ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım

Maxwell’in bu hafta iki kez iyi dileklerini diledi ve hatta ifadesini ikiye katladı ve bu alt oylama zar zor oy verdi, ancak Clinton ile ilgili her şeyi tüketti

Epstein’ı müthiş bir adam olarak adlandıracağından, 15 yıldır onu tanıdığını söyledi.

Tecavüze uğrayan çocuklar mar la lago aracılığıyla işe alındı

Mürettebatlar, kozun onu bunun için yasakladığını ve işbirliği yaptığını söyleyecek, ancak bunun tek kaynağı çocukları temsil eden kabataslak avukat

Epstein’ı içeren kabataslak avukatlardan bahsetmişken, koz dershowitz ile çalışır, Bill Barr’ı işe alır ve hatta çocuk seks ticareti suç bütçesini% 80 oranında azaltmaya çalışan Alex Acosta’yı işe alır

Epstein ayrıca defalarca Melania’yı ve kozunu bir araya getirdiğini övdü

Uyanın, millet

“ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım” üzerine 20 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler 05-08-2020 08:21:02

2. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler 21-09-2020 11:00:01

3. Balıkesir dan kimler var. ABD başkanı şimdi bu hafta iki kez Maxwell’i ve kriketlerini diledi. Bu alt bölümde çok hayal kırıklığına uğradım . Mrb paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 497

Yorum yapın