belgeye bağlantı

MN Senatörü ve Dr., HHS Belgesini COVID-19 Davalarını Nasıl Aşacağına Koçluk Etti

MN neden COVID-19 ölüm sayılarını şişiriyor?

Bu 11 Eylül’den bu yana gerçekleşen en büyük propaganda operasyonu ve kesinlikle bir şey söylüyor.

Bu koronavirüs fiyaskolarının üzerine “girmeye” karar vermeleri gerçekten olağanüstü.

Nüfusun geniş alanlarının bu aşamalı olay üzerinde programlanmış bir duruma kayma kolaylığı, on yıllar uzun programlama ve propaganda hazırlığı.

Arkadaşlarınızın ve ailenizin bu olaydan psikolojik olarak ne kadar kısırlaştırıldıkları konusunda şaşkın mısınız?

Bu, propagandaya olan duyarlılıklarından daha az, aşırı bu olayın aldatmacasının doğası.

Zihinsel olarak hükümetlerin her zaman yalan söylediğine kendilerini zihinsel olarak hazırlama avantajına sahip olmayanlar, şu anda en çok etkilenenlerdir.

Ellerini onlara ver … almayı reddederse, onlar değil, sen değil.

Author

105 Comments

1. Çanakkale merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 19-04-2020 17:39:35

2. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2020 19:14:42

3. Erzurum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2020 06:39:57

4. Mardin merkezden ben ziya. Slm sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler 22-04-2020 14:18:18

5. Ordu merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-04-2020 13:06:48

6. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Gaziantep merkezden ben ali. Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, şukuladım 27-04-2020 17:58:20

8. Nevşehir merkezden ben ali. Merhaba sayfan inan ki çok iyi, sağolun 01-05-2020 15:04:58

9. Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım

10. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

11. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

13. Antalya merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa valla güzel, şukuladım 13-05-2020 18:49:59

14. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, sağolun

16. Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

17. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 30-05-2020 23:23:54

18. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 08-06-2020 09:14:11

19. Mersin merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, saolun 19-06-2020 21:56:14

20. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 20-06-2020 03:33:25

21. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler 26-06-2020 21:17:14

22. Manisa merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız harbiden güzel, şukuladım 28-06-2020 14:24:57

23. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inanki güzel, şukuladım 12-07-2020 10:30:46

25. Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler

26. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2020 18:38:48

27. Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

28. Bitlis merkezden ben Emine. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 02-08-2020 09:02:39

29. Siirt merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 06-08-2020 22:50:13

30. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

31. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Osmaniye merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 16-08-2020 07:11:54

33. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

34. Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 20-08-2020 05:00:35

35. Bilecik merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, saolun 24-08-2020 03:17:28

36. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, face de paylaştım 24-08-2020 11:55:01

37. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

38. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, saolun 27-08-2020 14:01:02

39. Konya merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-09-2020 09:43:27

40. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun

42. Slm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

43. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

44. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-09-2020 14:09:08

45. Kütahya merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-09-2020 02:14:22

46. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun

47. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhabalar siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:32:42

48. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

49. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım

50. Burdur dan kimler var. ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 231

51. Tunceli dan kimler var. ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. . Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , ziya – 345

52. Hatay dan kimler var. ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. . Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 316

53. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 106

54. Selam herkese bu web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler

55. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım

56. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 281

57. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 346

58. Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım

59. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 52

60. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun

61. Samsun merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-12-2020 12:35:25

62. Selam web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

63. Kastamonu merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 23:02:08

64. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 445

65. Zonguldak merkezden ben banu. Selam siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 31-12-2020 05:08:53

66. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

67. Merhaba herkese sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, şukuladım , Hasan – 273

69. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 431

70. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun , Hasan – 333

71. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 302

72. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 99

73. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

74. İzmir merkezden ben mehmet. Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-01-2021 18:37:45

75. Merhabalar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

76. Bursa dan kimler var. ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. . Selam herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 444

77. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selam siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-03-2021 12:29:22

78. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

79. Bartın merkezden ben ali. Selamlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-03-2021 03:30:29

80. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 02-04-2021 09:29:44

81. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 81

82. Sivas merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha iyi, şukuladım 05-04-2021 01:23:34

83. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 233

84. Karaman merkezden ben . Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-04-2021 17:10:34

85. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

86. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi iyi, şukuladım , elif yılmaz – 304

87. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

88. Bartın merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-04-2021 09:17:31

89. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 71

90. Samsun merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 08-05-2021 13:12:02

91. selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

92. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım , doruk – 287

93. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, teşekkürler , mehmet – 155

94. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

95. Çanakkale merkezden ben ali. Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-06-2021 01:14:06

96. Bu konu : ” ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor. ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link