https://www.cnn.com/2017/12/19/health/nih-deadly-viruses-bn/index.html Başlık düzeltmesi: * ölümcül bulaşıcı virüslerin araştırılmasının yasaklanması *

CNN’den: “Karar, influenza virüsü, şiddetli akut solunum sendromu (SARS olarak bilinir) ve Orta Doğu solunum sendromu (veya MERS) ile ilgili araştırmalarda üç yıllık bir moratoryuma son veriyor. Eleştirmenler, araştırmanın, uygun şekilde depolanmaması veya laboratuvardan kaçması durumunda milyonları tehdit eden yeni bir mikrop ortaya çıkarabileceğini söylüyor. “

Author

8 Comments

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-04-2021 03:14:14

2. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 137

3. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

4. Trabzon dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 316

5. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 439

6. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 453

7. Bingöl dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 115

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link