ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum.

Bu yılın başlarında Floyd protestolarında değişimi zorlayabileceğimizi gördük.

Bu saçmalık tasarının karşısına çıkan bu son tokattan sonra .. İnsanların bir facebook veya twitter gönderisinden daha çok öfkelenmesi gerekiyor.

Evet #LetThemEatCake trendi komik .. Ama komik olmayan şey, insanların tam anlamıyla açlıktan ölmesi ve evlerini kaybetmenin eşiğine gelmesi. Zaten ekonomiyi yok ettiler ve birçok insanın hayatının emeğini tabuta koydular.

At yarışları için 3 martini öğle yemeği ve vergi indirimi dahil etme cüretine sahipler.

Bizimki acı çekerken onlar başka ülkelere milyonlar gönderiyorlar.

Deniz Kuvvetlerine ve Hava Kuvvetlerine bir kez daha MİLYARLAR verirler.

600 doların yeterli olacağına karar vermeleri 8 ay sürdü. IMO 1200 $ bile yeterli olmazdı.

Bu saçmalık. Amerikan halkı beceriliyor. Uyanmak. Demokratlar seni umursamıyor. Cumhuriyetçiler seni umursamıyor. Aslında ne kadar kurtulabileceklerini görmek için bu işin içindeler.

Bunun sona ermesi gerekiyor.

“ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum.” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 49

2. Karaman merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-12-2020 11:43:03

3. Isparta dan kimler var. ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. . Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 147

4. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler , mehmet – 61

5. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Slm siten inanılmaz güzel, şukuladım , emin – 77

6. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, sağolun , Gürbüz – 409

7. Kırklareli dan kimler var. ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. . Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 477

8. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 117

9. Samsun dan kimler var. ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. . Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, saolun , ahmet – 429

10. Trabzon merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, saolun 19-01-2021 07:12:44

11. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 437

12. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 187

13. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 109

14. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 430

15. Bu konu : ” ABD Hükümetine karşı protestolar düzenleme zamanının geldiğini düşünüyorum. ” çok güzel. Selam web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 368

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link