ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor

Bu İngiltere ve Brezilya için de geçerli. Trump, AB’nin komutası altında hareket eden politikacılara aday. Bu, demokratik parti üyeleri için de geçerli olabilir, ancak Demokrasi AB dogmasına aykırıdır. Faşist ve totaliter olan Hitler’e tapıyorlar. Meksika sınır duvarı, metamfetamin arzını kontrol eden bir araçtır. AB, Hitler’in meth icat ettiğine inanıyor.

… theorvm tarafından sunulan
[comments]

“ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor” üzerine 14 yorum

1. Malatya dan kimler var. ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor . Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 79

2. Afyon dan kimler var. ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor . Merhabalar web siten yeminle çok güzel, saolun , Hasan – 463

3. Bayburt merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-01-2021 00:26:20

4. Bu konu : ” ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor ” çok güzel. Mrb siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 370

5. Bu konu : ” ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 85

6. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız cidden güzel, saolun 21-01-2021 18:43:42

7. Kırşehir merkezden ben banu. Mrb web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 04:56:57

8. Erzurum dan kimler var. ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor . Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 226

9. Gümüşhane dan kimler var. ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım , memo – 54

10. Bu konu : ” ABD, Aryan Kardeşliği ve Rusya tarafından toplu olarak manipüle ediliyor ” çok güzel. Selam siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , Emine – 332

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link