Maxwell’in bu hafta iki kez iyi dileklerini diledi ve hatta ifadesini ikiye katladı ve bu alt oylama zar zor oy verdi, ancak Clinton ile ilgili her şeyi tüketti

Epstein’ı müthiş bir adam olarak adlandıracağından, 15 yıldır onu tanıdığını söyledi.

Tecavüze uğrayan çocuklar mar la lago aracılığıyla işe alındı

Mürettebatlar, kozun onu bunun için yasakladığını ve işbirliği yaptığını söyleyecek, ancak bunun tek kaynağı çocukları temsil eden kabataslak avukat

Epstein’ı içeren kabataslak avukatlardan bahsetmişken, koz dershowitz ile çalışır, Bill Barr’ı işe alır ve hatta çocuk seks ticareti suç bütçesini% 80 oranında azaltmaya çalışan Alex Acosta’yı işe alır

Epstein ayrıca defalarca Melania’yı ve kozunu bir araya getirdiğini övdü

Uyanın, millet

Author

60 Comments

1. Selam web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler 05-08-2020 08:21:02

4. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, teşekkürler

5. Gürbüz Reply

Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Mrb paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

7. Kırşehir merkezden ben gaye. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun 12-08-2020 14:31:36

8. Isparta merkezden ben ali. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım 15-08-2020 10:50:00

9. Manisa merkezden ben gaye. Selam web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 23-08-2020 00:31:58

10. Muğla merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:57:45

11. Karaman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, saolun 29-08-2020 16:53:56

12. Selam herkese siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım

13. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Selamlar siten harbiden çok güzel, face de paylaştım

15. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun

16. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler 21-09-2020 11:00:01

17. Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

18. Karaman merkezden ben banu. Selamlar paylaşım valla çok güzel, teşekkürler 11-10-2020 11:43:25

19. Balıkesir dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Mrb paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 497

20. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, saolun

21. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-11-2020 08:15:46

22. Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, saolun

23. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 31

24. Kırıkkale dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Selam siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 2

25. Merhabalar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

26. Selamlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

27. Merhaba sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 26

29. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım

30. Sinop merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:14:47

31. Osmaniye dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Slm sayfanız harbiden güzel, şukuladım , ali – 58

32. Selam herkese web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım

33. Trabzon dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Selamın aleyküm sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , ali – 386

34. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

35. Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-12-2020 17:23:03

36. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 333

37. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler

38. Düzce merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 10-01-2021 12:20:05

39. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

40. Tokat dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Slm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 250

41. Erzincan merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, tebrikler 11-01-2021 23:48:59

42. Kırıkkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım 27-01-2021 08:53:08

43. Erzincan merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 30-01-2021 14:30:18

44. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 418

45. Çanakkale dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Mrb siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , – 302

46. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler

47. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 442

48. Düzce merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 27-02-2021 18:35:49

49. İzmir merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, şukuladım 27-02-2021 22:22:11

50. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 52

51. Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

52. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 19:58:21

53. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, saolun , ahmet – 496

54. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

55. Bu konu : ” ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 367

56. Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-05-2021 02:21:24

57. Eskişehir dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, saolun , memo – 422

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link