“Etsiz” hamburgerle ilgili yeni ve güçlü bir giriş gördüğümüzü çok tesadüfi bulan sadece ben miyim ve şimdi ABD et kıtlığı görüyor mu?

CNN Business’tan ulusal et sıkıntısının Wendy’nin% 18’ini etkilediğini (80’lerin ‘sığır eti’ kampanyasını hatırlayın …) sığır etinin dışında olduğunu belirten bir rapor gördüm. BK’nın diğer Fast Food şirketleri arasında yakın zamanda imkansız Whopper’larını itmesiyle çok ilginç görünüyor.

Author

93 Comments

1. Kütahya merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-05-2020 16:40:05

2. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. Düzce merkezden ben mehmet. Slm siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2020 13:24:43

4. Kars merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 10-05-2020 20:22:32

5. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

6. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 05:19:19

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

9. Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun

10. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:49:13

11. Samsun merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-05-2020 08:49:16

12. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler

13. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba siten inanılmaz güzel, tebrikler 14-05-2020 08:49:22

14. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

15. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

17. Ardahan merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım 05-06-2020 17:13:55

18. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, saolun 13-06-2020 05:13:59

19. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

20. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun

21. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

23. Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-07-2020 22:14:52

24. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

25. İzmir merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, teşekkürler 17-07-2020 23:30:56

26. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, şukuladım 06-08-2020 22:51:18

27. Selamlar siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

28. Slm paylaşımınız inanki hayran edici, twitter da paylaştım

29. İstanbul merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 00:39:39

30. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

31. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun

32. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 28-08-2020 18:41:14

33. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun

34. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler

35. Van merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 09-09-2020 10:14:38

36. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Bolu merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, tebrikler 23-09-2020 18:07:48

38. Mrb paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

39. Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

40. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 106

41. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, şukuladım 31-10-2020 07:33:50

42. Sinop dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 115

43. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 472

45. Bayburt dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 80

46. Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

47. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun 01-12-2020 05:59:02

48. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 79

49. Giresun merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-12-2020 22:01:39

50. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , gaye – 59

51. Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

53. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 399

54. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 260

55. Erzurum dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 20

56. Bitlis dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 63

57. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , emin – 4

58. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 177

59. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 439

60. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 243

61. Kahramanmaraş dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 398

62. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, şukuladım

63. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

64. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz çok iyi, şukuladım , Aylin – 345

65. Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler

66. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

67. Yalova dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 498

68. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, şukuladım , mehmet – 440

69. Afyon dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 99

70. Sinop merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 24-03-2021 22:58:22

71. Aydın merkezden ben Aylin. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 28-03-2021 03:22:17

72. Aydın merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi valla mükemmel, sağolun 29-03-2021 23:14:31

73. İzmir dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Mrb sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 377

74. Nevşehir merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım 06-04-2021 13:55:12

75. Isparta dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 484

76. Siirt dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 67

77. Tokat dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 127

78. Siirt dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 381

79. Kars merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 05:50:32

80. Denizli merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-05-2021 08:38:31

81. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

82. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, şukuladım , Emine – 369

83. Aksaray dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Merhaba web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 65

84. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-05-2021 16:54:41

85. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. Selam siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 13

86. Balıkesir dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Merhaba siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 446

87. Bu konu : ” ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 363

88. Samsun dan kimler var. ABD’de et kıtlığı ve yakın zamanda ‘İmkansız et salınımı . Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 433

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link