Not: Kary Mullis öldü pnömoni Epstein’dan 3 gün önce.

İşte Kary Mullis’in AIDS anlatısını sorguladığı bazı röportajlar ve videolar. Bu önemlidir çünkü mevcut Covid plandemisi ile bazı benzerlikler var. En bariz varlık Mullis’in PCR’si bir kez daha alışık bir kriz ayakkabısında.

Küçük piç (Gallo) ‘yu arabasından ofisine kadar kovalamaya ve’ Bu size lanet olası basit bir soru sormaya çalışan Kary Mullis ‘demeye ve kameraların onu takip etmesine izin vereceğim. İnsanlar benim deli olduğumu sanıyorlarsa, sorun değil. Ama işte 22 milyar dolar harcayan ve 100.000 insanı öldürenlerden basit bir soru sormaya çalışan bir Nobel Ödülü sahibi. Televizyonda olmalı. Görsel bir şey. Böyle bir şey yapmaya isteksiz değilim. “

“Herkes bir AIDS hastasının kanına bakıyor ve onu yeni bir organizma ile dolaşırken buluyordu ve ‘hey, şu anda HIV dediğimiz bu virüs’ dedi.”

“AIDS ailesine her türlü hastalık, kimsenin rahat etmesi gerekenden daha hızlı girmeye başladı. İki ya da üçten birkaç yıl içinde 30’a çıkmak gibiydi birisi “hey, burada bir sorun var ve bu mali olmalı” demeliydi. Bilimde işler o kadar hızlı gerçekleşmez! Birdenbire her soruna yeni bir organizmanın neden olduğunu fark etmiyorsunuz. ” https://m.youtube.com/watch?v=rycOLjoPbeo

“AIDS’ten kurtulmanın yolu, onu finanse etmeyi bırakmaktır. AIDS araştırması denen her şeyi durdurun. Biri AIDS araştırması için burs almaya kalkarsa, ‘artık yapmıyoruz’ deyin. Bizde AIDS yok. ‘”

Kary Mullis: AIDS Dolandırıcılığı, Fauci ve Gallo https://www.bitchute.com/video/yylMIqOkI4uw/

Mullis, Dr. Luc Montagnier’den ‘HIV, AIDS’in olası nedenidir’ diye bir referans ister.

“Yani, ondan daha fazlasını alamadım, o (Montagnier) bundan sonra uzaklaştı. Ve bu arada etrafta duran insanlar Oradaki meslektaşları, ona bundan daha iyi bir cevap bulması gerektiğini düşünerek baktı ama yapamadı ve sadece döndü ve uzaklaştı. Gerçekten bir cevabı olacağını düşündüm. Gerçekten yaptım! Demek istediğim, bu benim son … Sisteme olan inancımın tam sınırındaydım … ama Montagnier’in neden HIV’in buna neden olduğunu düşündüğünü bileceğini ve bana ‘bu çalışma yüzünden’ diyeceğini düşündüm. Ama ona sahip değildi. Bu adamların hiçbirinde buna sahip değil ve bu yüzden çok tuhaflar, biliyor musun? Bu yüzden söylemek istemiyorlar … benim gibi insanların yukarı çıkıp bu tür sorular sormasını istemiyorlar ve bunu önlemek için çok çaba sarf ediyorlar. Uzuvları üzerindeler. Orada onlarla olmak istemezdim. “

https://m.youtube.com/watch?v=W0XpMYMX0CM

… DeadEndFred tarafından gönderildi
[comments]

Author

39 Comments

1. Hatay dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Merhabalar bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , – 317

2. Tekirdağ dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . selamun aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 353

3. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla iyi, face de paylaştım , mehmet – 136

4. Sakarya dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 461

5. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 15-12-2020 21:50:57

6. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 266

8. Bursa dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 460

9. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 433

10. Mrb paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

12. Mrb paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. Kahramanmaraş dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Selamlar web siten yeminle çok iyi, tebrikler , Emine – 224

14. Kırklareli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 15-01-2021 08:47:38

15. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 409

16. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-01-2021 08:58:50

17. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. Diyarbakır dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 389

19. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 34

20. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 16:32:01

21. Bingöl merkezden ben ahmet. Mrb sayfa süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 14-02-2021 01:12:24

22. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 244

24. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Merhabalar sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 161

25. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 07-03-2021 20:23:13

27. İstanbul dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 335

28. Ankara dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler , – 279

29. Sinop merkezden ben ahmet. Mrb siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-03-2021 00:46:56

30. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun 20-03-2021 20:35:26

31. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 140

32. Erzurum merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-03-2021 22:25:44

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 363

34. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 401

35. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 247

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 454

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 381

38. Bu konu : ” “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , – 53

39. Balıkesir dan kimler var. “ABC’nin yapması gereken, Fauci ve Gallo ile konuşmak ve onların pislik olduklarını göstermek, ki bunu on dakika içinde yapabilirim.” -Kary Mullis, PCR mucidi . Selamlar sayfa yeminle iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 369

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link