Kategoriler
Genel

ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar

Şu anda tüm kaosun ortasında, şu anda dağınık kültürel tartışmanın her iki tarafındaki insanlar, burada daha büyük resim ile ilgili tüm olasılıkları göremediğini düşünüyorum.

Şu anda ortaya çıkan tüm kaos, bizi içeriden yok etmeye çalışan bir veya daha fazla dış etkiye bağlıysa şaşırmayın.

Marksist / komünist ideolojiler birkaç yıldır nesillerimizin üniversite kampüslerine ve ana akım medyamıza sızdılar ve enfeksiyon sadece geçtiğimiz yarım yüzyıl boyunca yayıldı ve şu an onun ne olduğunun bile tanınamadığı bir noktada. Bir zamanlar kolej çocuklarının kolej yıllarında uğraşmaları için belki de asi ve modaya uygun bir aşamadan geçti, taslak ve Vietnam savaşı sırasında 60’ların / 70’lerin karşı kültür hareketinde kesinlikle yaygındı, ancak şimdi insanların bir şekilde hareket etmeleri, davranmaları ve düşünmeleri gerektiği söylenme şekli için bir “norm” olarak kabul edilen şey haline dönüştü. Toplumumuza politik doğruluk / eleştirel teori / kimlik politikası / radikal liberal-solcu ideoloji biçiminde zorlanan Amerikan karşıtı duygu, bir şekilde kural haline geldi ve istisna değil, kurallara uydu, uymalısın ve sorgulamayabilirsin bu kavramlar ya da başka bir şekilde ırkçı / cinsiyetçi / yabancı düşmanlığı vb. olarak etiketlenmiş ya da herhangi bir sıcak düğme etiketi size inanmanızı istediklerine katılmaya cesaret edemediğiniz için utanabilirler. Amerikalı bir adamın kafasındaki bir tuğla, bcashed kaşıkla beslenen saçmalık değerlerine katılmamaya cesaret ettiler. “Hoşgörüsüz bir faktöre sahip ol!”

“Olan güçlere karşı isyan edelim!” Gibi ifadelerden bıktım. ya da “biz insanlar vs sistem” “biz yüzde 99’uz” vs vs – saçmalık söylemi, sormayanlara değişimin nasıl zorlanacağını öğretmeyi amaçlayan sosyalist nasıl yapılır kitaplarından çıkarılmış savaş çığlıklarıdır ve aynı zamanda istemiyorum, aynı anda saldırgan olarak sizin de sizin iyiliğinize bağlı olduğuna inanmak için gündeme itme çabasıyla aynı anda bu insanları akılsız top yem olarak savaşa katılmaya yanıltır.
Düzenli, günlük ortalama, hafif huylu, iyi niyetli vatandaşlar bile (saçmalık haçlı seferiniz hakkında başka bir şey yapmazlar) ya akran baskısı ya da önemli hissetmenin cazibesi ve sanki devrimci / asi “yüksek” in neden olduğu erdemli ve asil bir neden, bir protestoya katılırken hissedilir ya da gerçek bir fark yaratıyor ve dünyanın “ihtiyaçlarını” değiştiriyormuş gibi daha iyi ama tam bir ayaklanmadır. Görme engelleri çoğu zaman yaptıklarının ardındaki nedenleri bile anlamazlar. Ortalama bir vatandaş sadece PISSED olduklarını bilir ve yanlış bir şey yapamazlar, durum ne olursa olsun tartışmasız bir ahlaki alana sahip olduklarına inanmaları için yönlendirildiler, bu yüzden bir bayrak yakmak, bir araba çevirmek veya bir boktan atmak rastgele yabancı her zaman haklı hissedecek.

Bu, kişinin kolayca manipüle edilen bir piyon haline geldiği zombileştirilmiş zihin durumudur.

“Ah çok hoşgörülü” yeryüzündeki en hoşgörüsüz insanlar bu şekilde olur.

Barış seven nefret karşıtı gruplar, “aşk” mesajlarını düşmanlık ve saf nefret yoluyla bu şekilde yayarlar.

Soğuk savaş boyunca ABD ve müttefikleri tüm dünyada Rusya ve Çin ile vekalet savaşları yaptılar. Kendilerini küresel ekonomik sosyalizm savaşının ortasında kapitalizme karşı bulan onlarca ülke, hükümetlerini devirip satranç taşları olarak kullanmıştı. Her iki taraf da bunu yapmaktan suçluydu ve hem gizli hem de açık bir şekilde açık yöntemler kullandılar. Bölgeleri istikrara kavuşturmak, iç savaşları kışkırtmak ve nihayetinde, söz konusu ülkenin liderliğini, düşman kendi ülkesi ile o bölgeden arzu edilen ekonomik sistemi uygulamaya istekli bir rejim ile değiştirmek için bir darbe tasarlayın. .

Mesele şu ki: ABD, dünyadaki bölgelerin rejim değişikliğine yol açması için istikrarsızlaştırmak için böyle şeyler yaptı. Kim asla başımıza gelmeyeceğini söyleyebilir?

Günümüze hızlı ileri. Ekonomimiz covid durumun bir sonucu olarak durmaktadır ve sivil huzursuzluk gün geçtikçe büyüyor, kişi gözlerini daha büyük resme açmalı ve belki de bu sefer manipüle edilmiş olup olmadığımızı sormalı, kendi ülkemizden nefret etmeye ve birbirimizden nefret etmeye teşvik edilirken toplumumuzu istikrarsızlaştırma ve ulusumuzu zayıflatma niyeti.
Belirli bir yabancı kaynak tarafından tamamen geliştirilmiş ve uygulanmış stratejik bir ana plan olmasa bile, yabancı varlıkların (hatta kendi sistemimize düşman olan yerli kuruluşların) eldeki durumdan yararlanmaya çalışıyor olabileceği yüksek olasılığını kabul etmek zorundadır. ateşe yakıt eklemek için n alevler içinde kalmamızı izleyin. Bence birbirimizi suçlamak yerine, kendimize dünyada kimin ABD ve batı dünyasının parçalanmasından gerçekten fayda sağlayabileceğini sormaya başlamalıyız? Dışsal bir kaynak tarafından, her şeyin tam bir kör yanlış yönlendirilmiş isyana, hatta belki de bir şekilde iç savaş 2.0’a, biçimine veya biçimine yükseldiğini görmek isteyen içten ayrılıyor olabiliriz.

Idk benim mesaj hey biri barış n şansı bu bok konuşma millet sağlarsa! ya da daha fazla bir önerimiz hepimiz ortak bir düşman bulmak bu yüzden tekrar arkadaş olmak lol Ama gerçek hep şaka bir yana, hepimiz evde savaş, n büyük resmi gözden kaybetmek, biz kendimizi giderek daha savunmasız hale ve umarım Burada, çoğu insanın düşündüğünden çok daha büyük güçler olabileceği gerçeğini gözden kaçırmayan tek kişi ben değilim.

“ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar” için 9 yanıt

Aksaray merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 17:38:01

Kars merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-07-2020 13:13:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir