ABD’de haberlerde bildirilen her COVID-19 ölümünün% 100 yasal olduğuna herkesin inanmasını seviyorum.

Tüm yıl boyunca COVID-19 testlerinden elde edilen tüm yanlış pozitif hikayeler ne olacak? Örneklenmemiş testler bile pozitif çıktı. Bu nasıl mantıklı?

Bugün bir araba kazasında ölürsem ve ölüm anında COVID-19’um olsaydı (bu bir virüs DEĞİL, darbeden ÖLÜ olduğum için önemli bile olmazdı), COVID-19 altında işaretlenirdim benim ölümüm. Sağ?

Ama ya eğer o yanlış pozitif miydi?

Tüm bu ülkeyi birbirinden ayıran toplam insan sayısının bir parçası olurdum. Sanki yeterince bölünmemişiz gibi mi?

Sanırım bu virüs açıkça Dünya’yı yok etmek için yaratıldı. Yanlış bilgiyle, nükleer savaşla değil. Ama bizi öldüren virüs değil, dünyayı bazukaya çeviren dezenformasyon.

“ABD’de haberlerde bildirilen her COVID-19 ölümünün% 100 yasal olduğuna herkesin inanmasını seviyorum.” üzerine 16 yorum

1. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:21:22

2. Antalya merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 06-10-2020 23:47:46

3. Aksaray dan kimler var. ABD’de haberlerde bildirilen her COVID-19 ölümünün% 100 yasal olduğuna herkesin inanmasını seviyorum. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 270

Yorum yapın