Kategoriler
Genel

ABD Çok Durumlu Karantina Tartışmaları

Yüksek Spekülatif

Tamam, henüz devlet karantina haberleriyle devlete adanmış bir konu görmedim, ancak ülke çapındaki arkadaşlarınızdan ve ailenizden raporlar alıyorum ve bunun bir olasılık olarak ne düşündüğünü merak ediyorum?

Modlar gerektirmedikçe DD gerçekten gerekli değildir, ancak şimdiye kadar Cincinnati, OH'deki insanlardan karantina planlarıyla ilgili "CPD raporları" hakkında 3 bildirim aldım. Columbus, OH "pd bir arkadaşı tanıyan" bir arkadaşımdan 1 rapor. Gümbürtüler duydu WA yakın aile. KS'de CDC'deki birini tanıyan arkadaş, yerel olarak başlayacağını ve hızla ulusal bir görev olacağını söyledi.

Hiçbirine inandığımı söylemiyorum ama herkesin ekran görüntülerini ve yerel Emniyet Müdürlüklerinin ne yapmayı planladığını "resmi" raporları görmek ilginç olabilir.

Aşağıdaki ekran görüntüleri yorumlarda.

“ABD Çok Durumlu Karantina Tartışmaları” için 16 yanıt

Hatay merkezden ben ziya. Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-03-2020 09:29:32

Hatay merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 09:32:31

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım 19-03-2020 04:46:48

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 22-03-2020 04:48:21

Yozgat merkezden ben gaye. Mrb sayfa gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 26-03-2020 10:40:58

Tokat merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-04-2020 08:43:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir