Kategoriler
Genel

ABD’nin Çok Potansiyeli Var ama Kilidini Açacak Tanrı Gibi Liderleri Yok

ABD’nin Çok Potansiyeli Var ama Kilidini Açacak Tanrı Gibi Liderleri Yok

Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde neler olduğunu görmek çok üzücü.
ABD, büyük toprakları ve dünyanın dört bir yanından birçok insanla birlikte, büyümek için çok yer var, ancak bu potansiyelin nasıl açılacağını bilmiyorlar.

Mekanizma yerine tekniklere odaklanıyorlar, kontrol etmeye çalışıyorlar, hayat akışına gidelim yerine “adalet” almaya çalışıyorlar.

Tüm yasalar, kurallar ve özellikle de değişikliklerin süresi geçmiş.
Değişikliklerin basit, anlaşılır ve tüm insanlar için geçerli olması gerekiyordu.
Ancak sadece 27 numaralı değişikliğe bakın, sadece bir grup insan için tasarlanmıştır, bu yüzden asla var olmamalıdır.

İfade özgürlüğü diye bir şey olmasa da. Hala dünyadaki diğer uluslar gibi bazı şeyleri söylemenize izin verilmiyor, sadece teoriye izin verilmiyor, ki bu çılgınca.
Dünyanın “ırkçı” nın var olmasına bile izin verdiler, eğer gerçekten konuşma özgürlüğü varsa, o kelimenin asla var olmasına izin verilmemelidir, çünkü neyi sevdiğinizi ve sevmediğinizi söylemekte özgürsünüz.

Bir devletin sadece siyah insanlara izin verdiğini, bir devlet sadece beyaz insanlara izin verdiğini, bir devlet sadece sarı insanlara izin verdiğini, bir devletin herkese izin verdiğini, vb. Sonra ABD’de hayat çok daha iyi olurdu.

Ama hayır, tüm insanları hayvanlar gibi aynı kafese koydular ve sonra gruplar arasındaki çatışma ortaya çıktı çünkü böyle insanlar, böyle insanlar, onları tek bir kuralda yaşamaya zorlayamazsın, onlara seçim vermelisin.

Tarafsız bir oyuncu olarak, ABD ordusunun / hükümetinin uyanmasını ve yabancıdan “insan haklarına” ve “mevcut” çevre ile “eşleşmeye” uyan yasalarını ve kurallarını yeniden tasarlamalarını tavsiye edebilirim. Aptal olan ve yardım etmeyen, yaptıkları gibi teknolojiye odaklanmayı bırakmalılar.

Eğer “İncil’deki tanrı” nın hiçbir yerden çıkıp onlara yardım edeceğini, ancak diğer uluslara yardım etmediğini düşünüyorsanız, o zaman onlar Dünya üzerindeki en aptal varlıklardır.

Mevcut “kural ve kanun” devam ederse önümüzdeki 12 ay içinde süper volkan Sarı Taş patlarsa şaşırmam.

Ücretsiz öğle yemeği diye bir şey yoktur!

Saygılarımla,
Kurtarıcı

Kaynak: freejoy.aimoo.com

“ABD’nin Çok Potansiyeli Var ama Kilidini Açacak Tanrı Gibi Liderleri Yok” için 12 yanıt

Bilecik merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 01-06-2020 12:54:28

İzmir merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-06-2020 03:30:46

Mardin merkezden ben gaye. Slm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 16:52:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir