ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü

Kısa bir bağlam için – Birleşik Krallık’tan geliyorum ama etrafımda olup bitenlerin büyük bir kısmını kaçırmak zor olduğu için ABD siyasetini izleyin. Sol veya sağ ile aynı hizada olduğumu hissetmiyorum, aslında sadece söz konusu kişinin aynı hizada olduğu yerde saçma olduğu için tüm politikalara ve meselelere katılıyorsunuz diyorum, görüşte tamamen uyumlu olmak için çok fazla farklılık var. Ya da bazı konularda sol ve diğerlerinde sağ, bazı şeyler ortada ve diğerleri beni içeriye bakan bir kişi olarak benim noktama getiriyor.

Nasıl olur da Bill Clinton’un doğrudan bir pedo olarak adlandırılması ve mahkeme işlemleri sırasında belgelere isimlendirilmesi ve utanması hiç de iyi değildir ve kimse bir bok vermez, ancak birileri Trump’ı aldatmak için aldatıyorsa, belki de sadece Epstein ile eşleşiyorsa medyada aşağılanıyor. Temelde, Trump’ın Maxwell ve Epstein ile fotoğraflarda bulunmasını, Bill’in doğrudan kötüye kullanım için çağrılan adıyla aynı şekilde karşılaştıran bir makale okudum, bunlar aynı şey değil ve şu anda Bill’in çok fazla başı belada olmalı, ama değil mi? Dışarıdan ne olduğu çok açık ama yerdeki manzara nasıl?

Daha fazla bağlam – Donald Trump’ın mutlak bir palyaço ve herhangi bir siyasi görevi olan en büyük aptallardan biri olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bu hiçbir şekilde onun için bir savunma değil, sadece demokrasinin dürüst bir şekilde işlemesi gerektiğini hissediyorum ve öyle değil ” t, insanlar demokratik bir oyu kaybedene kadar demokrasiden hoşlanıyor gibi görünüyorlar ve sonra sadece yalancılar, bu iş için neden en iyi adam olduğunuzla ilgili olmalı, rakibin neden olmadığı değil, politikalarınız nasıl oy almalı değil fırlatabileceğin çok fazla kir varsa, dışarıda boktan bir gösteri var.

Başkalarının aslında tarafsız bir perspektiften baktıklarında ne düşündüklerini merak ettim.

“ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü” üzerine 22 yorum

1. Isparta merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 08-08-2020 08:10:14

2. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 12-08-2020 15:12:10

3. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2020 09:10:52

4. Çankırı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-09-2020 05:35:40

5. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 10:23:49

6. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:38

7. Bayburt dan kimler var. ABD siyasetinin ikiyüzlülüğü . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 158

8. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 22-10-2020 09:23:32

Yorum yapın