Mesela neden gezegendeki en büyük haber hala gerçek o yüzlerce nın-nin yüksek seviye politikacılar ve ünlüler bilinen bir çocuk seks kaçakçısının özel jetiyle mi uçtunuz? Bazıları 20’den fazla kez … Kendi ürkütücü özel adasına sahip bir çocuk seks kaçakçısı, ürkütücü bir eşek (cinayet) tapınağıyla tepesinde.

Sıradan bir insan bunun ne kadar büyük olduğunu ve bu ifşanın ne anlama geldiğini nasıl anlayamaz? Kelimenin tam anlamıyla çocuklara ritüel olarak tecavüz eden (ve muhtemelen öldüren) insanların altında yaşıyoruz ve kimsenin gerçekten bir bok vermediği görülüyor …

Aslında, umursamak sizi deli olarak etiketlemenize neden olur.

Ve bu basitçe en kötüsü liderlerimizin kapalı kapılar ardında yaptıklarının bir göstergesi. Yalan söylemeden, hırsızlıktan, rüşvetten, gasptan, kiralık darbelerden, genel yozlaşmadan vb. Bahsetmedim bile.

Author

18 Comments

1. Bartın dan kimler var. ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , memo – 269

2. Bu konu : ” ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 310

3. Bu konu : ” ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 471

4. Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 251

6. Kocaeli dan kimler var. ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi . Slm web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 168

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 30

8. Bu konu : ” ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 86

9. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, facebookta paylaştım 20-05-2021 08:32:39

10. Merhabalar web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

11. Düzce merkezden ben ziya. Mrb sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 07-06-2021 03:13:18

12. Hakkari dan kimler var. ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, tebrikler , – 177

13. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler

14. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım

15. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Kırıkkale dan kimler var. ABD Hükümeti’nin aslında halk için ve sadece halk için çalışması gerekmiyor muydu? Değildi . Selamlar sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 439

17. selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

18. Malatya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 03-08-2021 23:05:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link