Kategoriler
Genel

ABD genelinde şehirlerde havai fişekler patlıyor

Neden kimse her gece patlayan havai fişek miktarından bahsetmiyor ..?! Bir şehirde (düşük gelirli bir bölgede) yaşıyorum ve son zamanlarda havai fişekleri ne kadar duyduğumu şaşırtıyor. Burada yaşadığım son birkaç yıldır hiç böyle olmamıştı ..

Instagram’daki bir yayına rastladım, NYC ve LA gibi alıntılardaki havai fişeklerin “şüpheli” kaynaklardan geldiğini (sözü edilen havai fişeklerin 20 dolar için yasadışı olarak satıldığını, yanan havai fişek türlerinin birkaç yüz dolar). Buna bağlı komplo polis / kolluk kuvvetleri etrafında olabilir .. ama emin değilim. Gerçi balık gibi görünüyor ve bu kimseye mantıklı geliyorsa başkalarının düşüncelerini duymak ister misiniz ?!

“ABD genelinde şehirlerde havai fişekler patlıyor” için 15 yanıt

Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2020 11:12:24

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, sağolun 24-06-2020 11:51:14

Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 30-06-2020 23:11:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir