Normalde medyamı dikkatli ve objektif bir şekilde tüketiyorum, Bothell Washington’da bir psy-ops yedek biriminde bir arkadaşım var ve AP’den emekli olan başka bir arkadaşım var ve BS’nin fikirleri etkilemek için kullanıldığı zaman adil bir fikrim var. Ancak ABC ve NBC için ulusal yayınları izledikten sonra, inanılmaz derecede depresyondayım ve kendimden nefret ediyorum.

Bu ben değilim. Bu gece tekrar izlemeyi denedim ve aynı korkunç his.

Ben sadece deli miyim ?! Mkultra’ya psy-op çalışmasının ötesinde gerçekten inanmıyorum, ama kendimi hasta hissediyorum. Sanki bir şekilde ihlal edilmişim gibi.

Author

68 Comments

1. Kayseri merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-09-2020 10:46:51

2. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 28-09-2020 19:59:24

3. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:13:29

4. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

5. Van merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:37:52

6. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler

7. Slm web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

8. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, tebrikler , ahmet – 114

10. Burdur dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Selamlar siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 175

11. Isparta merkezden ben Hasan. Slm sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:21:19

12. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 25-10-2020 21:54:26

13. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, saolun 01-11-2020 02:06:10

14. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 485

15. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, saolun , Emine – 414

16. Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 203

18. Gaziantep merkezden ben memo. Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, şukuladım 25-11-2020 20:33:39

19. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 11:29:31

20. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 2

21. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 09-12-2020 09:31:43

22. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla güzel, saolun , ali – 254

23. Osmaniye dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Mrb bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 493

24. Bursa dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Selamlar siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 333

25. Merhaba sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Bingöl merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 24-12-2020 10:00:38

27. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

28. Uşak merkezden ben ali. Slm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-12-2020 15:13:11

29. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, saolun , mehmet – 498

30. Sivas merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 20:36:21

31. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 28-01-2021 09:24:49

32. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selamlar siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 464

33. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 499

34. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 344

35. Çankırı dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Selam sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 6

36. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

37. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, tebrikler , ali – 393

38. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , – 56

39. Karabük dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 191

40. Trabzon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 14:44:00

41. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok iyi, şukuladım , mehmet – 47

42. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun , mehmet – 495

43. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 31-03-2021 15:51:54

44. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, saolun , ali – 366

45. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

46. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-04-2021 22:37:53

47. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 402

48. Bingöl merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, face de paylaştım 13-04-2021 12:03:54

49. İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 18-04-2021 07:35:12

50. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2021 20:15:31

51. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , – 60

52. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 478

53. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler

54. Tokat dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 120

55. Aydın merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım 09-05-2021 02:34:44

56. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 110

57. Karabük dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Slm paylaşımın inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 430

58. Çanakkale dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, saolun , Hasan – 207

59. Malatya dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Slm sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım , Emine – 143

60. Çorum merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle çok iyi, sağolun 24-05-2021 10:18:00

61. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 394

62. Burdur dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Selam herkese sayfan valla hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 394

63. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 389

64. Siirt dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 312

65. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, teraziye tıkladım 16-06-2021 22:40:15

66. Gaziantep merkezden ben . Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2021 06:14:09

67. Osmaniye dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , hatice – 22

68. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link