Kategoriler
Genel

ABD’nin CIA biovirüsü COVID19 ile Çin’i DURDURMAK için Çok Yönlü Oyun Sonu yaklaşımı

Şimdi Pompeo ve Trump yönetiminin / ABD hükümetinin geri kalanı, COVID-19’un sadece Wuhan Çin virüsü olmadığını, aynı zamanda Çin’in Wuhan’dan kaçan kasıtlı olarak insan yapımı bir Çin virüsü olduğunu söylediklerini resmen itti. laboratuarlar ve / veya ÇKP tarafından gizli bir şekilde bir biyo silah olarak kullanıldıysa, bence bu konuda benzer standartlarla COVID-19 hakkındaki gerçek gerçek ve hangi ulusun en çok kazanacağı anlamına gelir … ve İnanıyorum ki, COVID’nin aslında ABD hükümeti tarafından aşağıdaki çok çatallı motiflerle işlenen bir CIA biyofirüsü olduğunu makul bir zihin için zamanlama ve diğer durum kanıtlarında yeterli tesadüf var:

1. COVID’in tüm dünyayı Çin’den uzaklaşmaya, Çin’i izole etmeye ve Çin’i ekonomik ve diplomatik olarak sakatlamaya ikna etmek için dünya üzerinde yürürlüğe koyduğu ekonomik yıkımı kullanın. COVID-19, ABD’nin vassallarını geri almak için ihtiyaç duyduğu yapay “devre kesici” ve “sıfırlama” olayıydı, Amerika ekonomik tutuşunu kaybettiğini hissetti ve en iyi çözüm Çin ile doğrudan bir savaş başlatmak değil, CIA biovirüsünü serbest bırakın, oynatmasına izin verin ve ardından Çin’e sabitleyin ve dünyanın geri kalanını Çin’den uzaklaşıp Batı / ABD lider sistemlerine geri dönmek için sallayın. Sistemde bu yapay “durma” olmasaydı, Amerika’nın bunu çekmesi neredeyse imkansız olurdu, akan bir nehrin yeniden yönlendirilmesi, akışın bir damlamaya kadar yavaşlamasını ve sonra yeni bir yol çizmesini beklemekten çok daha zordur. Su; aynı şekilde dünyanın ekonomik kapanışına neden olan COVID19, dünya ülkeleri ekonomileri yeniden başlarken Batı’ya doğru yeniden inşa edilmeye ve Çin’e karşı dönmeye daha meyilli olacakları için mükemmel planlanmış ve önceden hazırlanmış bir olaydı. COVID olayı hiç gerçekleşmemişse. Gerçekten de, bu COVID olayı ABD’yi İngiltere’yi Huawei 5G duruşunu yeniden düşünmeye zorlamak için arzulanan hedefe ulaştı ve Boris Johnson virüsü kişisel olarak sadece ABD’nin ellerine ve Amerikan çıkarlarına oynamaya çalışıyor ve hizmet ediyor … Şimdi Almanların ABD’yi Çin’e karşı savaşa götürdü ve AB’nin geri kalanı da takip ederse, Amerika Çin’i dünya sahnesinde tecrit etmek ve petrodollar hegemonyasını geri kazanmak için biyo-savaş kullanmayı başardı.

2. Ham nominal kayıp açısından kimin en çok kaybettiği anlamına gelen üst düzey kavramı … tıpkı varsayılan olarak tarayıcılarında reklam engelleyicileri uygulayan Microsoft’un Bing reklam gelirlerini de incitmesi gibi, Google’ın reklam pazar payının% 90’ına sahip olması Microsoft, reklamları engelleyerek kendini incitirken, Google’ın kaybetmek için daha fazla toplam doları olduğu için Google’a daha da zarar veriyor. Benzer şekilde, Çin ABD’yi dünyadaki küresel ticaret ortağı olarak aştığından ve bu eğilim hızlandığından, ABD elitinin, sadece mevcut statükoyu yerinde tutmak ve Çin’i önlemek için tüm dünya ekonomisini torpido etmek için COVID’yi kullanmayı tercih ettikleri anlaşılıyor. statükoyu, Amerika’nın bir iki yıl içinde Çin tarafından geçeceği tahmin ediliyor. Scorched Earth politikası olarak adlandırılan şey budur, çünkü ABD # 1’de kalamazsa, tüm dünyayı yakıp daha büyük herkese onlarla birlikte sürüklemek yerine, Büyük Güç Yarışmacısına (Merkezi Tehdit) izin vermek Onları aşmak için Kafkas.

