1913 Federal Rezerv Yasası ile ilgili bu kısmı anlamıyorum … Bir ülke, ülke için para basması için özel sektöre ait bir bankaya nasıl oy verebilir? Bu mantıksal bir anlam ifade etmiyor, ekonomik bir anlam ifade etmiyor, hiçbir anlam ifade etmiyor.

Ülkeyi kelimenin tam anlamıyla Rothschilds, Rockefellers ve Morgans’a sattık ??

Kongre / senato ve Başkan (Woodrow Wilson) oy kullanmaları için ödeme yaptı mı? Ve süreç içinde ülkenin mali geleceğini onların (Fed’in sahiplerinin) ellerine mi vereceksiniz?

Author

67 Comments

1. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 19:11:45

2. Çorum merkezden ben ali. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-08-2020 23:23:42

3. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Isparta merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 01-09-2020 06:26:02

5. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, saolun 04-09-2020 01:49:34

6. Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

8. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler 15-09-2020 08:33:47

10. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 21-09-2020 03:24:27

11. Mardin merkezden ben Emine. Selam paylaşım inan ki güzel, saolun 22-09-2020 12:38:22

12. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Sivas merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, teşekkürler 13-10-2020 01:25:38

14. Ardahan merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-10-2020 19:25:29

15. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, teşekkürler 16-10-2020 19:27:22

16. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 446

17. Aydın merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 19-10-2020 05:30:52

18. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 384

19. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, sağolun , Hasan – 242

20. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 495

21. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok güzel, sağolun , ali – 31

22. Konya merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-11-2020 08:46:25

23. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 49

24. İzmir dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . Slm sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 437

25. Sakarya dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 342

26. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun

27. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:11:44

28. Çankırı dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 340

29. Mrb sayfan gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

30. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

31. Muğla dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 61

32. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 309

33. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım , – 248

34. Elazığ dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, saolun , Aylin – 280

35. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 88

36. Tunceli dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . Merhaba herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 128

37. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Gümüşhane dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 292

39. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım , memo – 147

40. Bartın dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, tebrikler , hatice – 140

41. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler , memo – 29

42. Bursa dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 33

43. Bartın dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . selamun aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 487

44. İstanbul merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi cidden güzel, sağolun 03-02-2021 23:06:34

45. Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler 05-02-2021 03:43:15

46. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım

47. Sinop merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, saolun 14-02-2021 16:27:46

48. Tokat dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 134

49. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, şukuladım

50. Sinop dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 225

51. Kayseri merkezden ben banu. Selamlar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 03-03-2021 04:03:20

52. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım , ali – 303

53. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Slm web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 184

54. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 341

55. Isparta merkezden ben ziya. Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler 15-04-2021 00:24:17

56. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun , banu – 380

57. Muğla merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım 20-04-2021 04:02:34

58. Bu konu : ” ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , Aylin – 200

59. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım

60. Tokat dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, face de paylaştım , ali – 254

61. Nevşehir dan kimler var. ABD merkez bankası nasıl özel mülkiyete sahip olabilir? ABD’nin gerçek anlamda sahibi onlar mı? . selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 448

62. Van merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2021 21:47:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link