ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı

ABD'de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter'dan Yeni Yasaklandı

Hey dostlar,

İlk olarak, Santa Monica, CA’dan siyah bir adamım. Doğdu ve büyüdü.

Bu hafta sonu bir gönderi gördüm r / blacklivesmatter bu temelde herkese siyahların öldürülmesi konusunda ABD’nin ne kadar kötü olduğunu söylüyordu. Bunun doğru olmadığını biliyordum (zaten tecrübelerime göre).

Bu konuya bir yorum yaptım ve kendi kişisel deneyimimi söyledim çünkü… bilirsiniz… ABD’de siyah bir adamım… Makaleyle ilgileniyorum.

Kısa bir süre sonra sitemden kalıcı olarak men edildim r / blacklivesmatter … Herhangi bir kuralı çiğnemeyen veya kimseyi gücendirmeyen kendi kişisel görüşlerimi verdiğim için!

Gibi görünüyor r / blacklivesmatter yalnızca siyah yanlısı beyaz karşıtı içerik arıyor. Irksal çılgınlığın kurbanı olmam gerektiği için mide bulandırıcı.

Söz konusu makale

Korkunç “Yasakla ” mesajı

gönderen … kentburns90210
[comments]

“ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı” üzerine 35 yorum

1. Zonguldak dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 428

2. Erzincan dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 336

3. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-12-2020 11:33:03

4. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 272

5. Niğde dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Merhabalar web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 321

6. Kırıkkale merkezden ben gaye. Slm siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-12-2020 14:33:54

7. Kilis dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun , ali – 404

8. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , Aylin – 263

9. Bartın dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Selam web siteniz cidden çok iyi, saolun , memo – 35

10. Osmaniye dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 286

11. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 289

12. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 472

13. Karaman dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Slm paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 276

14. Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım 31-12-2020 13:18:44

15. Hatay merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım 02-01-2021 07:40:29

16. Batman merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 06-01-2021 00:20:57

17. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun , ziya – 385

18. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 250

19. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım , Aylin – 474

20. Siirt dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 278

21. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım , hatice – 397

22. Zonguldak dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 31

23. Bingöl dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . Mrb web siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 37

24. Bu konu : ” ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 12

25. Çankırı dan kimler var. ABD’de Siyah Bir Adam Olarak Kendi Deneyimlerimi Paylaştığım İçin r / BlackLivesMatter’dan Yeni Yasaklandı . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 358

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link