Şu anda tüm kaosun ortasında, şu anda dağınık kültürel tartışmanın her iki tarafındaki insanlar, burada daha büyük resim ile ilgili tüm olasılıkları göremediğini düşünüyorum.

Şu anda ortaya çıkan tüm kaos, bizi içeriden yok etmeye çalışan bir veya daha fazla dış etkiye bağlıysa şaşırmayın.

Marksist / komünist ideolojiler birkaç yıldır nesillerimizin üniversite kampüslerine ve ana akım medyamıza sızdılar ve enfeksiyon sadece geçtiğimiz yarım yüzyıl boyunca yayıldı ve şu an onun ne olduğunun bile tanınamadığı bir noktada. Bir zamanlar kolej çocuklarının kolej yıllarında uğraşmaları için belki de asi ve modaya uygun bir aşamadan geçti, taslak ve Vietnam savaşı sırasında 60’ların / 70’lerin karşı kültür hareketinde kesinlikle yaygındı, ancak şimdi insanların bir şekilde hareket etmeleri, davranmaları ve düşünmeleri gerektiği söylenme şekli için bir “norm” olarak kabul edilen şey haline dönüştü. Toplumumuza politik doğruluk / eleştirel teori / kimlik politikası / radikal liberal-solcu ideoloji biçiminde zorlanan Amerikan karşıtı duygu, bir şekilde kural haline geldi ve istisna değil, kurallara uydu, uymalısın ve sorgulamayabilirsin bu kavramlar ya da başka bir şekilde ırkçı / cinsiyetçi / yabancı düşmanlığı vb. olarak etiketlenmiş ya da herhangi bir sıcak düğme etiketi size inanmanızı istediklerine katılmaya cesaret edemediğiniz için utanabilirler. Amerikalı bir adamın kafasındaki bir tuğla, bcashed kaşıkla beslenen saçmalık değerlerine katılmamaya cesaret ettiler. “Hoşgörüsüz bir faktöre sahip ol!”

“Olan güçlere karşı isyan edelim!” Gibi ifadelerden bıktım. ya da “biz insanlar vs sistem” “biz yüzde 99’uz” vs vs – saçmalık söylemi, sormayanlara değişimin nasıl zorlanacağını öğretmeyi amaçlayan sosyalist nasıl yapılır kitaplarından çıkarılmış savaş çığlıklarıdır ve aynı zamanda istemiyorum, aynı anda saldırgan olarak sizin de sizin iyiliğinize bağlı olduğuna inanmak için gündeme itme çabasıyla aynı anda bu insanları akılsız top yem olarak savaşa katılmaya yanıltır.
Düzenli, günlük ortalama, hafif huylu, iyi niyetli vatandaşlar bile (saçmalık haçlı seferiniz hakkında başka bir şey yapmazlar) ya akran baskısı ya da önemli hissetmenin cazibesi ve sanki devrimci / asi “yüksek” in neden olduğu erdemli ve asil bir neden, bir protestoya katılırken hissedilir ya da gerçek bir fark yaratıyor ve dünyanın “ihtiyaçlarını” değiştiriyormuş gibi daha iyi ama tam bir ayaklanmadır. Görme engelleri çoğu zaman yaptıklarının ardındaki nedenleri bile anlamazlar. Ortalama bir vatandaş sadece PISSED olduklarını bilir ve yanlış bir şey yapamazlar, durum ne olursa olsun tartışmasız bir ahlaki alana sahip olduklarına inanmaları için yönlendirildiler, bu yüzden bir bayrak yakmak, bir araba çevirmek veya bir boktan atmak rastgele yabancı her zaman haklı hissedecek.

Bu, kişinin kolayca manipüle edilen bir piyon haline geldiği zombileştirilmiş zihin durumudur.

“Ah çok hoşgörülü” yeryüzündeki en hoşgörüsüz insanlar bu şekilde olur.

Barış seven nefret karşıtı gruplar, “aşk” mesajlarını düşmanlık ve saf nefret yoluyla bu şekilde yayarlar.

Soğuk savaş boyunca ABD ve müttefikleri tüm dünyada Rusya ve Çin ile vekalet savaşları yaptılar. Kendilerini küresel ekonomik sosyalizm savaşının ortasında kapitalizme karşı bulan onlarca ülke, hükümetlerini devirip satranç taşları olarak kullanmıştı. Her iki taraf da bunu yapmaktan suçluydu ve hem gizli hem de açık bir şekilde açık yöntemler kullandılar. Bölgeleri istikrara kavuşturmak, iç savaşları kışkırtmak ve nihayetinde, söz konusu ülkenin liderliğini, düşman kendi ülkesi ile o bölgeden arzu edilen ekonomik sistemi uygulamaya istekli bir rejim ile değiştirmek için bir darbe tasarlayın. .

