Yazarlar çeşitli makaleleri okuduktan sonra bunun sadece Biden yönetimi için bir test olduğunu belirtiyorlar, ancak bu ani iklim zirvesinden sonra Rusya ve Çin’in birdenbire tamamen geri adım atmaya başladığını kimse için şüpheli görünmüyor mu? destekleri ve göğsüne çarpmaları nedeniyle? Orada ne tartışıldı? Bir şekilde bir araya gelmeleri için teşvik edilmişler miydi?

Gündem 21 manifestosu her ne kadar çılgınca görünse de, çoğu gerçek zamanlı olarak oynamaya başlıyor ve beni korkutmaya başlıyor.

Author

29 Comments

1. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-04-2021 12:19:42

2. Mrb paylaşımınız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

3. Afyon dan kimler var. ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? . Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 58

4. selamun aleyküm siten inanki güzel, facebookta paylaştım

5. Kocaeli merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-04-2021 15:36:14

6. Merhabalar web siteniz valla güzel, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

9. selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım

10. Tunceli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun 26-05-2021 19:02:01

11. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler

13. Bu konu : ” ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım , emin – 161

14. Amasya dan kimler var. ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? . Merhaba herkese siten valla güzel, teşekkürler , gaye – 379

15. Uşak merkezden ben hatice. Selamlar siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2021 04:13:53

16. Bu konu : ” ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki güzel, teşekkürler , memo – 496

17. Kırşehir dan kimler var. ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? . Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım , gaye – 32

18. Bolu dan kimler var. ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha güzel, saolun , ali – 180

19. Bu konu : ” ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? ” çok güzel. Selam siteniz inanki güzel, şukuladım , hatice – 69

20. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? . Mrb siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 67

21. Manisa dan kimler var. ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? . Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 30

22. Balıkesir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 09:29:54

23. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

24. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

25. Diyarbakır dan kimler var. ABD’nin bu iklim krizi toplantısından sonra birdenbire organize etmesi Şüpheli Değil mi? . Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 293

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link