bir Et “Spesifik Olarak Kıyılmış Sığır Eti” nin son 10 yılda daha Boyalı ve daha tuhaf göründüğünü fark eden var mı? neredeyse bir şeyi saklamaya çalışıyorlar gibi!

Sanırım bir şey saklıyorlar. Sanırım “ABD Hükümeti” evsizleri kaçırıp “Kıyma” haline getirerek evsizler sorununu çözüyorlar.

bazı verileri derleyeceğim.

Author

12 Comments

1. Osmaniye dan kimler var. ABD Et Tedariki . Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 169

2. Bu konu : ” ABD Et Tedariki ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 318

3. Bu konu : ” ABD Et Tedariki ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 406

4. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. ABD Et Tedariki . Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 33

5. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 23-03-2021 19:06:16

6. Giresun merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-03-2021 10:38:07

7. Tokat merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler 08-04-2021 16:29:24

8. Bu konu : ” ABD Et Tedariki ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 32

9. Bu konu : ” ABD Et Tedariki ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla iyi, saolun , Emine – 281

10. Bu konu : ” ABD Et Tedariki ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun , ziya – 193

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link