Resmi kaynağa bağlantı: ABD Güvenliği ve Denizaşırı Çıkarlar İçin Dünya Çapında Nüfus Artışının Etkileri (KISSINGER RAPORU) 10 Aralık 1974 https://pdf.usaid.gov/pdf_docs/PCAAB500.pdf

ABD Ulusal Güvenlik Memorandumu 200’de (temelde gıda, enerji ve sağlık krizinden kaçınmak için küresel ölçekte nüfus kontrolü ihtiyacını ortaya çıkaran) listelenen tüm “kilit ülkelerin” en çok darbe alması bir tesadüf mü? pandemi?

Hindistan, Bangladeş, Pakistan, Nijerya, Meksika, Endonezya, Brezilya, Filipinler, Tayland, Mısır, Türkiye, Etiyopya ve Kolombiya.

#1 – Açık cevap, bu ülkelerin en büyük nüfusa sahip olduğu ve orada daha fazla ölüm olduğu için olabilir, ancak ölümlerin orantısız olduğunu kabul etmeliyiz.

#2 Analiz şu anki oranlarda felaketle karşı karşıya kalacağımızsa, nüfus artışını kontrol etmemiz gerektiğinin farkındayım, ancak bu küresel ölçekte cinayetle değil şeffaf bir şekilde yapılmalı! Demek istediğim, kaç gencin sevdikleri tarafından çocuk sahibi olmaları için “akran baskısı” yapıldığını ve sonra korkunç ebeveynler olduğunu hayal edin. Binlerce kişinin mutlu ve gönüllü bir şekilde bir tür sterilizasyon sürecinden geçeceğini ve elbette farkındalığın artırılması gerektiğini hayal ediyorum, ancak görünen o ki, tüm hükümetlerimiz için, son zamanlarda ortaya çıktığı gibi, çocukların yiyeceklerine tehlikeli şeyler ekleyen, sahte bayrak saldırılarına maruz kalıyor. Şu anda karşı karşıya olduğumuz biyolojik türler ve diğer yok etme yöntemleri, hepsi onlar için kabul edilebilir.

Her halükarda bu belge, nüfus artışı etrafındaki risklerin derinlemesine bir analizini sağlar.

“ABD Güvenliği ve Denizaşırı Çıkarlar İçin Dünya Çapında Nüfus Artışının Etkileri (KISSINGER RAPORU) 10 Aralık 1974” belgesinden alıntı Sayfa #10

“Dünya Nüfus Eylem Planı kendi kendini uygulatmaz ve bunu etkili kılmak için ilgili ülkeler, BM kuruluşları ve diğer uluslararası kuruluşların yoğun çabalarını gerektirecektir. ABD liderliği esastır. Strateji aşağıdaki unsurları ve eylemleri içermelidir: (a) Kilit ülkeler üzerinde yoğunlaşma Nüfusun azaltılmasına yönelik yardım, ABD’nin özel siyasi ve stratejik çıkarlarının olduğu en büyük ve en hızlı büyüyen gelişmekte olan ülkelere birincil önem vermelidir.Bu ülkeler şunlardır: Hindistan, Bangladeş, Pakistan, Nijerya, Meksika, Endonezya, Brezilya, Filipinler, Tayland, Mısır, Türkiye, Etiyopya ve Kolombiya Birlikte, dünyadaki mevcut nüfus artışının yüzde 47’sini oluşturuyorlar (Şu anda bu ülkelerden bazılarına AID’nin ikili yardımının kabul edilemeyebileceği kabul edilmelidir.) İkili yardım , fonlar mevcut olduğu ölçüde, nüfus artışı, dış ihtiyaç gibi faktörler göz önünde bulundurularak diğer ülkelere verilecektir. l yardım, uzun vadeli ABD çıkarları ve kendi kendine yardıma katılma isteği. Çok taraflı programlar mutlaka daha geniş bir kapsama sahip olmalıdır ve diğer ulusal bağışçıların ikili programları kendi çıkarlarına göre şekillendirilecektir. Aynı zamanda ABD, artan ABD katkılarıyla nüfus yardımını daha geniş bir temelde artırmak için halihazırda 80’den fazla ülkede projeleri olan BM Nüfus Faaliyetleri Fonu başta olmak üzere çok taraflı kuruluşlara bakacaktır. Bu, ABD çıkarları açısından arzu edilir ve Birleşmiş Milletler’de siyasi açıdan gereklidir. Ancak yine de 13. anahtarda ilerleme kaydedilmelidir ve sınırlı kaynaklarımız bunlara büyük önem vermelidir. “

42 Comments

1. Bitlis merkezden ben Aylin. Selam siten valla mükemmel, şukuladım 02-07-2021 00:48:54

2. elif yılmaz Reply

Selamlar siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Afyon merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler 02-07-2021 01:43:20

4. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 143

5. Artvin dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 30

6. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

7. Merhaba sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 329

10. Çanakkale dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , doruk – 499

11. Elazığ merkezden ben memo. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-07-2021 13:45:53

12. Amasya merkezden ben banu. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-07-2021 17:51:17

13. Bu konu : ” ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 45

14. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler 08-07-2021 13:47:18

15. Ağrı dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Selam herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 349

16. Bu konu : ” ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 480

17. Artvin merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 15-07-2021 08:38:02

18. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 48

19. Kırklareli merkezden ben Emine. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 16:29:51

20. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, saolun

21. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, face de paylaştım

22. Elazığ merkezden ben mehmet. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-07-2021 02:42:01

23. Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

24. Ordu dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 360

25. Bitlis merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, sağolun 26-07-2021 04:22:48

26. Aydın dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 454

27. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-08-2021 06:39:02

28. Sinop dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 396

29. Bayburt merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 12-08-2021 12:20:20

30. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

31. Bursa dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , emin – 218

32. Selamlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

33. Eskişehir merkezden ben doruk. Mrb sayfan inan ki hayran edici, tebrikler 26-08-2021 20:16:03

34. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

35. Ağrı dan kimler var. ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Aylin – 439

36. Bu konu : ” ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 374

37. Bu konu : ” ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 442

38. Bu konu : ” ABD Ulusal Güvenlik Muhtırası 200’de listelenen tüm “önemli ülkeler” bir tesadüf mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 465

Write A Comment