https://www.theguardian.com/us-news/2021/apr/20/will-the-derek-chauvin-verdict-change-us-policing

Derek Chauvin’in suçlu kararı Amerika’daki polisliği değiştirecek mi?

George Floyd’un beyaz bir polis memurunun elindeki ölümü, tüm dünyada dalgalanan yeni bir sivil haklar ayaklanmasına neden oldu.

Gözlemciler bu davanın o kadar önemli olduğundan bahsetti ki su havzası olarak durmak George Floyd’un boynundan Chauvin’in dizinin altına tutturulmasından önce ve sonrasında ABD’de kolluk kuvvetlerinin hesap vermesi arasında.

Ve bir dereceye kadar ABD kültürüne daha geniş bir şekilde baktığımızda, yönetimlerin teşvik edildi incelemek veya hızlandırmak gecikmiş yerleşik beyaz ayrıcalığına hitap etme çabaları devam ettirir şirketler ve kuruluşlarda zehirli bir çeşitlilik eksikliği.

Ancak, özellikle ABD’deki kolluk kuvvetleriyle ilgili olarak, insanlar polisin kendisi temelde reform yapılmadığı sürece, korkunç polis cinayetlerinin nasıl duracağını sormaya başladılar. tamamen defunding ve polis departmanlarının kaldırılması ve şehirlerin kamu güvenliğini, düzenini ve bakımını nasıl yönetmesi gerektiğini yeniden düşünmek.

29 Comments

1. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 105

2. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Selam web siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 192

3. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , – 427

4. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 132

5. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam sayfan inanılmaz çok güzel, teşekkürler 23-04-2021 11:41:01

6. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 384

7. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım , ali – 433

9. Antalya dan kimler var. ABD’deki Polis Değişecek mi? . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 191

10. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 04-05-2021 13:43:27

11. Diyarbakır dan kimler var. ABD’deki Polis Değişecek mi? . Merhaba web siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , gaye – 173

12. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, saolun , – 123

13. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 226

14. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım , memo – 409

15. Burdur merkezden ben Hasan. Slm paylaşım gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 11-05-2021 22:38:03

16. Elazığ dan kimler var. ABD’deki Polis Değişecek mi? . Merhabalar web siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 367

17. Artvin merkezden ben memo. Slm sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 21-05-2021 06:31:36

18. Slm paylaşımın inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

19. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 208

20. Bu konu : ” ABD’deki Polis Değişecek mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, saolun , emin – 436

21. Bolu merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi harbiden güzel, şukuladım 13-06-2021 20:09:22

22. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

23. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

24. Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

25. Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:54:43

26. Konya merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 23:47:42

27. Uşak merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-07-2021 03:23:47

28. Batman merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım 19-07-2021 23:44:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link