ABD güçlü ve agresif. Ekonomik kapanışların devam etmesi ve covid ölümlerinin yanlış bildirilmesi, birisinin ABD’yi zayıflatma planını yapıyor, böylece dünyanın diğer kısımları ABD üzerinde kalıcı olarak daha fazla güce sahip olabilir mi?

Birçok ülke, işlerine, ekonomik manipülasyona (başka bir para birimi yerine dolar ticareti yapmayı reddeden herkese saldırmak gibi), küresel bir casus ağı ve uçan terminatör uçağı vb.Için ABD’ye sinirlendi. birçok düşman ve müttefik.

Belki bu düşmanlardan bazıları gizlice ABD üzerinde güç kazanmış ve ABD’yi kendisine karşı hareket etmek için kullanmaktadır.

ABD’nin covid ölümlerini rapor etme politikası, birden fazla olası neden olsa ve covid aralarında olsa bile covid’i suçlamaktır ve birçoğu verileri yazılı olarak serbest bırakmak ve herhangi bir kişiye (özellikle matematik insanlarına) izin vermek yerine covid istatistiklerini kontrol etmeye çalışıyor. yorumlarını yayınlamak istiyor. Ayrıca, test edilen kişi sayısına dayanan ve sadece zaten hasta olan kişileri test etme eğilimine dayanan istatistiksel önyargı.

“ABD güçlü ve agresif. Ekonomik kapanışların devam etmesi ve covid ölümlerinin yanlış bildirilmesi, birisinin ABD’yi zayıflatma planını yapıyor, böylece dünyanın diğer kısımları ABD üzerinde kalıcı olarak daha fazla güce sahip olabilir mi?” üzerine 20 yorum

1. Nevşehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 01-08-2020 07:26:57

2. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 11-08-2020 07:36:41

3. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler 20-08-2020 00:13:17

4. Eskişehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 20-08-2020 04:58:53

5. Balıkesir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım 08-09-2020 23:23:22

6. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim iyi, tebrikler 07-10-2020 15:04:51

7. Bingöl dan kimler var. ABD güçlü ve agresif. Ekonomik kapanışların devam etmesi ve covid ölümlerinin yanlış bildirilmesi, birisinin ABD’yi zayıflatma planını yapıyor, böylece dünyanın diğer kısımları ABD üzerinde kalıcı olarak daha fazla güce sahip olabilir mi? . Slm web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 331

Yorum yapın