ABD hakkındaki gerçek

Hükümet gizlilik içinde büyük bir eğitimsiz embesil nüfusa sahip olmanın ulusal güvenlik için bir tehdit olduğuna karar verdi. Onları soğukkanlılıkla öldürmek, aşağı inmek için felaket bir yol olacak ve motive olmayan öğrenen insanları eğitme çabası sonuçsuz olacaktır, bu nedenle hükümet, kolayca çürütülmüş, ancak ABD vatandaşlarına ölümcül yalanlar yaymak için büyük bir propaganda operasyonu kullanıyor. Örneğin, ‘aşılar kötüdür’, ‘covid ölümcül değildir’ ve ‘maske takmak sizi koyun olarak işaretler’. Zeki insanlar yalanlardan gerçeği görmek için istatistikleri ve deneysel kanıtları kullanabilir, ancak aptallar bunu yapamaz. Zamanla embesiller fiilen toplu intihar edecekler. Kötü kararları, öğrenme konusundaki isteksizlikleri, haber kaynaklarını inceleyememe / çirkin iddialar ya da kendilerini eğitememe onları öldürecektir.

“ABD hakkındaki gerçek” üzerine 8 yorum

1. Selam paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Adana merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:17

3. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 19-10-2020 05:23:44

4. Kocaeli dan kimler var. ABD hakkındaki gerçek . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 219

Yorum yapın