Bunu birkaç yerde gördüm. Ohio ve Michigan’daki makalelerde gösterilen protestoların fotoğrafları sadece – ciddi, SADECE – basmakalıp ‘içler acısı’ tarzı rednetler, MAGA şapkaları olan şişman insanlar ve / veya işaretlerinde kötü dilbilgisi olan kişilerdir. Bu tür bir şey.

Oregonlu, karantinaya meydan okuyan biri hakkında bir hikaye yapmak istediğinde, konu olarak kimi seçtiler? Malheur Ulusal Doğal Yaşam Korunağı işgaline öncülük eden Ammon Bundy. Özünde hiç kimsenin hayal edebileceği nefret dolu bir kırsal sağcı figür (ya da en azından burada Portland’da). Bu açıkça kasti.

Ve hepimiz, mavi eyalet yöneticilerinin kendilerini çok olgun ve liberal görünmelerini sağlamak için sıkıyönetim ilan etmek için nasıl düştüklerini ve Trump ve muhafazakarların nasıl karşılık verdiğini gördük.

En büyük nüfus merkezleri, hepimizin bildiği gibi, az çok tipik olarak liberaldir. Öyleyse, nüfus merkezlerini lanetten uzaklaştırmakla nasıl daha iyi hale getirirsiniz? Onlara nefretlerini göster Karantinayı protesto eden diğer figür. Kneejerk tepkisi: Sadece aşağılanabilir sağcı tiplerin sivil hakları için mücadele edeceği sonucuna varıyorlar. ‘Vay canına, tüm zeki insanlar haklarını gizlice ve güvenle teslim ediyorlar, bu yüzden ben de yapmalıyım!’

Her neyse, saçmalık ve sadece burada başka örneklerin olup olmadığını merak ediyordum.

Oregon’da görünüşe göre 2 Mayıs için “Oregon’u Yeniden Açmak” için bir protesto var ve eminim ki sadece en gösterişli görünen insanları gösterecekler.

TL; DR – Medya “Medeni haklardan hoşlanıyorsanız bir chud Trumplover’sınız ve kimse sizi ciddiye almıyor” mesajını veriyor

Author

91 Comments

1. Konya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-04-2020 08:14:24

2. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 18-04-2020 20:22:56

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

5. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Samsun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:53:36

7. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

9. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

10. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, face de paylaştım

11. Konya merkezden ben ziya. Selam web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-05-2020 02:57:51

12. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz yeminle iyi, tebrikler 15-05-2020 02:14:02

14. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım 17-05-2020 05:38:00

15. Bartın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, sağolun 17-05-2020 05:38:01

16. Bilecik merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 24-05-2020 01:24:13

17. Uşak merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 21:36:21

18. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

19. Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, saolun 29-06-2020 06:48:06

21. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım 04-07-2020 19:45:45

22. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun

23. Karaman merkezden ben ali. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 11:21:26

24. Selamlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

25. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

26. İstanbul merkezden ben banu. Selam sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 16:36:19

27. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

28. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-08-2020 19:49:15

29. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

30. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

31. Merhaba siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Merhaba herkese web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım

33. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-09-2020 03:15:12

34. Uşak merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-09-2020 14:38:07

35. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler

36. selam arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Ardahan merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:33:03

38. Selam herkese web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım

39. Selam web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Adıyaman dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 488

41. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

42. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 142

43. selamun aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

44. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, şukuladım 02-11-2020 11:16:49

45. Trabzon merkezden ben Emine. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler 04-11-2020 02:38:05

46. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

47. Slm sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

48. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Slm siten inan ki iyi, saolun , ali – 390

49. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 149

50. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

51. Yalova merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 15-12-2020 23:02:33

52. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun

53. Kırklareli merkezden ben ahmet. Mrb sayfan cidden hayran edici, tebrikler 20-12-2020 18:44:19

54. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 162

55. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, sağolun

56. Artvin merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım 01-01-2021 23:16:52

57. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 69

58. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler

59. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

60. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 183

61. Sivas merkezden ben ahmet. Selam siten süper ötesi iyi, tebrikler 13-02-2021 12:57:48

62. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 72

63. Yozgat merkezden ben emin. Selamlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 28-02-2021 18:47:20

64. Kırşehir dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 314

65. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 483

66. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 4

67. Bitlis dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım , – 71

68. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 491

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 353

70. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 424

71. Adıyaman merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 03-04-2021 03:24:00

72. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 176

73. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım

74. Malatya dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 289

75. Adana dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 34

76. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sağolun

77. Kırklareli dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 206

78. Rize dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 345

79. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 467

80. Karaman dan kimler var. ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 493

81. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

82. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten iyi, saolun , memo – 35

83. Bitlis merkezden ben . Selam herkese web sitesi cidden iyi, şukuladım 30-05-2021 09:49:25

84. Bu konu : ” ABD’de karantina kasıtlı olarak partizan bir konu olarak şekilleniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, teşekkürler , mehmet – 170

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link