r / komplo - ABD elitleri 6 Ocak protestolarına katılanları çağırıyor

Fethullah Gülen

Fethullah Gülen, “Nur” adlı dini bir hareketin lideriydi. Bu kaçık Türk devletini ele geçirmeyi planlıyordu. O ve takipçileri, onlarca yıldır eyalet pozisyonlarına sızdı. Yargı, ordu ve istihbarat pozisyonlarında güç kazandılar. 1994’te bile Türk Silahlı Kuvvetlerinin asker alımı (yılda 250 yeni öğrenci) onlar için bir zaferdi. Bu 250 askerden yaklaşık 196 subay bu tarikatın üyeleriydi. Ordu Türkiye için çok değerli çünkü 2 askeri darbe ve 3 askeri muhtıra karşı karşıya kaldık.

Fethullah ve Erdoğan simbiyotik bir ilişki içindeydiler, 10 yıl boyunca laik ve Kemalistleri birlikte bastırdılar. Onları bastırdılar ve geriye sadece 2 önemli güç kaldı ve birbirleriyle savaşmaya başladılar. Erdoğan, özel öğretim kurumlarını kapattı ve Fethullah, polis ve istihbarat pozisyonlarını kullanan 4 bakanın yolsuzluğunu ortaya çıkardı. Ayrıca, Fethullah’ın CIA ile yıllar önce bağlantılı olduğunu ve Türkiye’nin gizli iç savaş planlarını ve uluslararası ajanlarımızın diğer yabancı istihbarat teşkilatlarıyla olan bilgilerini ihlal ettiğini de eklemeliyim. Türkiye’nin 150’den fazla gizli ajanı bu yüzden öldürüldü.

15 Temmuz 2016’da, Erdoğan’ın Fethullahçılardan son askeri temizliğinden önce hızlı bir darbe girişimi planladılar. Erdoğan’ı devirmek için son şanslarını kullandılar. Tanklar, helikopterler ve savaş uçakları kullandılar. 248 sivil kaybettik ve 1.539 kişi yaralandı. O gece parlamentomuzu bombaladılar. Bu videoyu izlerken hala bok gibi hissediyorum çünkü bu gerçek.

https://www.youtube.com/watch?v=6Uu8DwF8Hm8

Biden bombalı parlamentomuzu ziyaret ediyor

Bombalamadan sonra bir kısım

Fethullah Gülen şu anda Pennsylvania’da yüksek güvenlikli bir malikanede ikamet ediyor. Ve ABD hükümeti bu suçluyu Türk hükümetine iade etmeyi reddediyor (Trump onu korudu), bu teröristi koruyorlar. Bu teröristi korurken, Capitol halkına saldıran ve protesto edenlere (bombalanmayan) “yerli terörist” diyorlar.

Fethullah Gülen’in konağı

Lütfen bu konuyu araştırın, kendi araştırmanızı yapın, basketbolcu Enes Kanter ve Fethullah Gülen ilişkisini öğrenin. Bu çılgın adamın ülkenizde sözleşmeli okulları var, bunun için endişelenmelisiniz. Bu belgeseli izleyin:

https://www.amazon.com/Killing-Ed-Mark-Hall/dp/B01EYJSJ6E/ref=sr_1_1?crid=2K8C4GVVH6SBJ&dchild=1&keywords=killing+ed&qid=1613297603&sprefix=killing+ed%2Caps%2C164&sprefix=

Politikacılarınıza bu ikiyüzlülük hakkında mektuplar yazın.

Author

27 Comments

1. Osmaniye dan kimler var. ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. . Merhabalar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 430

2. Ağrı merkezden ben hatice. Selam sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 15:27:40

3. Aydın dan kimler var. ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. . Slm web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , Hasan – 55

4. Bu konu : ” ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 87

5. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım

6. Tunceli merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 14:39:28

7. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 07:20:23

8. Uşak merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-02-2021 04:31:58

9. Gaziantep merkezden ben banu. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-02-2021 10:28:06

10. Bu konu : ” ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 110

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 278

12. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 127

15. Merhabalar web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 357

17. Selam sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 188

19. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 397

20. Kütahya dan kimler var. ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. . Selamın aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 257

21. Selamlar web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım

22. Merhaba herkese paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım

23. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım

24. Ağrı merkezden ben memo. Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:26:44

25. Diyarbakır dan kimler var. ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. . selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 260

26. Bu konu : ” ABD’li seçkinler, 6 Ocak protestolarına katılanlara “terörist” diyorlar ama ABD hükümeti anavatanlarında dini bir teröristi koruyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 221

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link