CDC web sitesinde basit bir veri noktası bulmaya çalışırken iyi bir yirmi dakika geçirdim: ABD’de COVID’nin hastaneye yatış oranı nedir?

Başka bir deyişle, toplam COVID pozitiflerinin yüzde kaçı hastaneye yatışla sonuçlandı?

Bunu resmi bir kaynaktan bulamıyorum. Biri onu bulabilir mi? Değilse…….. Bu biraz… Garip…..

28 Comments

1. Bursa dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler , mehmet – 424

2. Bu konu : ” ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 91

3. Malatya dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . Selamlar siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 1

4. Selamın aleyküm sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Adıyaman dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 81

7. Bu konu : ” ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler , memo – 186

8. Selam siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

10. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 447

11. Bu konu : ” ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 184

12. Manisa merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz cidden çok güzel, saolun 07-08-2021 18:20:46

13. Bu konu : ” ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım , gaye – 93

14. Bu konu : ” ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 410

15. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

16. Tokat dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, tebrikler , Aylin – 88

17. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

18. Tunceli merkezden ben ziya. Mrb siten harbiden hayran edici, şukuladım 25-08-2021 11:25:23

19. Balıkesir dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Aylin – 454

20. Bu konu : ” ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, saolun , memo – 480

21. Çankırı dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 233

22. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamlar sayfa vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 09-09-2021 09:29:15

23. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 322

24. Ankara dan kimler var. ABD için COVID *hastaneye yatış oranı* nerede? CDC’de şüpheli bir şekilde kayıp…. . Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 328

Write A Comment