Mesele şu ki: ABD, dünyadaki bölgelerin rejim değişikliğine yol açması için istikrarsızlaştırmak için böyle şeyler yaptı. Kim asla başımıza gelmeyeceğini söyleyebilir?

Günümüze hızlı ileri. Ekonomimiz covid durumun bir sonucu olarak durmaktadır ve sivil huzursuzluk gün geçtikçe büyüyor, kişi gözlerini daha büyük resme açmalı ve belki de bu sefer manipüle edilmiş olup olmadığımızı sormalı, kendi ülkemizden nefret etmeye ve birbirimizden nefret etmeye teşvik edilirken toplumumuzu istikrarsızlaştırma ve ulusumuzu zayıflatma niyeti.
Belirli bir yabancı kaynak tarafından tamamen geliştirilmiş ve uygulanmış stratejik bir ana plan olmasa bile, yabancı varlıkların (hatta kendi sistemimize düşman olan yerli kuruluşların) eldeki durumdan yararlanmaya çalışıyor olabileceği yüksek olasılığını kabul etmek zorundadır. ateşe yakıt eklemek için n alevler içinde kalmamızı izleyin. Bence birbirimizi suçlamak yerine, kendimize dünyada kimin ABD ve batı dünyasının parçalanmasından gerçekten fayda sağlayabileceğini sormaya başlamalıyız? Dışsal bir kaynak tarafından, her şeyin tam bir kör yanlış yönlendirilmiş isyana, hatta belki de bir şekilde iç savaş 2.0’a, biçimine veya biçimine yükseldiğini görmek isteyen içten ayrılıyor olabiliriz.

Idk benim mesaj hey biri barış n şansı bu bok konuşma millet sağlarsa! ya da daha fazla bir önerimiz hepimiz ortak bir düşman bulmak bu yüzden tekrar arkadaş olmak lol Ama gerçek hep şaka bir yana, hepimiz evde savaş, n büyük resmi gözden kaybetmek, biz kendimizi giderek daha savunmasız hale ve umarım Burada, çoğu insanın düşündüğünden çok daha büyük güçler olabileceği gerçeğini gözden kaçırmayan tek kişi ben değilim.

Author

84 Comments

1. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

2. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Aksaray merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 17:38:01

4. Kars merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-07-2020 13:13:01

5. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, saolun

7. Mardin merkezden ben banu. Selamlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 09-07-2020 23:05:01

8. Tokat merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 12-07-2020 22:42:48

9. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Niğde merkezden ben gaye. Selamlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 00:35:26

11. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 06-08-2020 14:09:16

13. Erzincan merkezden ben doruk. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 17:27:01

14. Tokat merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 10-08-2020 06:14:26

15. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım 18-08-2020 14:12:22

16. Kars merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz cidden mükemmel, tebrikler 01-09-2020 16:44:28

17. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

18. Balıkesir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-09-2020 20:04:02

19. Slm siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. selamun aleyküm web siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Uşak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 19-09-2020 09:12:59

22. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler

23. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

25. Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 12:03:14

26. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-10-2020 15:41:55

27. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler 13-10-2020 11:46:01

28. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler 24-10-2020 03:46:41

29. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 376

30. Mardin merkezden ben Emine. Mrb sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-11-2020 06:08:24

31. Muş merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 05-11-2020 00:10:58

32. Zonguldak merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 23-11-2020 23:58:00

33. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 41

34. Adıyaman dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 302

35. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

37. Bilecik dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 301

38. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , gaye – 146

39. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

40. Ordu dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler , Aylin – 463

41. Bitlis dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 413

42. Zonguldak dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 165

43. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

44. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , ali – 420

45. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 68

46. Elazığ dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 396

47. Çanakkale dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 132

48. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz vallaha billaha iyi, saolun 05-02-2021 22:02:33

49. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, şukuladım

50. Rize dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Slm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 456

51. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 304

52. Tokat dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Selam web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 93

53. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 327

54. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, şukuladım

55. Mersin dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Merhaba herkese paylaşım harbiden iyi, saolun , mehmet – 6

56. Gümüşhane dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 238

57. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım 03-04-2021 13:26:50

58. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 448

59. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

60. Burdur dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 31

61. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 134

62. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

63. Slm siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

64. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 189

65. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, saolun , memo – 79

66. Ordu dan kimler var. ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım , banu – 292

67. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler

68. Edirne merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, face de paylaştım 28-05-2021 15:01:26

69. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

70. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 49

71. Bu konu : ” ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok iyi, face de paylaştım , memo – 375

72. Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

73. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

74. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link