Güç ve zenginlik sahibi insanlar sizi, isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı, korumalarınızı, haklarınızı, umutlarınızı veya hayallerinizi önemsemezler. Onların önemsedikleri şey kendileridir ve sizin pahasına güçlerini ve servetlerini arttırırlar.

Onlara oy vermeniz için duymak istediğiniz her şeyi size söyleyecekler ve sonra sosyopatik narsist oldukları için seçildikten sonra vaatlerini çabucak görmezden gelecekler. Gerçeği söylediklerinden daha kolay yalan söylüyorlar.

Herhangi bir seçimi kimin “kazandığına” bakılmaksızın, önümüzdeki dört yıl içinde kesin olan bir şey var: Zengin ve güçlü olan daha zengin ve daha güçlü olacak ve siz, ortalama bir vatandaş daha fakir olacak, daha fazla hak ve haysiyet kaybedecek ve geleceğiniz olacak Yok edilmek.

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 56

2. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Afyon dan kimler var. ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. . Merhabalar web siten inanki hayran edici, tebrikler , ali – 136

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 74

5. Bu konu : ” ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 442

6. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:23:03

7. Çankırı merkezden ben . selamun aleyküm siten vallaha güzel, twitter da paylaştım 21-01-2021 23:18:43

8. Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun

9. Eskişehir dan kimler var. ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. . Mrb sayfa vallaha iyi, tebrikler , Emine – 142

10. Sivas dan kimler var. ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. . Selamlar web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 471

11. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Konya merkezden ben hatice. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-02-2021 19:23:45

13. Karabük merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, face de paylaştım 28-02-2021 06:43:49

14. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. ” çok güzel. Slm sayfa yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 205

16. Bu konu : ” ABD’deki her seçim, daha fazla güç için başka bir organize suç haydutları grubunu yenmeye çalışan bir grup organize suç çetesinden başka bir şey değildir. ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 301

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link