Kategoriler
Genel

ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor.

belgeye bağlantı

MN Senatörü ve Dr., HHS Belgesini COVID-19 Davalarını Nasıl Aşacağına Koçluk Etti

MN neden COVID-19 ölüm sayılarını şişiriyor?

Bu 11 Eylül’den bu yana gerçekleşen en büyük propaganda operasyonu ve kesinlikle bir şey söylüyor.

Bu koronavirüs fiyaskolarının üzerine “girmeye” karar vermeleri gerçekten olağanüstü.

Nüfusun geniş alanlarının bu aşamalı olay üzerinde programlanmış bir duruma kayma kolaylığı, on yıllar uzun programlama ve propaganda hazırlığı.

Arkadaşlarınızın ve ailenizin bu olaydan psikolojik olarak ne kadar kısırlaştırıldıkları konusunda şaşkın mısınız?

Bu, propagandaya olan duyarlılıklarından daha az, aşırı bu olayın aldatmacasının doğası.

Zihinsel olarak hükümetlerin her zaman yalan söylediğine kendilerini zihinsel olarak hazırlama avantajına sahip olmayanlar, şu anda en çok etkilenenlerdir.

Ellerini onlara ver … almayı reddederse, onlar değil, sen değil.

“ABD Sağlık ve İnsani Hizmetler Dokümanı Doktora Doktorlara Coronavirüs Sayılarını “Şişirmek” için Talimat Veriyor: Doktorlar, kişinin gerçekte COVID-19’dan ölüp ölmediği konusunda ölüm sertifikalarını COVID-19 teşhisi ile doldurmaları talimatı verildiğini iddia ediyor.” için 19 yanıt

Çanakkale merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 19-04-2020 17:39:35

Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2020 19:14:42

Erzurum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2020 06:39:57

Ordu merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-04-2020 13:06:48

Gaziantep merkezden ben ali. Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, şukuladım 27-04-2020 17:58:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir