https://en.wikipedia.org/wiki/99942_Apophis

Haziran 2004’teki ilk keşfin ardından, Aralık ayında Dünya’ya yaklaştığında ve 2 km genişliğindeki ana asteroide eşlik eden parçalardan biri Hindistan Okyanusu’na düştüğünde 300 bin kişiyi yok eden bir tsunamiye neden olduğunda tüm alarmları yükseltti.

https://en.wikipedia.org/wiki/2004_Indian_Ocean_earthquake_and_tsunami

Bundan sonra, olayı örtbas etmeye ve zenginleri ve nihayetinde bir etkiden sonra toplumu yeniden inşa etmek için bilgi sahibi olanları kurtarmak için gizlice bir program üzerinde çalışmaya karar verildi.

Komplo dünyasının yıllardır bildiği devasa yeraltı sığınakları ve tüneller inşa ettiler, ihtiyaçlar geldiğinde kurtarılacaklar listesinde olmayan nüfusa karşı savaşmaya hazırlandılar.

Apophis’in Şubat 2013’te geri dönmesini bekliyorlardı, burada yine hepimizin bildiği interment FEMA kampları inşa ettiler. Neyse ki bizim için çarpışma önlendi, cesetlere eşlik eden parçalardan sadece biri Rusya üzerinde patladı, neyse ki 2004 yıkımını tekrarlamadı.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chelyabinsk_meteor

Şimdi geri döndü ve 2 haftadan kısa bir süre içinde burada olacağım.

Toplumu değiştirmek ve ücretsiz seyahatin fakirlerin artık karşılayamayacağı bir dünya yaratmak için bir yılları vardı. İnsanların gökyüzünü ve işaretleri görmesini önlemek için birçok ülkede geceleri herkesi kilitliyorlar.

Daha birkaç gün önce Melbourne üzerinde bir patlama yaşadık.

https://www.youtube.com/watch?v=nctXdETt_Es

Umarım bu sefer şanslı oluruz.

Bu iş parçacığının üzerinden atlamaktan hoşlanan otomatik insan botları için birkaç nokta.

Bu bir örtbas, bu yüzden NASA size Apophis’in galaksinin diğer tarafında olduğunu söylerse, bu sadece bir yalan. Son iki zamanın Dünya’ya bu kadar yakın olması ve şimdi bir yerlerde olması mantıklı değil, bakmaya zahmet etmeyin. Ayrıca tüm gözlemevleri kapatıldığı için. Hint Okyanusu’nu etkileyen bir asteroitten söz edilmiyor çünkü örtbas etmek, deprem olduğunu söylediler, tahmin et ne oldu, bir çarpma bir deprem ve büyük bir etki yaratacak ve ayrıca 300 bin insanı öldüren dev bir tsunami dalgası yaratacak.

İnsanlar gerçeğin zenginler için oyun bittiğini bilirse. LA’deki zenginlerin, insanların mülklerine saldırmasından endişe etmeden zenginlerin yaptıklarını yaptıkları o zengin evleri biliyor musunuz? İnsanlar gerçeği öğrendikleri anda bu pencereden dışarı çıkar.

Zenginler için bir ölüm kalım meselesidir, darbeden kurtulmak ve her şeyi sessiz tutmak için zamana ihtiyaçları vardır, böylece diğerleri sığınakta yer istemez.

Bu arada, dünyanın geri kalanı aptal bir oyunun söz verildiği kadar iyi olmadığından endişe ediyor.

Kaynak arayanlar için, en azından planladıkları gibi internetten toplayıp temizleyebilecekleri hiçbir kaynak yok. “Bana şu bağlantıyı ver! Kaynak!” kaynak istemek mantıklı olmadığında bile istedikleri şeydir. Yapay zeka botları, kaynağı, arama motorlarına, diğer insanların bulabilmesi için bu kaynağı gözden geçirmeleri veya gömmeleri konusunda bilgilendirebilmeleri için ister.

Batı dünyasından nefret eden ve hakikat tartışmasını spam olarak göndermek için kuruşları memnuniyetle kabul eden üçüncü dünya ülkelerindeki şiller için ek not. O sığınaklarda yeriniz olmayacak, fikirlerini tanıtmak için sizi kullanan zengin pislikler, sizinle aynı alanda olmak bile istemeyecekler. Pislik olduğunu düşünüyorlar ve sizden ve oradaki insanlarınızdan nefret ediyorlar. Gerçek ve gerçekler budur. Uygulamasına yardım ettiğiniz yıkımdan kaçınmaya çalışırken iyi şanslar. İnsanlarının hamamböceği olarak yok edildiğini ilan etmeni istiyorlar.

Author

32 Comments

1. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 217

3. Amasya dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 353

4. Aydın merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-03-2021 14:14:08

5. Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 104

6. Bayburt dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 192

7. Kırklareli merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 15-03-2021 06:10:17

8. Zonguldak merkezden ben mehmet. Slm siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 20-03-2021 03:10:03

9. Muş dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 47

10. Ordu merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 26-03-2021 14:09:28

11. Isparta dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 356

12. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. İzmir merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 05:43:16

14. Zonguldak dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . Merhaba herkese web siten valla mükemmel, şukuladım , gaye – 235

15. Karabük merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, saolun 15-04-2021 14:08:25

16. Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 54

17. Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 303

18. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-04-2021 18:14:46

19. Sakarya dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 317

20. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım 06-05-2021 23:51:13

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden güzel, tebrikler , Gürbüz – 402

22. Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 342

23. Gümüşhane merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun 02-06-2021 22:51:01

24. Çorum merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 05-06-2021 05:57:53

25. Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , Aylin – 424

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 143

27. Adıyaman dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . selam arkadaşlar siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım , memo – 273

28. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 10-07-2021 02:12:46

29. Gaziantep dan kimler var. 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. . Selamlar sayfan valla iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 135

30. Burdur merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-07-2021 13:46:10

31. Ordu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, tebrikler 23-07-2021 11:13:10

32. Bu konu : ” 99942 Apophis’in Dünya’ya ulaşmasına iki hafta kaldı. Son iki kez buradaydı, 300.000 kişiyi öldüren yıkıcı bir tsunami ve neyse ki uzak bir bölgede olan gökyüzünde büyük bir patlama, Chelyabinsk olayı var. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 118

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link