Hükümet, potansiyel olarak ölümcül bir kimyasal olan hidrojen hidroksiti koyuyor (Aptalca isim aldatıcı – bu son derece tehlikeli) Amerika’daki birçok şehirdeki su kaynaklarında. Bazı örnekler Detroit, Boston ve San Francisco’dur. Bu adaletsizliği ortaya çıkarmak için ülkedeki birçok şehirde su kaynağını test ettim. Hidrojen hidroksitin birçok etkisi vardır. Bazıları, cildi haşlama, atmosfere salındığında sera etkisini artırma, metallerin aşınmasını hızlandırma ve yeterince yüksek konsantrasyonlarda kendi vücudunuzda boğulma gibi korkunç bir etkiye neden olabilir. Ve hükümet bunu bizim suyumuza mı koyuyor? Harekete geçmemiz gerekiyor. Uyan, Amerika!

Author

28 Comments

1. Balıkesir merkezden ben . Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-05-2021 22:36:35

2. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 132

3. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-05-2021 20:29:41

4. Bolu dan kimler var. ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. . Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 125

5. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 134

7. Selamın aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler

8. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 457

9. Edirne dan kimler var. ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. . Selam herkese bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 72

10. Kayseri dan kimler var. ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. . Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 266

11. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Hakkari dan kimler var. ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. . Selamlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 278

14. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Aylin – 454

15. Ordu merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım 11-06-2021 06:31:23

16. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

17. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. . Selamın aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 194

18. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız inanki dikkat çekici, sağolun

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun , elif yılmaz – 26

20. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, şukuladım , gaye – 57

21. Sakarya merkezden ben memo. Mrb paylaşım cidden çok güzel, tebrikler 04-07-2021 11:19:23

22. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , emin – 379

23. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok iyi, tebrikler , doruk – 298

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, şukuladım , elif yılmaz – 60

25. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım , doruk – 343

26. Bu konu : ” ABD hükümeti bilinmeyen nedenlerle suya hidrojen hidroksit koyuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 95

27. Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link