ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez.

COVID nedeniyle insanları korumak için bazı önlemler alındı. Öğrenci kredisi geri ödemesi askıya alındı, öğrenci kredisi faizi askıya alındı. İpotek yardımı almaya hak kazanmak mümkündü (COVID nedeniyle işinizi kaybettiyseniz ipotek ödemesi yok), arazi sahipleri işinizi kaybederseniz, COVID nedeniyle kira ödeyemezseniz tahliye edemezdi.

Bunların hepsi gelecek yıl bitiyor, muhtemelen Ocak.

Peki, bankalar tahliye edip tahliye ettiğinde ne olur? Toprak ağaları kiracıları tahliye ettiğinde ne olur? Öğrenci kredilerinin vadesi geldiğinde ne olur?

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA!

Pekala, açlıktan ve üşüdüğünüzde, nerede yaşayacağınızı bilmiyorsanız, en azından COVID’niz yok. Maskeniz sizi sıcak tutacak ve öğrenci kredilerinizi ödeyecek mi?

HA HA HA HA HA

… _QZ_ tarafından gönderildi
[comments]

“ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez.” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 350

2. Bursa dan kimler var. ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 465

3. Kilis dan kimler var. ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, teşekkürler , mehmet – 293

4. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 20-12-2020 23:59:31

5. Kırşehir dan kimler var. ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , memo – 45

6. Bu konu : ” ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 18

7. Bu konu : ” ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 246

8. Bu konu : ” ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , ali – 277

9. Bu konu : ” ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 294

10. Kütahya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 02:19:40

11. Bu konu : ” ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 488

12. Kırklareli dan kimler var. ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. . Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 418

13. Bu konu : ” ABD ekonomisi tamamen mahvoldu ve düzeltilemez. ” çok güzel. Selam sayfan valla çok iyi, sağolun , – 379

14. Bitlis merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 20:07:59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link