Kategoriler
Genel

ABD’de İnsan Görünümlü ET’ler Gizlice mi?

tarafından Steve Hammons
25 Nisan 2010

itibaren JointreconStudyGroup İnternet sitesi

Steve Hammons, Cincinnati bölgesinde ve güneybatı Ohio’nun Indiana-Kentucky sınır bölgesinde doğdu ve büyüdü. Araştırmacı, gazeteci, eğitmen, danışman, çocuk denetimli serbestlik memuru ve kamu güvenliği acil müdahale uzmanı olarak çalıştı. Ohio, Güneydoğu Ohio’daki Ohio Üniversitesi’nden Ohio Üniversitesi’nden iletişim (gazetecilik odağı), sağlık eğitimi (psikoloji odağı) ve hukuk öncesi eğitim dalında eğitim aldı. Ohio U., prestijli Scripps İletişim Koleji ve E.W. Scripps Gazetecilik Okulu’na ev sahipliği yapmaktadır. Hammons, OU Eğitim Fakültesi Uygulamalı Davranış Bilimleri ve Eğitim Liderliği’nden rehberlik danışmanlığı ve psikoterapi teorileri alanında lisansüstü düzeyde bazı kurslar tamamladı. OU’da bir ordu subay stajyeri iken Ordu Özel Kuvvetler operasyonlarına oryantasyon aldı. Yayımlanan iki romanı olan “Işıkla Misyon” ve “Light’s Hand” adlı devam filminde ortaya çıkan on kadın ve erkekten oluşan San Diego merkezli ortak hizmet ekibi, ortaya çıkan özel konuları araştırıyor. Bu Ortak Keşif Çalışma Grubu, daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı olmak için keşif yollarını takip ediyor. Kitap, TV ve film hakları mevcuttur. Hammons’ın film senaryosu her iki romanı da birleştiriyor. Önerilen bir TV dizisi için pilot senaryolar geliştirilmiştir.

Bir e-posta haber ve bilgi servisinin koordinatörü tarafından 24 Nisan 2010 Cumartesi günü yayınlanan hesaplara göre, ABD Savunma İstihbarat Teşkilatı (DIA), ABD yetkilileri. Hava Kuvvetleri Özel Soruşturma Bürosu (AFOSI) ve diğer ABD devlet kurumları, ABD’de insan tarafından görünen dünya dışı varlıkları içeren güvenlik faaliyetlerine katılmıştır.

Victor Martineze-posta bilgi koordinatörü, uzay, savunma ve güncel olaylarla ilgilenen eski bir federal çalışan. E-posta haberlerinin alıcıları, ortaya çıkan ve önde gelen bilimsel ve diğer gelişmelerle ilgilenen çok çeşitli kişileri içerir.

24 Nisan tarihli bilgi açıklamasında Martinez, DIA’nın şu anki veya eski bir avukatından biri olduğu iddia edilen temaslarından birini, halkın ilgisini çekecek dünya dışı karşılaşmalarla ilgili yeni veya güncellenmiş bilgilerle ilgili alıntı yaptı.

DIA temasının ABD yetkilileri tarafından ABD’de belirli bir dünya dışı varlığın insan olarak pozlanmasına ilişkin izleme ve müdahale hakkında bilgi sağladığı bildirildi, Martinez e-posta raporunda yazdı.

Temas ayrıca Dünya’yı ziyaret eden ve çeşitli nedenlerle insan nüfusu ile karışabilecek daha genel dünya dışı sorunlara da dikkat çekti.

Martinez’e göre, konuyla ilgili olarak,

“Daha önce hiç kamuya açıklanmayan bazı yeni bilgileri sunmak için tekrarladığınız taleplere istinaden … Benim istihbarat temaslarımı kapatmak için ajansımızın dışına çıktım ve aşağıdakileri güvence altına aldım … Çok hassas bir operasyon kodu hakkında bilgi aldım adıyla 1980 başlarında gerçekleşen ‘Operasyon TANGO-SIERRA’ olarak adlandırıldı.

FEDERAL ÇALIŞAN KULLANILDI
Temasın Martinez’e de söylediği gibi,

“İşte hikaye. Şahsen, istihbarat çevrelerinde ve istihdamda yıllar boyunca bu özel operasyonu daha önce hiç duymadım. Uzaylı hakkında çıkarılan bu bilgi hala çok gizli ve elde edilmesi son derece zor.”
“Eski başkanlar Carter, Reagan ve Bush I dışında öğrendiklerimden beri, o zamandan beri çoğu başkan bu özel operasyon hakkında bilgilendirilmedi.”

Martinez, uzun süredir temasları aracılığıyla kurulan yeni bir kaynağın bu iddia edilen operasyon hakkında ek ayrıntılar sağladığını bildirdi.

Yeni kaynağın yazdığı bildirildi,

“Ben tanıdığınız adamın istihbarat meslektaşıyım.Anonim“benden size çok özel bir USG operasyonu hakkında bilgi vermemi kim istedi?”
“Doğrudan ‘TANGO-SIERRA Operasyonu’ ile ilgiliydim. Dünya dışı bir varlığın bulunmasını, izlenmesini ve nihayetinde ele geçirilmesini içeriyordu. “
“Orijinal operasyon, 1980’lerin başında, bir Dünya dişi ABD istihbaratı tarafından” uzaylı kaçırma “olarak tanımlandığında başladı. 1977’de ilk kaçırılması olan insan olmayan bir erkek tarafından kaçırılmıştı. “
“Bu kadın bekar, 23 yaşında ve güvenilir, saygın bir ABD hükümet çalışanıydı.”
“İnsan olmayan erkek Dünya kadınını gösterdi kaçırıldım başka bir gezegendeki uzaylı yaşamının izdüşümleri. İzdüşüm küçük, üçgen bir aygıttan yapıldı. Kadın tanımladığı bu projeksiyonu 3 boyutlu ‘holografik’ bir görünümde görüntüledi.

Bilgi kaynağı ayrıca,

“İnsan olmayan erkek Dünya kadını kaçırmaya asla zarar vermedi. Devam eden kaçırılmasının üç yılı boyunca Dünya kadını erkek olmayan insan tarafından bir ‘ışık duvarı’ yoluyla başka bir yere götürüldü. ‘hafif bir kabarcık’ olarak Balonun içine oturur ve insan olmayan erkekle bu holografik projeksiyonları görürdü. “
“Bir keresinde, insan olmayan erkek Dünya kadınını, Dünya kadınının ayrıntılarda insan değil, yani Dünya erkek bir kaçırılma olarak nitelendirdiği başka bir erkeğe tanıttı. Dünya kadın bunu diğerine” yaratık olarak adlandırdı ” . ‘”
“Bu yaratık Dünya kadını üzerinde tıbbi muayene yaptı. Kadın geçici olarak felç olduğu için uzaylı muayenesine tam olarak izin vermedi. Muayeneden sonra kadın evine geri götürüldü.”

KARŞILAŞTIRMA İŞLEMİ BAŞLIYOR

Martinez’nin kaynağına veya kaynaklarına göre, bu federal çalışanın deneyimi bir soruşturmayı tetikledi.

Kaynağın bildirdiği gibi,

“Dünya kadını bir erkek yabancı tarafından kaçırılmasını bir iş arkadaşının dikkatine getirdiğinde, iş arkadaşı bir ofis güvenlik görevlisi ile temasa geçti ve ardından ABD istihbarat yetkilileriyle temasa geçti.”
“ABD istihbaratı, kadının hikayesini incelemek, kapsamlı arka plan araştırmaları yapmak, gözetim yapmak ve birkaç yalan makinesi incelemesi yapmak için saatler harcadı.”
“Dünya kadınının hikayesinin sonunda gerçek ve doğru olduğu kabul edildi. ABD istihbaratı daha sonra, Landover, Maryland yakınlarında yaşayan bu yabancı varlığı yakalamak için çok özel, çok sınıflandırılmış bir operasyon kurdu.”

Kaynak (lar) da iddia etti,

“1980 başlarında, 7602 Hava İstihbarat Kanadı, Bölüm III, ABD hükümetinin en üst düzeylerine sızmış dünya dışı yaratıkların varlığını içeren ayrıntılı ve yoğun bir soruşturma başlattı.”
Diyerek şöyle devam etti: “Bu bilgi, güvenilirliklerini belirlemek için kapsamlı taramalardan geçirilen birkaç kaçırılandan kaynaklandı.”
“4.Bölgenin Özel Kuvvetler Özel Kuvvetler Bürosu’nun yardımıyla,” insan “ı bulmak, alıkoymak ve bilgi almak ve onun olup olmadığını belirlemek için ‘TANGO-SIERRA Harekâtı’ isimli bir kodlama başlatıldı. gerçek bir dünya dışı yaratık / insan olmayan ve ulusal güvenliğimize yakın veya potansiyel bir tehdit. “
“Tüm operasyon beş ay sürdü ve yaklaşık 60 istihbarat görevlisi içeriyordu. O zaman her istihbarat toplama kabiliyeti kullanıldı: Toprak, hava gözetimi, telefon telleri, fotoğrafik kanıtlar ve açıklanmayan diğer gizli operasyonların hepsi yürütüldü ve bazıları eş zamanlı olarak bir arada gerçekleştirildi .”

Kaynak ayrıca şunları söyledi:

“İnsan olmayan varlık hızlı bir şekilde tanımlandı, dikkatle izlendi, fotoğraflandı ve sonunda bir alışveriş merkezinin (Maryland Hava Kuvvetleri Üssü’nün güneydoğusunda, Maryland) bir sete çıktıktan sonra yakalandı. Bu erkek uzaylının özel bir gücü olmadığı hemen belirlendi. ne de yetenekler. “
Diyerek şöyle devam etti: “İnsan olmayan erkek gönüllü olarak ABD istihbarat AFOSI özel ajanlarına uydu ve sessizce ve olaysız gitti. Daha sonra erkek olmayan erkek gözaltına alındı ​​ve Ft. Belvoir Army Post, Virginia’da esaret altına alındı.”

İNSANLI OLMAYAN ENTEGRE
Martinez’nin kaynaklarının da iddia ettiği gibi,

“İnsan olmayan erkek, AFOSI birkaç hafta boyunca ve toplamda özel temsilciler sorgulandı ve diğer ajanslar tarafından aylarca yoğun bir şekilde sorgulandı. “
“Bu süre zarfında erkek olmayan erkek ırkını, yerleşik gezegenini ve Dünya’ya gelmesinin nedenini açıkladı. Erkek uzaylı temelde işbirliği yaptı ve yabancı ev dünyasında hayatının ayrıntılarını verdi.”
“İnsan olmayan varlık, 1980’lerin sonlarında Başkan Carter’ın doğrudan emirleriyle serbest bırakıldı ve daha sonra Dünya’dan ayrıldı ve kendi gezegenine geri döndü.”
“İnsan olmayan erkek yıldız sisteminden geliyor Delta PavonisGüneş’ten 4. gezegen olduğu Dünya’dan 20 ışıkyılı uzaklıkta. Kabaca Dünyamızla aynı boyutta. “
“Yakalanan uzaylı Septeloids. Astrobiyologlar tarafından ekibimizdeki kendilerine verilen yabancı tür adı buydu. Bu ismi nasıl seçtikleri ve ‘loid’ sonekiyle biten diğer garip sondaj yabancı türlerin isimlerini nasıl seçtiklerine dair hiçbir fikrim yok. “
“Dünyaya seyahat süresi çok karmaşık bir itiş sistemi ve zaman-mekan yer değiştirme seyahat modu kullanan 18 Dünya ayıydı. O zamanlar 1980’de uzaylı itme sistemini anlayamadık ve uzay aracını hiç görmedik.”
“Başkan arabacı İnsan olmayan erkeğin gitmesine izin ver, sadece kayboldu. Martinez’nin kaynağının bildirdiği gibi, asla nasıl ayrıldığı veya Dünya’dan nasıl ayrıldığı konusunda istihbarat döngüsünde değildim.
“Delta Pavonis’ten bu uzaylılar 100 Dünya yıl boyunca Dünya’yı ziyaret ediyorlar. Görünüşe göre, insan şeklini ve biçimini alabilirler ve kolayca aramızda yaşayabilirler.”
“İngilizceyi ve diğer dilleri nasıl öğrendiklerinden emin değilim. Bunun aşırı bölümlendirme olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Bilmem gereken şeyi biliyordum. Yabancı bilgi alma konusunda bilmediğim çok şey var biliyorum.”
“Yıllar boyunca öğrendiğim kadarıyla, bu yabancı varlıklar ırkı aslen Dünya’ya yaklaşık bir asır önce kaşif olarak geldi.”
“İnsan olmayan erkeklerin istihdamı ile ilgili olarak, Washington D.C.’de ABD Ticaret Bakanlığı için kayıt tutucusu olarak çalıştı. Ölen bir Dünya insanının adını / kimliğini kabul ederek kendi kimlik belgelerini üretebildi.”
Diyerek şöyle devam etti: “Üst düzey bir güvenlik izni gerektirmeyen bir kariyerdeydi ve böylece ‘Gizli’ temizlik seviyesi arka plan kontrolleri ve daha fazlasına verilen çok daha fazla incelemeden kaçmasını sağladı.”

İLAVE ARAŞTIRMA SONUÇLARI
Martinez kaynağını belirtiyor,

“İnsan şekli, formu ve temel anatomisine sahip olmalarına rağmen, onlar ve benim gibi insanlar değildi. Gerçek, normal, ‘gerçek’ görünüşü, kesinlikle korkutacak, korkutacak ve korkutacak iğrenç görünümlü bir yaratıktı. Dünya insanı. “
“Her şeyden önce, ekstra güçleri ve yetenekleri yoktu. Silahları yoktu ve asla Dünya insanlarına zarar vermeye çalıştılar. Tek niyetleri ve belirtilen misyonu, sadece Dünya insanlarını incelemek ve insan vücudunun temel yapısını elde etmek istedikleri idi. , anatomi ve sosyal etkileşim. “
Kaynağın Martinez’e verdiği demeçte, “Bu belirli uzaylı türünden başka kaç kişinin aramızda olduğunu bilmiyorum.
“Ancak, bundan daha çok benzer tipte operasyonlar olduğu konusunda olumluyum. ‘TANGO-SIERRA Operasyonu’, D.C bölgesinde baştan sona dokuz ay süren bir operasyondu.”
“ABD istihbaratının ABD çevresinde daha fazla operasyonu vardı, biri güneybatıda diğeri kuzeybatıda, ama konum detaylarından emin değilim.”

Martinez’nin sorduğu bir soruya açıkça yanıt olarak, kaynağın yanıt verdiği bildirildi,

“Diğer yabancı uzaylı yarışlarına gelince, dokuz tanesini biliyorduk.”
Ebens … idi En güzel iken Trantaloids … idi En çirkin, en kaba oğullar ve en tehlikeli. “
“Sadece hükümetimizin iç çemberinin bildiğini biliyorum. Bu size söyleyebileceğim tek şeyle ilgili. ‘TANGO-SIERRA Operasyonu’ nda insan olmayan erkekle hiç konuşmadım ama bu operasyonda aktif olarak yer aldım. Bunların hepsini bilen yaşlı arkadaşlardan biri öldü. Richard M. Helms bu operasyon için patronumuzdu. Birkaç yıl önce öldü. “

Martinez raporunda Donanma Adm. Stansfield Turner o zamanlar CIA direktörüydü.

Diyerek şöyle devam etti: “CIA / DIA / NSA, bir veya iki FBI özel ajanının yanı sıra dahil edildi, ancak hiçbir zaman tam olarak bilgilendirilmedi.”
“Baş kuruluş, Ft. Belvoir dışında çalışan 7602. oldu. Bu adamlar en iyilerin en iyisiydi. Operasyonun gözetim bölümü için baş dava subayıydım. Bu konuda çok iyiydim. En iyi ve uzun yıllar eski Sovyetler Birliği’nde çalıştı. “
“Etraftaki şeytanı takip edebilirdim ve asla bilemezdi. UFO operasyonlarının çoğu – gizli, yani – 7602.
“Aslında, CIA uzmanlık eğitimi için onlara geldi. 7602. Hava İstihbarat Kanadı yıllarca gizli kaldı. ABD Hava Kuvvetleri birimi olmasına rağmen, birim Deniz Kuvvetleri dışında silahlı kuvvetlerin tüm kollarını içeriyordu … asla bu adamları eğitemezdim! “

Martinez’nin yeni temasın da kendisine tavsiye ettiği bildirildi,

“Anonim kaynağınız muhtemelen tanıdığım bir kişidir, çünkü ayda bir kez karşılıklı ilgi gösteren öğeleri tartıştığımız çok sıkı sıkıya bağlı bir intel grubumuz var. [REDACTED] ve [REDACTED]. Texas’ta, özellikle Austin’de birçok istihbarat ilişkimiz var. “
“Eskiden çok daha büyük bir grubumuz vardı, ama yıllar geçtikçe sevgili, sevgili dostlarımıza zaman ayırdı …”
“Umarım tüm bunlar sizin için işe yarar. İyi şanslar Bay Martinez.”

İLERİ İLGİLİ ARKA PLAN
Martinez kaynaklarından biri, dünyaya dünya dışı ziyaret iddialarını araştıran, önde gelen topluluk içindeki diğer uzun süredir devam eden raporlar hakkında da yorum yaptı.

Sarı Kitap‘yabancı bir teknolojinin oldukça sıra dışı bir parçası. Bize Ebens tarafından verildi. Irklarının, gezegenlerinin ve evrenin tarihinin çoğunun yanı sıra kendi tarihimizin tüm tarihini anlatır. Bildiğim kadarıyla, hiç kimse ‘Sarı Kitap’ı sonuna kadar görmedi. Bültenlerinizden birinde belirttiğiniz gibi, onu okumak bir ömür, yine de anlamak için bir ömür daha sürer. “

Martinez, kaynağa “Proje SERPO“1960’ların başlarında, Ebens’in ev gezegenine planlanan on yıllık bir değişim programında 12 kişilik özel eğitimli ABD askeri personel ekibi gönderen bir misyonun başladığı bildirildi.

“Bu çok özel projeye yıllar önce bittim, ama sadece bir eğitmen olarak. Serpo.org Web sitesinde her şeyi okuyana kadar bu projenin doğasından tam olarak emin değildim.”
“Tüm diğer operasyonlar ve özel projeler gibi SERPO da oldukça bölümlere ayrıldı. Artık sizinle iletişime geçene kadar internette bile yayınlanmadığını bilmediğim tüm SERPO hikayesini okudum. Çok şey öğrendim ve görünüyor Sanki hikayenin tamamına sahipsin. “
“Amerika’nın ‘gizli’ tarihinin bu çok önemli parçasını çıkardığınız için sizi tebrik ediyorum ve takdir ediyorum. Bu bilgiyi okumaktan gerçekten çok keyif aldım. Eski akıllı arkadaşlarımın birçoğuyla paylaştım – ve bunu biliyorlardı! Gerçekten inanılmaz bir hikaye … “
“Sanırım hala iki kadının gidip gitmediği konusunda bir tartışma var. En azından biri kesin gitti. Eğitmen olarak eğitim alırken altı tanesini biliyordum. İkisi hemşire, biri dilbilimci ve emin değilim diğerleri zaman geçtikçe. “

Martinez kaynağının da açıkladığını iddia etti,

“İşin içinde yer alan bir ‘Grup-6’ vardı Roswell Olayı Örtmek. ‘Grup-6’ o sırada tüm UFO araştırmalarının idari tarafını kontrol etti. New Mexico’da merkezlenmişti. “
“Öncelikle USAF’nin 1121 Özel Etkinlik Filosu’nu içeriyordu. 24 Nisan 1964 Cuma günü Socorro, NM’deki ünlü Lonnie Zamora temas olayını da ayrıntılı bir şekilde araştırdı; Bunu hatırlıyorum çünkü o zaman NM’de konuşlandım.”
“Aslında ‘Çoğunluk Grubu-12’yi temsil eden bir MJ-12 grubu vardı. UFO fenomeninin her yönünü kontrol eden, yöneten ve yöneten 12 USG yetkilisinden oluşuyordu.Resmi görevlilerin çoğu hükümet tipiydi ama bazıları değildi. ‘MJ-12’ ismi birkaç yıl önce değiştiğini anladım. .”

Kaynağın ayrıca Martinez’e düşman düşman yabancı türlerin ev dünyasının, Trantaloids,

“yıldızdan çıkan üçüncü gezegen Epsilon Eridani Eridanus takımyıldızında 10.5 ışıkyılı uzaklıkta. Güneşimizden biraz daha serin ve daha sönük olmasına rağmen, çok benzer. “

Martinez’nin kaynağı ayrıca,

“… bu bilgi ajansımızın dışından geldiğinden, size şu anda sağlayabileceğim tek şey bu.”

Haberlerde Dünya Dışı

ve Belki Amerika’da
tarafından Steve Hammons
1 Mayıs 2010
itibaren TVTranscend İnternet sitesi

Son haberler ve “ABD’de gizlice insan görünümlü ET’ler mi?” Adlı çevrimiçi makalede açıklananlar gibi ilgili hesaplar. (raporun üstünde), birçok insanla rezonansa girmiş gibi görünüyor.

Görünen büyük ilgi alanlarına dahil olan faktörler, muhtemelen astrofizikçi Stephen Hawking’in dünya dışı insanlarla temasın potansiyel tehlikeleri hakkındaki ifadelerini içermektedir.

Bir Discovery Channel belgesel programındaki yorumları birçok gazeteci ve medya platformu tarafından ele alındı.

Hakkında son haberler Dünya Dışı İstihbarat Arama (SETI) programı da muhtemelen bu konuya ilgi konusunda sinerji sağlamıştır.

Ve NASA son zamanlarda dünya dışı yaşam arayışı bilimi olan astrobiyoloji üzerine açık bir telekonferans düzenledi. NASA’nın çizim tahtasında dünya dışı yaşam arayışını genişletmek için birkaç projesi var.

Ek olarak, diğer bilim adamları, uzmanlar ve ilgilenen insanlar bu büyüleyici konuya ağırlık verdiler.

KAMU GÜVENLİĞİ VE HAZIRLIK

Bu ve diğer güncel olayların belirgin yakınsaması bir çeşit “synchronicity”- aslında bağlantıları, anlamı ve zekası olan tesadüfler mi? Bu olasılığı dikkate almaya değer olabilir.

Ayrıca bir eğitim olabilir veya hazırlık planı eserlerde çeşit.

Birçok kişi ve grup, ziyaret ettiğimiz olasılık veya olasılık hakkında daha fazla anlayış ve bilgi bulunabilirliği ile ilgilenmektedir. dünya dışı ve / veya ekstra boyutlu akıllı varlıklar, kültürler ve medeniyetler.

Bu tür konular hakkında daha uygun bilgilerin kamu medyasına ve kamu bilincine getirilmesinin bazı yararları ve bazı dezavantajları olabilir.

ABD’de yaygın paniğe neden olan 1930 “Dünyalar Savaşı” radyo şovunda ünlü olan dünya dışı ziyaretçiler hakkındaki endişeler veya endişeler meşru bir endişe kaynağıdır.

1992 itfaiyeci eğitim kılavuzunda belirtildiği gibi İtfaiye Afet Kontrolü Kılavuzu, UFO’ların psikolojik etkileri ve ilgili fenomenler kamu güvenliğinde önemli bir tehlikedir.

Yazarları İtfaiye Afet Kontrolü Kılavuzu “hükümetin UFO araştırma bulguları üzerindeki sıkı gizlilik için sıklıkla belirtilen nedenlerden birinin, gerçeğin açığa çıkmasının olası paniğin önlenmesi gereğidir”.

Buna ek olarak, İtfaiye Kılavuzu gizliliğin her iki yolu da kestiğini belirtmektedir.

“Verilen bir sebep, askeri istihbaratın UFO’ları bilinen veya bilinmeyen potansiyel bir düşman aracı olarak görmesidir. Bu araçlar kaçınılmaz ve gizlice ispatlanırsa, bunlardan şüphelenmek için daha fazla neden var … bu araçların arkasındaki zihinlerin kendilerine ait zekayı toplayabilme olasılığı büyük. “
“Gizliliğin bir başka nedeni, Dünya’daki diğer potansiyel düşmanlar edinmeden önce ileri itiş yöntemleri ve yerçekimine karşı sistemler hakkında bilgi edinme umudunda olabilir. Bu nedenle, birçok ülke gizlice UFO’ları araştırıyor olsa da, bulgularını paylaşmak konusunda isteksiz davranıyorlar. ”

Yazarlar ayrıca,

“… Yabancı varlıkların ve uzay araçlarının gözle görülür ziyaretleri herhangi bir tehdit oluşturuyorsa, her zaman olduğu gibi, hayat kurtaran savunma ve afet azaltımının ilk hattını sağlamak için çağrılan itfaiye hizmeti olacaktır.”

KODLAR, İLETİŞİM, İLETİŞİM
30 Nisan 2010’da “Stephen Hawking uzaylı uyarısı: Onlarla konuşabilir miyiz?” üzerinde Hıristiyan Bilim Monitörü Web sitesi, CSM personel yazarı Peter Grier okuyuculara, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı’nda saygın bir kriptoloğun, dünya dışı kuruluşlarla iletişim için iletişim yöntemleri geliştirme hakkında onlarca yıl önce sınıflandırılmamış bir kağıt yazdığını söylüyor.

NSA kriptologu Lambros Callimahos,

Makaleye göre “NSA’nın en yoğun kıdemli şifreleme kursunu geliştirdi ve öğretti”.

Callimahos gazetesi, “Dünya Dışı Zeka ile İletişim, ”Önerilen iletişim kavramları ve kullanılabilecek yöntemler.

Grier makalesinde, “Çocukluktan hem müzik hem de kodlarla büyülenen, II.Dünya Savaşı sırasında kriptoloji için gönüllü oldu ve sonunda NSA’nın en yoğun kıdemli kriptoloji kursunu geliştirdi ve öğretti.

“1977’de öldü ve 2003 yılında NSA’nın Onur Salonu’na girdi.”

Grier’in makalesinde ayrıca Callimahos’un insanın üstün bir dünya dışı zeka ile temasa olumlu baktığı açıklandı.

“Hawking gibi, Bay Callimahos da Dünya ile temasa geçen uzaylıların muhtemelen teknolojik iddiamız olacağını varsayıyordu. Hawking’in aksine, Callimahos bunun harika olacağını düşündü. ”

Callimahos’un belirttiği gibi,

NSA Teknik Dergisi için yazdığı 1966 tarihli bir makalede “üstün bir medeniyetle temasımızdan büyük potansiyel kazanç”.

Grier’in Callimahos’un bu konudaki resmi ilgisine ilişkin en az 1960’lara uzanan aydınlatıcı bilgilerle senkronize olarak, ABD hükümetinin diğer çıkarları ve olası ET temasıyla ilgili faaliyetler de bu tür alanlarda çok fazla çalışma yapıldığını iddia ediyor.

ÖZEL OPERASYONLAR
En ilginç raporlardan biri Steven Spielberg’in 1977 filminin Üçüncü Türden Yakınlaşmalar aslında ABD topraklarında ET’lerle planlanmış bir randevuda gizli, özel bir 12 kişilik ABD ekibinin canlandırılmasında gerçek bir ABD operasyonuna dayanıyordu.

Üzerinde kataloglanan bilgilere göre Web sitesi Serpo (Proje SERPO), 1960’ların başında, Roswell olayını ve diğer ilgili durumları takiben uzun yıllar süren hazırlıklardan sonra, bazı ABD askeri personeli taranmış ve planlanan 10 yıllık değişim programı için eğitilmiştir.

Görünüşe göre dostça dünya dışı temsilcilerin ev gezegenine gittikleri bildirildi.

Yakın Karşılaşmalar filminde olduğu gibi, operasyonun devam ettiği ve ET’lerin ABD içindeki uzay aracının inişinde, 12 kişilik ekip, uzatılmış görev için yıllarca malzeme ve ekipmana sahipti.

Proje SERPO hesaplarının en azından geniş anlamda ve ana hikaye açısından doğru olduğu iddia edilmektedir. Programla ilgili bilgilerin, ABD Savunma İstihbarat Teşkilatı’nın mevcut ve eski yetkilileri tarafından kamuya açıklandığı bildirildi. Ancak, bu raporların doğruluğu da sorgulanmıştır.

Şimdi, ABD’li istihbarat operasyonunun, kadın federal bir çalışanı içeren bir tür faaliyet yürüten insan görünümlü bir erkek ET’yi araştıran ve yakalayan benzer temelli raporları var.

İddia Operasyon TANGO-SIERRA ABD istihbarat topluluğu personelinin yürüttüğü bildirildi, o zamanki başkanın dikkatini çekti Jimmy Carter, son yayınlanan bilgilere göre.

Farkındalık Büyüyor …

Dünya Dışı, Bilinç, Ortaya Çıkan Gizemler
tarafından Steve Hammons
06 Mayıs 2010
itibaren TVTranscend İnternet sitesi

Araştırmacılar, gazeteciler ve diğerleri, geleneksel olmayan ABD savunma ve istihbarat faaliyetleri hakkında dünya dışı yaşamla temas ve etkileşim ile ilgili raporları yeniden değerlendiriyor gibi görünüyor.

Dünya dışı varlıklar tarafından Dünya’ya olası ziyaretler ve birçok fenomen hakkında ortaya çıkan diğer bilimsel anlayış hakkındaki “durum bilinci” nin sürekli olarak geliştiği görülmektedir.

Zamanın ve mekanın doğası, insan bilincinde ileri araştırmalar ve Evrendeki görünür gizemli zekâların doğası veya “Çoklu-verse”Öncü ve ileriye dönük araştırmalarda kilit alanlardan sadece birkaçı.

Özel ilgi ve çalışma alanlarının yanı sıra, muhtemelen dikkat edilmeye değer geniş temalar ve göstergeler vardır.

Bazı anormal ve gizemli fenomenler hakkında yanlış kavrayışların yanı sıra yanlış bilgi vardır. Bazı araştırmacılara göre, tam olarak anlamadığımız birçok önemli alan var.

ARAŞTIRMA, EĞİTİM VE İLETİŞİM
Çeşitli uç-bilim gelişmelerine yönelik ilginin giderilmesi, yanıtlanması ve artırılması için yeni eğitim, iletişim ve bilgi platformları öne çıkmaktadır.

Örneğin, Açık Zihin Üretimi Arizona, Tempe’de, bazı alışılmadık çalışma alanları hakkında çevrimiçi haberler, radyo, TV ve ilgili kaynaklar sunmaktadır. Open Minds dergileri ayrıca dünya dışı temasları, UFO araştırmalarını ve diğer büyüleyici konuları da araştırıyor.

İlginçtir ki, Tempe Arizona Eyalet Üniversitesi’nin Temel Araştırma Merkezinin Ötesinde, Dr. Paul Davies, kitabın yazarı Ürkütücü Sessizlik: Dünya Dışı İstihbarat Arayışımızı Yenilemek. Merkezin ÖtesindeASU profesörlerinin çeşitli alanlardan personeli, ortaya çıkan bilimsel bilgiyi geniş ve derin bir şekilde araştırıyor ve tartışıyor.

