https://www.cnn.com/2017/12/19/health/nih-deadly-viruses-bn/index.html Başlık düzeltmesi: * ölümcül bulaşıcı virüslerin araştırılmasının yasaklanması *

CNN’den: “Karar, influenza virüsü, şiddetli akut solunum sendromu (SARS olarak bilinir) ve Orta Doğu solunum sendromu (veya MERS) ile ilgili araştırmalarda üç yıllık bir moratoryuma son veriyor. Eleştirmenler, araştırmanın, uygun şekilde depolanmaması veya laboratuvardan kaçması durumunda milyonları tehdit eden yeni bir mikrop ortaya çıkarabileceğini söylüyor. “

Author

22 Comments

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-04-2021 03:14:14

2. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 137

3. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

4. Trabzon dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 316

5. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 439

6. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 453

7. Bingöl dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 115

8. Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, sağolun

9. İzmir dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 19

10. Mrb paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım

11. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım

12. Bitlis dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 341

13. Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

14. Hatay dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 4

15. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sağolun

16. Çanakkale dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım , memo – 163

17. Kars dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . Selam herkese web siten cidden mükemmel, tebrikler , Aylin – 441

18. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Merhaba siten yeminle mükemmel, şukuladım , ahmet – 121

19. Bu konu : ” ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 74

20. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamlar sayfan vallaha mükemmel, saolun 12-07-2021 20:43:33

21. Adana merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 17:33:03

22. Nevşehir dan kimler var. ABD Hükümeti, 2017’de virüs araştırma yasağını kaldırdı. . Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 3

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link