Kısa bir bağlam için – Birleşik Krallık’tan geliyorum ama etrafımda olup bitenlerin büyük bir kısmını kaçırmak zor olduğu için ABD siyasetini izleyin. Sol veya sağ ile aynı hizada olduğumu hissetmiyorum, aslında sadece söz konusu kişinin aynı hizada olduğu yerde saçma olduğu için tüm politikalara ve meselelere katılıyorsunuz diyorum, görüşte tamamen uyumlu olmak için çok fazla farklılık var. Ya da bazı konularda sol ve diğerlerinde sağ, bazı şeyler ortada ve diğerleri beni içeriye bakan bir kişi olarak benim noktama getiriyor.

Nasıl olur da Bill Clinton’un doğrudan bir pedo olarak adlandırılması ve mahkeme işlemleri sırasında belgelere isimlendirilmesi ve utanması hiç de iyi değildir ve kimse bir bok vermez, ancak birileri Trump’ı aldatmak için aldatıyorsa, belki de sadece Epstein ile eşleşiyorsa medyada aşağılanıyor. Temelde, Trump’ın Maxwell ve Epstein ile fotoğraflarda bulunmasını, Bill’in doğrudan kötüye kullanım için çağrılan adıyla aynı şekilde karşılaştıran bir makale okudum, bunlar aynı şey değil ve şu anda Bill’in çok fazla başı belada olmalı, ama değil mi? Dışarıdan ne olduğu çok açık ama yerdeki manzara nasıl?

Daha fazla bağlam – Donald Trump’ın mutlak bir palyaço ve herhangi bir siyasi görevi olan en büyük aptallardan biri olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bu hiçbir şekilde onun için bir savunma değil, sadece demokrasinin dürüst bir şekilde işlemesi gerektiğini hissediyorum ve öyle değil ” t, insanlar demokratik bir oyu kaybedene kadar demokrasiden hoşlanıyor gibi görünüyorlar ve sonra sadece yalancılar, bu iş için neden en iyi adam olduğunuzla ilgili olmalı, rakibin neden olmadığı değil, politikalarınız nasıl oy almalı değil fırlatabileceğin çok fazla kir varsa, dışarıda boktan bir gösteri var.

Başkalarının aslında tarafsız bir perspektiften baktıklarında ne düşündüklerini merak ettim.

Author

71 Comments

1. Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. Isparta merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 08-08-2020 08:10:14

3. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım

4. Merhaba bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 12-08-2020 15:12:10

6. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

7. Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım 26-08-2020 18:56:41

8. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

9. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2020 09:10:52

10. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

11. Karaman merkezden ben ahmet. Mrb web siten gerçekten çok güzel, şukuladım 12-09-2020 16:29:59

12. Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 14-09-2020 17:27:06

13. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz vallaha hoşuma gitti, sağolun 14-09-2020 17:53:31

14. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

15. Çankırı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-09-2020 05:35:40

16. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 10:23:49

17. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:38

18. Merhaba herkese web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım

19. Bayburt dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 158

20. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 22-10-2020 09:23:32

21. Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

22. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

23. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , ahmet – 378

24. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , ahmet – 194

25. Kütahya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, şukuladım 29-10-2020 19:24:51

26. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler

27. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 42

28. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

29. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:52:37

30. Zonguldak dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . Merhaba sayfa vallaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 320

31. Aydın dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . Slm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 25

32. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 291

33. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 365

34. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 370

35. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selam sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 95

36. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ziya – 130

37. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 414

38. Iğdır dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ali – 290

39. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

40. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Bolu dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 49

43. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun

44. Isparta dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . Selam sayfanız inan ki güzel, linkedinde paylaştım , – 488

45. Van dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 44

46. Tunceli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-01-2021 02:41:52

47. Konya dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , hatice – 88

48. Mardin merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 09-02-2021 05:27:51

49. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

50. Bursa dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . Merhaba sayfan inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 165

51. Sivas dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 239

52. Manisa dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . Merhaba paylaşım valla çok iyi, sağolun , memo – 283

53. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 01-03-2021 03:25:54

54. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

55. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 500

56. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Bu konu : ” ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, sağolun , banu – 89

59. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

60. Sinop dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım , ali – 474

61. Antalya merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-04-2021 01:27:42

62. Kırklareli merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, saolun 27-04-2021 12:01:41

63. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 11

64. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Bilecik dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, sağolun , Hasan – 271

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link