ABD hükümetinin 5. Nesil bilgi savaşı vatandaşlarına ve tüm dünyaya karşı

Sanırım 5G savaşının (Huawei 5G değil, 5. Nesil savaş) gerçekleştiğine tanık olduk, çünkü bu, dünyanın başka bir 11 Eylül olduğunu düşünmesini sağlamak için Başlangıç ​​seviyesi Sahte-Yanlış-Bayraktı, ancak gerçekte GOP’a karşı Dems değil. hiç değil, daha ziyade Amerikan halkına karşı (kontrolün sağlamlaştırılması ve iktidarı ele geçirme) ve daha geniş ölçekte Amerika’nın dünyaya (Çin dahil) karşı …

ABD POTUS, Kongre ve Senatörler vb. Bu politikacıların hiçbiri gerçek güce sahip değiller, kendilerini asla göstermeyen kalıcı gölge hükümetin emirlerini yerine getiren kuklalardır … tüm hilekarlık ve mücadeleyi ve bu etkileşim bir duman ve at ve midillinin dikkatini dağıtır göstermek….

2000 yılı başlarında, 911 sonrası, Cumhuriyetçileri, Vatanseverlik Yasasını kabul ettirmek için kötü adamlar olarak kullandılar … şimdi sansür almak ve kültürü normalleştirmeyi iptal etmek için kötü adamlar olarak liberalleri kullanıyorlar … Esasen ABD hükümeti, kendi nüfusunu oynuyor. ulusun yarısını, aksi takdirde asla geniş bir destek alamayacak olan gündemi zorlamak için, aynı madalyonun iki yüzü, amaç her zaman aynı ilmiği sıkılaştırmak ve vatandaşları düşündürürken daha fazla merkezi gücü sağlamlaştırmaktır. kendilerinin uğruna mücadele ettiği organik bir şey … bu bölücü özellik bir hata değil, özelliktir …

Amerikan hükümeti Çin’in yakında çökmeyeceğini biliyor, ne de Çin ABD’nin taleplerine teslim olmayacak … bu, tek kutuplu hiper güç statüsünün sona erdiği anlamına geliyor … Amerika’nın çok daha az olacağı çok kutuplu bir dünyaya hazırlanmak zorunda artık petrodolar hegemonyasının sos trenine binemediği ve dünyadan ve özellikle Çin’den hegemonya vergisini toplayıp çıkaramayacağı için zengin …

Amerika, Çin’e dayanmayan paralel bağımsız tedarik zincirine sahip olmak için kendisini yeniden yapılandırması gerektiğini ve vatandaşlarını çok daha mütevazı bir yaşam standardına uydurmak da dahil olmak üzere çok daha az yaşayabilmek için yeniden yapılandırması gerektiğini fark etti. yaşam tarzı. Ancak ABD bunu sinsi bir şekilde yapmalı, ne dünyanın geri kalanını uyarmalı ne de kendi vatandaşlarının perde arkasında gerçekte neler olup bittiğini bilmesine izin vermemelidir …

Trump vs Biden gerçekten dünya sahnesinde oynanan iyi polis kötü polis rutinidir. ABD’nin ikili kişilik stratejisi, maksimum faydayı elde edebilmesi ve pastasını yiyip yiyebilmesidir … Sadece dünya çapında kaç ülke ve insanın, sırf Biden seçildiği için yanlış bir şekilde “Amerika geri döndü” şemasına bağlandığına bakın. ? Trump’ı alenen şeytani şeyler yapmak için kullanıyorlar, sonra ellerini yıkıyorlar ve Biden’ı daha incelikli gizli şeytani şeyler yapmak için kullanıyorlar, durulayıp tekrar ediyorlar, Bush vs Obama için aynısı … Çin ise “demokrasinin” değil tek partili bir hükümeti. dünyanın ABD’ye defalarca tekrar tekrar veriyor gibi göründüğü şüphesinin faydalarından yararlanmıyor … bunun nedeni Amerikkka’nın en yüksek 5. Nesil bilgi savaşında ustalaşmış olmasıdır ….

Bu yüzden başarısız Covid tepkisinin kasıtlı olduğunu düşünüyorum … küçük işletmeleri tüm orta sınıfı kapatmaya zorlarken, emekli maaşlarını toplayıp 401.000’den, sosyal güvenlikten vb. % 99’a sahip olan% 0,01’lik bir grup ve daha kolay kontrol için her şeyin çok daha konsolide ve merkezileştirildiğini …

Silah taşıma hakkı, ifade özgürlüğü veya mahremiyet hakkı olsun, tüm bunlar yakında hızla ortadan kalkacak … ama değişim mekanizması genel halk için açık değil. ABD hükümeti asla açıkça dışarı çıkıp insanlara haklar kanunundan kurtulduklarını söylemeyecek, bunun yerine kendi halkına ve dünyanın geri kalanına 5G savaşı yapıyor …

Amerika dünya sahnesinde gittikçe daha fazla gerilediğinden, halkını daha sıkı tutması ve aynı zamanda orta sınıf ve küçük-orta ölçekli işletmeleri, her şeyi bir arada tutan üstyapıyı desteklemek için onu feda etmeleri için canabalize etmesi gerekiyor … Açlık çeken büyük adam, önce kasları ve hayati organları korumak için yağ yakar, sonunda kaslar beyni, kalbi ve sinir sistemini beslemek için tüketilir vb … işler meta ölçeğinde zorlaştığında, düşük asılı meyve Apple, Amazon, Google, Walmart, vb. gibi başarısız olamayacak kadar büyük bir avuç dolusu mega holding haline gelmek için elit güç yapılarını desteklemek ve küçük ve orta ölçekli işletmeleri yok etmek için orta sınıfı sindirmektir.

Bütün bu Americkkka çılgına döndü, bir eylem … sadece bir hile ve gelecek zamanlar için kendisini en iyi şekilde konumlandırmak için bir bahane … aynı şekilde “demokrasi” de hükümetin nüfusunu almak için sahte bayraklara başvurması gerektiği gibi Başka türlü popüler olmayan değişiklikleri kabul etmek için, ABD’nin dünya için uyguladığı tüm bu eylem, ABD’nin propogandadaki hakimiyetini 5. Nesil bilgi savaşını kendi maksimum net yararına gerçekleştirmek için kullanmasıdır.

“ABD hükümetinin 5. Nesil bilgi savaşı vatandaşlarına ve tüm dünyaya karşı” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” ABD hükümetinin 5. Nesil bilgi savaşı vatandaşlarına ve tüm dünyaya karşı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 107

2. Gümüşhane merkezden ben ziya. Slm web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım 12-01-2021 11:00:37

3. Bu konu : ” ABD hükümetinin 5. Nesil bilgi savaşı vatandaşlarına ve tüm dünyaya karşı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle iyi, şukuladım , ahmet – 113

4. Bu konu : ” ABD hükümetinin 5. Nesil bilgi savaşı vatandaşlarına ve tüm dünyaya karşı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 183

5. Bu konu : ” ABD hükümetinin 5. Nesil bilgi savaşı vatandaşlarına ve tüm dünyaya karşı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun , ali – 192

6. İzmir dan kimler var. ABD hükümetinin 5. Nesil bilgi savaşı vatandaşlarına ve tüm dünyaya karşı . Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 179

7. Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-02-2021 03:10:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link