ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon

Normalde medyamı dikkatli ve objektif bir şekilde tüketiyorum, Bothell Washington’da bir psy-ops yedek biriminde bir arkadaşım var ve AP’den emekli olan başka bir arkadaşım var ve BS’nin fikirleri etkilemek için kullanıldığı zaman adil bir fikrim var. Ancak ABC ve NBC için ulusal yayınları izledikten sonra, inanılmaz derecede depresyondayım ve kendimden nefret ediyorum.

Bu ben değilim. Bu gece tekrar izlemeyi denedim ve aynı korkunç his.

Ben sadece deli miyim ?! Mkultra’ya psy-op çalışmasının ötesinde gerçekten inanmıyorum, ama kendimi hasta hissediyorum. Sanki bir şekilde ihlal edilmişim gibi.

“ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon” üzerine 11 yorum

1. Kayseri merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-09-2020 10:46:51

2. Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:13:29

3. Van merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:37:52

4. Bu konu : ” ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, tebrikler , ahmet – 114

5. Burdur dan kimler var. ABC / NBC’de haberleri görüntüledikten sonra ani başlayan depresyon . Selamlar siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 175

6. Isparta merkezden ben Hasan. Slm sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:21:19

Yorum yapın