Hükümet gizlilik içinde büyük bir eğitimsiz embesil nüfusa sahip olmanın ulusal güvenlik için bir tehdit olduğuna karar verdi. Onları soğukkanlılıkla öldürmek, aşağı inmek için felaket bir yol olacak ve motive olmayan öğrenen insanları eğitme çabası sonuçsuz olacaktır, bu nedenle hükümet, kolayca çürütülmüş, ancak ABD vatandaşlarına ölümcül yalanlar yaymak için büyük bir propaganda operasyonu kullanıyor. Örneğin, ‘aşılar kötüdür’, ‘covid ölümcül değildir’ ve ‘maske takmak sizi koyun olarak işaretler’. Zeki insanlar yalanlardan gerçeği görmek için istatistikleri ve deneysel kanıtları kullanabilir, ancak aptallar bunu yapamaz. Zamanla embesiller fiilen toplu intihar edecekler. Kötü kararları, öğrenme konusundaki isteksizlikleri, haber kaynaklarını inceleyememe / çirkin iddialar ya da kendilerini eğitememe onları öldürecektir.

Author

68 Comments

1. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

2. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Adana merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:17

5. Van merkezden ben banu. selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, sağolun 07-10-2020 01:09:00

6. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 19-10-2020 05:23:44

7. Kocaeli dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 219

8. Muş dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 236

9. selamun aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

12. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 242

13. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-12-2020 16:24:14

14. Kastamonu dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Mrb sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 155

15. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, şukuladım , Aylin – 368

16. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 2

17. Çorum merkezden ben hatice. Slm sayfan vallaha güzel, şukuladım 18-12-2020 11:30:05

18. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım 29-12-2020 11:36:49

19. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , emin – 170

20. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, şukuladım 05-01-2021 18:05:23

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 95

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 474

23. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 87

24. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım

25. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-01-2021 23:18:18

26. Selam herkese sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım

27. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun

29. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , Aylin – 201

30. Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

31. Osmaniye merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-02-2021 20:11:01

32. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım

33. Bartın dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Selamlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun , Hasan – 93

34. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 368

35. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

36. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 390

37. Niğde dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 358

38. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler

39. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun , mehmet – 376

40. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Slm siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 26-04-2021 13:35:04

41. Kütahya merkezden ben ziya. Mrb web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 29-04-2021 14:14:09

42. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 190

43. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, saolun , elif yılmaz – 479

44. Samsun dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 171

45. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, saolun , doruk – 231

46. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 124

47. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-06-2021 11:57:15

48. Merhaba siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

49. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

50. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 186

51. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , ahmet – 459

52. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Slm siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 261

53. Giresun dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 282

54. elif yılmaz Reply

Mrb siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , – 421

56. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-07-2021 03:06:24

57. Muğla dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 192

58. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım , mehmet – 18

59. Niğde dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Merhabalar web siten ciddiyim iyi, sağolun , Gürbüz – 226

60. Artvin dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Merhaba paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 47

61. Samsun merkezden ben emin. Selam paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun 26-07-2021 01:23:39

62. Eskişehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-07-2021 04:54:49

63. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 29-07-2021 13:54:21

64. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 31-07-2021 19:20:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link