3. Amerika’nın COVID gizli biyo savaş küresel sosyal yeniden mühendisliğinin ivme kazanamaması, nihai görev başarısı vb. İçin o zaman da diğer beklenmedik durum planları için COVID’den yararlanacaktır. Çin, COVID etkinliğine rağmen ABD’nin uzun vadesinden önce çıkmayı başarırsa, ABD elitlerinin bir yedekleme planına ihtiyacı olacak ve eğer sonuçta Çin’in zirveye çıkmasını engelleyemezlerse yine de yapmaları gerektiğini fark edecekler. hala stratejik bir geri dönüş pozisyonu ve savunma pozisyonu olarak Çin’den bağımsız paralel bir tam sanayi üssü tutuyorlar. Varsayımsal olarak bu senaryo altında, Çin zirveye ulaştığında, ABD hala tam spektrumlu bir sanayi üssünden oluşan yeterli miktarda yabancı varlığa / kronete sahip olacaktı. Şu anda Çin, ABD’nin lider küresel tedarik zinciri ile aşılanıyor, ABD ve Batı’nın kendi küresel tedarik zinciri ve sanayi üsleri düzeninde büyük bir delik bırakmamasını sağlamak. Diyelim ki petrodollar hegemonya düşüyor ve ABD artık küresel rezerv para birimi statüsüne ve onunla birlikte gelen tüm avantajlara sahip olmaktan hoşlanmıyor, o zaman sahte para basarken dünyadan ücretsiz şeyler almaya devam edemeyecek, ve eğer bu olasılık gelecekte bir gün geçecekse, beş, on veya yirmi yıl olsun, Amerika’nın kendi sanayi üssüne sahip olması gerekecek, çünkü o zamana kadar serbest sürüşü esasen bitecek ve olmayacak kirasını ödemek için vasallarına güvenebilmeli, böylece kendi eşyalarını yapmaya geri dönmeli, dolayısıyla Çin’den tamamen bağımsız olan kendi yerli endüstriyel tabanını koruma ve geri yükleme ihtiyacı … ve COVID mükemmel bir falseflag olayı popoyu itin ve Amerikan halkını Çin’den artık özgür bok alamadıklarında zor günlere uyum sağlamaya zorlayın.

https://www.german-foreign-policy.com/en/news/detail/8265/

https://www.visualcapitalist.com/china-u-s-worlds-trading-partner/

https://foreignpolicy.com/2019/05/02/the-slip-that-revealed-the-real-trump-doctrine/

https://www.fxstreet.com/analysis/the-concern-for-the-secretive-bio-geopolitics-201910110327

https://www.presstv.com/Detail/2020/04/18/623325/Why-the-US-has-torpedoed-the-entire-global-economy

“ABD’nin CIA biovirüsü COVID19 ile Çin’i DURDURMAK için Çok Yönlü Oyun Sonu yaklaşımı” için 40 yanıt

Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 16:35:41

Kocaeli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 12-05-2020 01:04:33

Zonguldak merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, şukuladım 14-05-2020 08:13:28

Eskişehir merkezden ben Emine. Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 14-05-2020 09:01:05

Afyon merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 22-05-2020 01:30:14

Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım 30-05-2020 21:31:53

Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-05-2020 14:16:14

Adıyaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 01-06-2020 16:44:56

Bolu merkezden ben banu. Merhaba sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-06-2020 11:03:18

Sakarya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım harbiden güzel, şukuladım 06-07-2020 22:30:48

Hakkari merkezden ben gaye. Selam siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-07-2020 06:15:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir