Kategoriler
Genel

ABD Senatosu adayı Craig R. Brittain (R-Arizona 2020), IMPEACH'ın bozuk Federal Hakemlerine olan talebimize yanıt verdi

https://justiceforuswgo.wordpress.com/2020/02/08/us-senate-candidate-craig-r-brittain-r-arizona-2020-responds-to-our-request-to-impeach-corrupt-federal- yargıçlar /

Resim yayınla

Fotoğraf, Parler kampanya profilinden alınmıştır. https://parler.com/profile/brittain/posts

Stanley Bolten.

Şimdi ABD Kongresi için çalışan adaylara, bunlarla sınırlı olmamak üzere, yolsuz Federal Hakimlerin görevlendirilmesini dikkate alıp almayacaklarını sormak için kampanya yürütüyoruz. Thomas David Schroeder.

Böyle bir aday Amerika Birleşik Devletleri Senatosu için çalışan Craig R. Brittain (R-Arizona 2020). Kampanya web sitesine şu adresten erişilebilir: http://brittainforsenate.com/

Aldığımız yanıt bu.

Belki insanlar yardım etmeye ve katkıda bulunmaya başlarsa bunu yapacağım.
ABD Senatosu için Britanya • 04:05
Brittain'ın ABD Senatosu için mesajı: Kampanyama gerçekten yardım eden insanların önceliklerine odaklanmalıyım. Ne yazık ki bir şeyler isteyen bir çok insan var ama yardım etmek isteyen bir sürü insan yok, 8 Şubat 2020 Cumartesi, 04:08
Kampanyama gerçekten yardım eden kişilerin önceliklerine odaklanmalıyım. Maalesef bir şeyler isteyen çok insan var ama yardım etmek isteyen pek çok insan yok
ABD Senatosu için Britanya • 04:08

Resim yayınla

İyi bir politikacı gibi geliyor. Arizona'da herhangi bir Federal Yargı zulmünden muzdarip olan herkes Craig R. Brittain'e (R-Arizona 2020) oy vermeyi düşünmelidir. Başkan Donald Trump'ın eski yozlaşmış Bataklıkların yerine yeni anayasa yargıçları atayabilmesi için bu yolsuz Federal Hakimleri taklit etmenin zamanı geldi.

Arizona'da yaşıyorsanız ve deniz değişikliği istiyorsanız, lütfen ona oy verin ve sadece gündemden ziyade Amerikalıları etkileyen en önemli korporat politikacıları önemseyen kongreleri görevlendirin.

Seçimler için oy pusulasına konulması için dilekçesini imzalayınız. Zaman azalıyor, lütfen ona oy verin. Bu blog normalde politikacıları ve siyasi adayları tanıtmakla kalmaz, Brian'ın ceza davası, yanlış mahkumiyeti, yolsuz Federal Kamu Savunucusu Ofisi ve Yargı Anayasamızı harap eden yasaları yıkıcı hale getirebilecek Diktatör ve Süper Kongre üyesi olarak görev yapan Federal Hakimler meselesi Supremacy. Bu meselelerin hiçbiri göz ardı edilemez.Bu Federal Hâkimlerin artık görevde kalmasına izin veremeyiz. Bu Federal Yargıçlar muhtemelen bir şeyler için itecekler, ama biz onlara ayak uyduruyoruz, çünkü onların zulmünden ve yalanlarından ve Anayasamızdaki sapkınlığından bıktık. Masum insanları Brian D. Hill ve Roger Stone gibi Federal Hapishanelere atmak. Oy pusulasına girmek için imzaya ihtiyacı olduğunu anlayabilmeniz için kampanya imajını yüklüyorum. Lütfen bunu yap. Arizona seçmenlerinin bu adama oy vermesi gerekiyor.

Tanrı Amerika'yı Korusun!

Resim yayınla

“ABD Senatosu adayı Craig R. Brittain (R-Arizona 2020), IMPEACH'ın bozuk Federal Hakemlerine olan talebimize yanıt verdi” için 44 yanıt

selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2020 12:29:56

Bayburt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2020 21:10:52

Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 11-02-2020 18:19:46

Batman merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-02-2020 10:40:03

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:16:38

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım 15-02-2020 10:37:22

Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 15-02-2020 10:40:01

Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-02-2020 09:15:57

Sinop merkezden ben ziya. Selam paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-02-2020 07:18:25

Malatya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2020 14:35:22

Gaziantep merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-03-2020 01:54:48

Eskişehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2020 15:00:55

Bilecik merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım 10-03-2020 00:30:15

Çankırı merkezden ben doruk. Mrb paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım 13-03-2020 06:30:22

İstanbul merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2020 16:39:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir