Kategoriler
Genel

ABD'de RFID yemin, başkanlık emirleri koz.

Başkan kozunun Rfid çipini implant etmek için Başkanlık emirleri verdiğine inanmayan son birkaç günüm vardı … 2017'de flaş haberleri ABD'deki Rfid çipinin ilk başkanlık emrini verdi.

https://www.biometricupdate.com/201701/trumps-executive-order-on-immigration-addresses-biometric-entry-exit-tracking-system

Bu sözde izleme sistemi Rfid çiptir, böylece sizi takip edebilirler.

Daha sonra uyanmanız gerekir, çünkü atm, onu hepinize implant etmek isterler (belki başlangıçta doğrudan vücudunuza değil, ancak pasaportta, sürücü lisanslarında, devlet kimliklerinde), böylece her hareketinizi takip edebilirler.

Ve hepsi Corona virüsünün potansiyel taşıyıcılarını takip edebileceğini söyledikleri için …

https://www.biometricupdate.com/202003/governments-looking-into-advanced-surveillance-biometric-tech-to-contain-coronavirus

Ama gerçekten Amerikalıların bunun farkında olduğunu sanmıyorum … Başkanın yasaların ne yaptığını bilmedikleri çok üzücü ….

Ama Amerikan halkı bu konuda çok mutluydu, çünkü 13769 emri altında başlangıçta "oh müslümanlara karşıydı". Ama şimdi sorun durduğunda, hala orada ve şimdi insanlara karşı kullanılacak. 11 Eylül'den sonra vatanseverlik veya diğer yasalarda olduğu gibi …

Cmon Amerikalıları uyandır …

“ABD'de RFID yemin, başkanlık emirleri koz.” için 18 yanıt

Bolu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2020 20:13:15

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-03-2020 21:46:07

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, sağolun 22-03-2020 22:48:39

Kahramanmaraş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-03-2020 05:33:37

Denizli merkezden ben ali. Selam web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-03-2020 15:10:11

Isparta merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2020 08:15:16

Kırşehir merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-04-2020 14:18:58

Gaziantep merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım 09-04-2020 16:05:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir