ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor

Bunu birkaç yerde gördüm. Ohio ve Michigan’daki makalelerde gösterilen protestoların fotoğrafları sadece – ciddi, SADECE – basmakalıp ‘içler acısı’ tarzı rednetler, MAGA şapkaları olan şişman insanlar ve / veya işaretlerinde kötü dilbilgisi olan kişilerdir. Bu tür bir şey.

Oregonlu, karantinaya meydan okuyan biri hakkında bir hikaye yapmak istediğinde, konu olarak kimi seçtiler? Malheur Ulusal Doğal Yaşam Korunağı işgaline öncülük eden Ammon Bundy. Özünde hiç kimsenin hayal edebileceği nefret dolu bir kırsal sağcı figür (ya da en azından burada Portland’da). Bu açıkça kasti.

Ve hepimiz, mavi eyalet yöneticilerinin kendilerini çok olgun ve liberal görünmelerini sağlamak için sıkıyönetim ilan etmek için nasıl düştüklerini ve Trump ve muhafazakarların nasıl karşılık verdiğini gördük.

En büyük nüfus merkezleri, hepimizin bildiği gibi, az çok tipik olarak liberaldir. Öyleyse, nüfus merkezlerini lanetten uzaklaştırmakla nasıl daha iyi hale getirirsiniz? Onlara nefretlerini göster Karantinayı protesto eden diğer figür. Kneejerk tepkisi: Sadece aşağılanabilir sağcı tiplerin sivil hakları için mücadele edeceği sonucuna varıyorlar. ‘Vay canına, tüm zeki insanlar haklarını gizlice ve güvenle teslim ediyorlar, bu yüzden ben de yapmalıyım!’

Her neyse, saçmalık ve sadece burada başka örneklerin olup olmadığını merak ediyordum.

Oregon’da görünüşe göre 2 Mayıs için “Oregon’u Yeniden Açmak” için bir protesto var ve eminim ki sadece en gösterişli görünen insanları gösterecekler.

TL; DR – Medya “Medeni haklardan hoşlanıyorsanız bir chud Trumplover’sınız ve kimse sizi ciddiye almıyor” mesajını veriyor

“ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor” üzerine 53 yorum

1. Konya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-04-2020 08:14:24

2. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 18-04-2020 20:22:56

3. Samsun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:53:36

4. Konya merkezden ben ziya. Selam web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-05-2020 02:57:51

5. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım 17-05-2020 05:38:00

6. Bilecik merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 24-05-2020 01:24:13

7. Uşak merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 21:36:21

8. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım 04-07-2020 19:45:45

9. İstanbul merkezden ben banu. Selam sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 16:36:19

10. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-08-2020 19:49:15

11. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-09-2020 03:15:12

12. Uşak merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-09-2020 14:38:07

13. Ardahan merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:33:03

14. Adıyaman dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 488

15. Denizli dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 142

16. Trabzon merkezden ben Emine. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler 04-11-2020 02:38:05

Yorum yapın