ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler

ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler

Başvuru Beyanı: JP Morgan Chase bugün 15 Ocak 2021 Cuma günü muhteşem kazançlar bildirdi. JP Morgan Chase 12 milyar dolar rekor kar, 6 milyar dolar ticaret geliri,% 24 yatırım getirisi elde etti ve 4,5 dolarlık hisse senedi satın alacak. ‘Gerçek’ iken ana cadde işletmeleri kapatmak zorunda kaldı kredisiz umudu canlı tutmak için daha büyük ‘zombi’ şirketleri onların var bilançolar ‘dolgulu’ {bazı çalışanları State UI hatlarına gönderdi} ve l ile sahneden ayrıldı.affetme paketleri.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< S&P Global Market Intelligence'ın izniyle

JPMorgan Chase 864 milyon dolar kazandı S&P Global Market Intelligence tarafından yapılan bir analize göre, Maaş Çeki Koruma Programı için 28,8 milyar dolarlık kredi dağıttı. Bu arada Bank of America, 755 milyon dolar çekti 36 milyar doları aşan kredilerde.

1’inci Turun Nisan 2020’de başladığını ve ardından şikayetlerden sonra Ağustos 2020’de tekrar devam ettiğini unutmayın.Ve bunlar ihtiyatlı tahminler.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>

GERÇEKLER: En son IRS verilerine göre, Amerika’daki en yaygın işletme yapısı olan şahıs şirketleri yaklaşık 26 milyon işletmeyi temsil ediyor.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< treasury.gov izniyle

Borç verenler nasıl tazmin edilecek?

İşlem ücretleri, son ödeme zamanında ödenmemiş finansman bakiyesine bağlı olacaktır. SB, aşağıdaki miktarlarda PPP kredilerini işleme koymak için borç verenlere ücret ödeyecektir:

• 350.000 $ ‘dan fazla olmayan krediler için yüzde beş (5); • 350.000 $ ‘dan fazla ve 2.000.000 $’ dan az krediler için yüzde üç (3); ve • En az 2.000.000 $ ‘lık krediler için yüzde bir (1). Borç verenler, başvuru sahibinden herhangi bir ücret tahsil edemez.

Temsilciler nasıl tazmin edilecek?
Temsilci ücretleri, borç veren ücretlerinden ödenecektir. Borç veren acenteye ödeyecektir. Temsilciler, başvuru sahibinden herhangi bir ücret alamaz.

Bir temsilcinin, bir PPP kredisi başvurusunu hazırlarken yardım için borç verenden toplayabileceği toplam tutar (borç verene sevk dahil) aşağıdakileri aşamaz:

350.000 $ ‘dan fazla olmayan krediler için yüzde bir (1); • 350.000 $ ‘dan fazla ve 2 milyon $’ dan az krediler için yüzde 0,50;
ve • En az 2 milyon dolarlık krediler için yüzde 0,25.

NYT üzerinden Finance-commerce.com’un >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> izniyle

Ve sonra 99 $ veya daha az kredi alan kabaca 300 işletme vardı. Küçük krediler, borç verenler için de kârsızdı. Kâr amacı gütmeyen sosyal hizmet grubu Chicanos Por La Causa’nın bir bölümü olan Prestamos tarafından verilen en küçük kredi 74 dolara mal oldu. Bunun için 3,70 $ ücret kazanıldı. (Geçen ayın teşvik faturası, 50.000 $ ‘ın altındaki krediler için borç verenler için ücretleri artırdı; şimdi kredi değerinin yarısı maksimum 2.500 $’ a kadar ödenecek).

New Jersey’de bir ikinci el dükkanı işleten Judith Less 27 dolar aldı.
Oregon’da bir fırıncı ve yemek şirketi olan Nikki Smith 96 dolar topladı.
Arkansas’ta bir plak şirketinin kurucusu olan AJ Burton 78 dolar aldı.
Teksas’ta bir kiropraktör olan Susana Dommar sadece 1 $ ‘a kredi aldı. Serbest meslek sahibi bir üniversite kabul danışmanı olan Stephanie Ackerman, banka hesabında 13 dolarlık kredi depozitosu göründüğünde şok oldu.

Bazı büyük bankalar, çok az ücretle nitelikli işletmelerle çalışmamayı seçtiler. Bir sözcü, programın en büyük borç vereni olan JPMorgan Chase’in kredileri için minimum 1.000 $ belirlediğini söyledi. (Birkaç küçük olanın istisna olarak yapıldığını söyledi.) Diğer iki kredi veren Bank of America ve Wells Fargo minimumları belirlemedi; her biri tek maliklere 1 $ kadar düşük meblağlar için çok sayıda kredi verdi.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>

Şu anda SBA, “MİTLER” hakkında bir “Çift Konuşma” bilgi formu yayınladı:

1. PPP israf, dolandırıcılık ve kötüye kullanımla şekillendirilmiştir.

2. PPP, küçük işletmeleri değil, yalnızca büyük şirketleri destekledi.

3. PPP fonları, tarihsel olarak yetersiz hizmet alan topluluklara ulaşmadı.

Yaşadığımız Bu Dünya.

“ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler , Aylin – 325

2. Şanlıurfa dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 392

3. Sinop merkezden ben ali. Selam herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-01-2021 20:17:30

4. Bu konu : ” ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 256

5. Erzurum dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, şukuladım , Emine – 47

6. Karabük merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, face de paylaştım 16-01-2021 18:46:07

7. Bu konu : ” ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 55

8. Sivas dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 317

9. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-01-2021 18:27:10

10. Yalova dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 171

11. Bu konu : ” ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 482

12. Bu konu : ” ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, teşekkürler , banu – 500

13. İstanbul merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım 19-01-2021 14:03:27

14. Ağrı dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 237

15. Niğde dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . Slm web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler , hatice – 463

16. Şırnak dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, saolun , Aylin – 403

17. Adıyaman dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 28

18. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun 17-02-2021 12:29:06

19. Kütahya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 26-02-2021 03:33:15

20. Osmaniye dan kimler var. ABD’de PPP Kredileri ve Küçük İşletmeler . Merhaba sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 219

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link