3 saatten fazla aradım ve birden fazla basit sorunun cevabını bulamıyorum.

“Ciddi” bir covid vakası olma şansı nedir?

Covid ile hastaneye kaldırılma olasılığı nedir?

12 yaş altı kaç çocuk covid ile hastaneye kaldırıldı?

Bu istatistikleri “güvenilir” bir devlet web sitesinden bulmak için saatler harcadım. (Kitleleri yatıştırmak için güvenilir buldum, ancak CDC’yi veya diğerlerini pek inandırıcı bulmuyorum). Hayal kırıklığı seviyelerim tavan yapıyor. Bir şey saklamıyorsan neden halka temel istatistikleri vermiyorsun? Bence covid gerçek ama bu noktada ham veriler olmadan bunun rüzgarda osuruk kadar ciddi olduğu aşikar.

Author

18 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 242

2. Bu konu : ” ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun , banu – 296

3. Yalova merkezden ben . Mrb web siten gerçekten mükemmel, şukuladım 22-08-2021 01:52:01

4. Bu konu : ” ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, sağolun , hatice – 96

5. Bu konu : ” ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , – 451

6. Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 51

8. Bitlis merkezden ben Emine. Slm siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 27-08-2021 08:15:34

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten cidden çok iyi, sağolun 07-09-2021 06:42:23

12. Giresun dan kimler var. ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. . Mrb sayfanız harbiden güzel, face de paylaştım , – 70

13. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

14. Isparta dan kimler var. ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. . selamun aleyküm web siten valla iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 266

15. Mrb sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” ABD Hükümeti, Temel Gerçeklerin halkın elinde olmasını istemiyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 397

Write A Comment