ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi?

Son “iyi bilinen” nedenlerle (BigTech sansürü) ABD vatandaşlarının telgraf platformuna yoğun bir şekilde göç ettiğini duydum. Bu nedenle, bu veya benzeri komplo meselelerine adanmış yeni kanallar oluşturulmalıdır. ABD’li olmayan, ancak durumu dikkatle takip eden eski bir telgraf kullanıcısı olarak, birileri bazı bağlantıları paylaşabilirse çok minnettar olurum.group / chat platform nedeniyle yayın.

“ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi?” üzerine 11 yorum

1. Balıkesir dan kimler var. ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi? . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 392

2. Bu konu : ” ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, tebrikler , – 383

3. Yozgat dan kimler var. ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi? . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler , memo – 350

4. Bingöl dan kimler var. ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi? . Selamlar web siten vallaha güzel, face de paylaştım , banu – 288

5. Niğde dan kimler var. ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi? . Merhaba web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 458

6. Bu konu : ” ABD seçim sahtekarlığı veya ortak komplo teorileriyle ilgili bazı bağımsız gruplara / kanallara telgraf bağlantıları paylaşılabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 232

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link