Hepinize merhaba,

Arapça Minörüm için bir araştırma makalesi yazıyorum. Profesörüm 911’de yazmamı sağladı ve son zamanlarda haberlerde yer aldığından beri Suudi katılımına odaklanmamı önerdi (Jill Sanborns dosyaları). Bu alt üyeden birinin beni daha fazla belgeye, özellikle yasal belgelere yönlendirip yönlendiremeyeceğini merak ediyordum. Konuyla çok ilgileniyorum, ancak konuyla pek ilgilenmiyorum.

Takdirle teşekkür ederim.

Author

21 Comments

1. Ardahan merkezden ben mehmet. Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-02-2021 21:19:58

2. Edirne dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, saolun , ahmet – 418

3. Bu konu : ” 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, sağolun , ziya – 64

4. Van merkezden ben hatice. Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 05-02-2021 21:34:44

5. Aydın merkezden ben gaye. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 05-02-2021 21:36:01

6. Selam paylaşım süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

7. Sakarya dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, saolun , gaye – 79

8. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 21:45:48

9. Balıkesir dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 91

10. Muş merkezden ben memo. Selam siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 05-02-2021 21:52:03

11. Samsun dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 418

12. Ağrı dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Selam sayfa gerçekten çok güzel, sağolun , ali – 194

13. Burdur dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Selam herkese siten inan ki mükemmel, tebrikler , Emine – 494

14. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 232

15. Ağrı dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Merhabalar siteniz ciddiyim çok iyi, saolun , emin – 443

16. Iğdır dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Slm siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım , ali – 447

17. Bu konu : ” 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim güzel, saolun , memo – 36

18. Bu konu : ” 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 86

19. Kırıkkale dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Merhabalar sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım , banu – 326

20. Giresun merkezden ben mehmet. Slm siteniz inanki mükemmel, saolun 13-04-2021 06:07:46

21. Muş dan kimler var. 911’de Suudi Arabistan’ın Katılımı üzerine bir Araştırma makalesi yazmak: Yardıma ihtiyacım var . Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 188

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link