Yeni dergisi EdgeScience, Ile ilişkili Bilimsel Araştırmalar Derneği, kısa süre önce üçüncü baskısını yayınladı. Bu yayın aynı zamanda çeşitli bilimsel alanlarda ileriye dönük görüşlere ve araştırmalara bakmaktadır.

Ve ABD savunma ve istihbarat topluluklarının insan bilinci, aşırı algı ve uzaktan izleme konusundaki araştırmaları hakkında bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Genellikle halka bilinen son kod adı ile anılır, Proje STAR KAPISIBu araştırma ve operasyonel istihbarat faaliyetleri, insanın algı ve farkındalığının potansiyeli hakkında muazzam bir anlayış sağlamıştır.

Bu ve diğer çabalarla, çevremizdeki ve içimizdeki Doğadaki bilinmeyenler ve gizemler hakkında öğrenilecek ve anlaşılacak çok şey olduğu yönünde artan bir farkındalık var gibi görünüyor.

GİZLİ DEVLET PROGRAMLARI
Son zamanlarda dikkat çeken, insan görünümlü dünya dışı bir varlığın ABD soruşturması, yakalanması, sorgulanması ve “sınır dışı edilmesi” iddiasının açıklanmasına verilen önem, bu tür olası durumlara ilişkin değişen bakış açılarını yansıtmaktadır.

Son çevrimiçi hesaplarda “TANGO-SIERRA Operasyonu” olarak anılan ABD savunma ve istihbarat ajanlarının dünya dışı ve 1977’de başlamış olan federal bir çalışan arasında devam eden temasa müdahale ettiği bildirildi.

Bu raporun ilk kaynağının mevcut ve eski bir avuç Savunma İstihbarat Ajansı (DIA) son birkaç yıldır ABD’nin dünya dışı temasla ilgili faaliyetleri hakkında bilgi veren yetkililer.

DIA kaynağı bir araştırmacı ve eğitimci koydu, Victor Martinez, adsız bir devlet kurumundan başka bir kaynakla temas halinde. Martinez daha sonra raporu e-posta yoluyla araştırmacıların, mevcut ve eski hükümet yetkililerinin ve diğerlerinin büyük bir listesine aktardı.

Aynı mevcut veya eski DIA yetkililerinin, ABD ile dostça dünya dışı varlık ırkı arasında bir değişim programı hakkında 2005’in sonlarında bilgi verilmesine yol açan benzer prosedürleri izlediği bildirildi.

1960’ların başında başlayan program, dikkatle seçilmiş 12 ABD askeri personelini planlanan on yıllık bir konaklama için bu dünya dışı varlıkların ev gezegenine gönderdi.

Bültenlerde “Project SERPO” olarak anılan çaba, Steven Spielberg’in 1977 filminin bir parçası olabilir. Üçüncü Türden Yakınlaşmalar.

TANGO-SIERRA ve Project SERPO Operasyonu hakkındaki raporlar tamamen doğru mu?
Kısmen doğru, yanlış bilgilerle karıştırılmış mı?

Bunu belirlemek kesinlikle zor. Detaylar değişebilir hatta yanlış bile olsa “çizgiler arasında” gerçekler olabilir.

UFO’lar, dünya dışı ziyaretler ve ABD hükümetinin duruma katılımıyla ilgili geniş kavramlar doğru olabilir. Bu iki hesaptan hangi genel mesajlar alınabilir?

Görünüşe göre bazı ana temalar:

ET’ler ve muhtemelen diğer anormal zekâlar burada, bazı ABD hükümet unsurları uzun süredir aktif olarak yer alıyor ve durum karmaşık, hassas ve zorlu.

Buna ek olarak, daha geniş bir kamuoyunun kademeli, güvenli ve istikrarlı bir bilgi, iletişim, eğitim ve alışma süreci yoluyla “bilmesi gerekliliği” olabilir.

“ABD’de İnsan Görünümlü ET’ler Gizlice mi?” için 29 yanıt

Kilis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 04-05-2020 09:32:15

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun 13-05-2020 03:07:41

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:34:10

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:34:13

Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:34:16

Hatay merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 09:34:19

Samsun merkezden ben doruk. Selam web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2020 19:00:25

Edirne merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-06-2020 18:18:02

Bolu merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 05-07-2020 21:02:22

Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-08-2020 19:48:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir