ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor!

Anladığım kadarıyla orta sınıfın prepandemik olarak patlama yaptığını da belirtmek gerekir. Çok fazla orta sınıf ailenin elit olmasına izin vermek istemiyorum. Çok sayıda alt sınıf ailenin orta sınıf olmasına izin vermek istemiyorum. Sistemi dramatik bir şekilde bozar ve elitlerin alt kesimlerinin küçülmesine izin verir.

“ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor!” üzerine 29 yorum

1. Bu konu : ” ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ali – 104

2. Denizli merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 22-12-2020 08:19:43

3. Bu konu : ” ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! ” çok güzel. Selam sayfan cidden mükemmel, tebrikler , – 137

4. Gümüşhane dan kimler var. ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! . selam arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 340

5. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-12-2020 01:30:22

6. Bu konu : ” ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 58

7. İzmir dan kimler var. ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! . Mrb siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 192

8. Van merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-01-2021 12:19:10

9. Şırnak merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler 17-01-2021 08:18:14

10. Konya merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 18-01-2021 08:22:03

11. Niğde merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler 18-01-2021 21:48:07

12. Adıyaman dan kimler var. ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! . Selamlar sayfan inanki iyi, face de paylaştım , banu – 165

13. Bu konu : ” ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 203

14. Bu konu : ” ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Emine – 14

15. Bu konu : ” ABD için yapılan 600 dolarlık kurtarma paketinin ışığında, umarım seçkin sınıfın cömert yaşam tarzlarına devam edebilmeleri için daha düşük bir sınıfa ihtiyacı olduğu konusunda daha fazla göz açılır. Seni fakir tutmaları gerekiyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 66

16. Aksaray merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 13-02-2021 23:58:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link