Mesela neden gezegendeki en büyük haber hala gerçek o yüzlerce nın-nin yüksek seviye politikacılar ve ünlüler bilinen bir çocuk seks kaçakçısının özel jetiyle mi uçtunuz? Bazıları 20’den fazla kez … Kendi ürkütücü özel adasına sahip bir çocuk seks kaçakçısı, ürkütücü bir eşek (cinayet) tapınağıyla tepesinde.

Sıradan bir insan bunun ne kadar büyük olduğunu ve bu ifşanın ne anlama geldiğini nasıl anlayamaz? Kelimenin tam anlamıyla çocuklara ritüel olarak tecavüz eden (ve muhtemelen öldüren) insanların altında yaşıyoruz ve kimsenin gerçekten bir bok vermediği görülüyor …

Aslında, umursamak sizi deli olarak etiketlemenize neden olur.

Ve bu basitçe en kötüsü liderlerimizin kapalı kapılar ardında yaptıklarının bir göstergesi. Yalan söylemeden, hırsızlıktan, rüşvetten, gasptan, kiralık darbelerden, genel yozlaşmadan vb. Bahsetmedim bile.

Author

3 Comments

1. Bartın dan kimler var. ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , memo – 269

2. Bu konu : ” ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 310

3. Bu konu : ” ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 471

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link