ABD hakkındaki gerçek

Hükümet gizlilik içinde büyük bir eğitimsiz embesil nüfusa sahip olmanın ulusal güvenlik için bir tehdit olduğuna karar verdi. Onları soğukkanlılıkla öldürmek, aşağı inmek için felaket bir yol olacak ve motive olmayan öğrenen insanları eğitme çabası sonuçsuz olacaktır, bu nedenle hükümet, kolayca çürütülmüş, ancak ABD vatandaşlarına ölümcül yalanlar yaymak için büyük bir propaganda operasyonu kullanıyor. Örneğin, ‘aşılar kötüdür’, ‘covid ölümcül değildir’ ve ‘maske takmak sizi koyun olarak işaretler’. Zeki insanlar yalanlardan gerçeği görmek için istatistikleri ve deneysel kanıtları kullanabilir, ancak aptallar bunu yapamaz. Zamanla embesiller fiilen toplu intihar edecekler. Kötü kararları, öğrenme konusundaki isteksizlikleri, haber kaynaklarını inceleyememe / çirkin iddialar ya da kendilerini eğitememe onları öldürecektir.

“ABD hakkındaki gerçek” üzerine 34 yorum

1. Selam paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Adana merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:17

3. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 19-10-2020 05:23:44

4. Kocaeli dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 219

5. Muş dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 236

6. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 242

7. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-12-2020 16:24:14

8. Kastamonu dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . Mrb sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 155

9. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, şukuladım , Aylin – 368

10. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 2

11. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım 29-12-2020 11:36:49

12. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , emin – 170

13. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, şukuladım 05-01-2021 18:05:23

14. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 95

15. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 474

16. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 87

17. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-01-2021 23:18:18

18. Bu konu : ” ABD hakkındaki gerçek ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , Aylin – 201

19. Osmaniye merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-02-2021 20:11:01

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link