ABD Savaşlarından Önceki Korkunç Olaylar

İnsanlar, Pearl Harbor nedeniyle 2. Dünya Savaşı’na katıldığımızı unutuyorlar. İnsanlar ayrıca ABD hükümetinin saldırı hakkında ileri düzeyde bilgiye sahip olduğunu unutuyor. Yeni önemli gemilerini başka bir yere taşıdılar ve harcanabilir gemileri Pearl Harbor’da bıraktılar. ABD Japonya’yı da zorladı Pearl Harbor’a saldırdı.

ABD’nin katıldığı her savaştan önce, ABD halkını bir savaşı desteklemeye teşvik eden korkunç bir olay yaşandı. Olaylar her zaman ABD Hükümeti tarafından düzenlenmiştir. ABD’yi her zaman bir kurban olma ve kendilerini korumaya ihtiyaç duyma ışığına resmediyorlar. Ve kazanan her zaman tarih yazar.

“ABD Savaşlarından Önceki Korkunç Olaylar” üzerine 12 yorum

1. Malatya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-08-2020 21:38:20

2. Ordu merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-09-2020 03:32:45

3. Elazığ merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:04:57

4. Bolu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:38

5. Çorum dan kimler var. ABD Savaşlarından Önceki Korkunç Olaylar . Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ziya – 159

Yorum yapın