Yalan makinesi olarak da anılan yalan makinesi, istihbarat ve kanun yaptırımı işleri için adaylardan diskalifiye edici kabullerin yanı sıra suçlu itirafları zorlamak için kullanılan bir araçtır. Yalan makinesi çalışmıyor ancak saf konular, yalan makinesinin veya herhangi bir araştırmacının asla öğrenemeyeceği bir itirafta bulunmaları için kandırılabilir. Anti-polygraph topluluğundaki en büyük isimlerden ikisi, koşan George Maschke’dir. antipolygraph.orgve eskiden koşan Doug Williams polygraph.com son ölümüne kadar.

Doug Gene Williams 19 Mart 2021 tarihinde bir hastalık nedeniyle ölü bulundu. Birkaç yıl önce Williams, bir ABD federal operasyonunun hedefiydi çünkü insanlara yalan makinesini nasıl geçeceklerini ya da yeneceklerini öğretiyordu ki bu bir suç değil. Williams, 2014 yılında engelleme ve tahrifata tanık olma (çoklu dayak öğretme suçlaması yok) için suçlu bulundu ve iki yılını federal hapishanede geçirdi. 2017 yılında serbest bırakıldı. Williams, masum insanların yalan yere yalancı olarak suçlanmamasını istedi. Suç faaliyetlerini gizlerken yalan makinesinden geçen birkaç suçlu var.Bu, makinenin çalışmadığının bir başka kanıtıdır. Williams’ın bu blogda kendi adının etiketlendiği hikayesiyle ilgili daha fazla ayrıntı: https://antipolygraph.org/blog/tag/doug-williams/

Williams, hapis cezası ve denetimli salıverilme 2020’de sona erdikten sonra insanlara yalan makinesini nasıl yeneceklerini öğretmeye devam etti. ABD federal hükümeti, Williams’ın yalan makinesiyle ilgili gerçeği açığa çıkarmasına ve onu öldürmesine yeterince sahip olabilir mi? Bu, ABD hükümetinin, güvenilir kişilerden itirafları zorlamaya devam edebilmeleri için yalan makinesiyle ilgili gerçeği gizleme planının bir parçası mı?

Author

15 Comments

1. Bitlis merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 24-03-2021 12:14:41

2. Bu konu : ” ABD’nin en iyi yalan makinesi eleştirmeni Doug Gene Williams ÖLÜ! Cinayet örtbas mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 52

3. Bu konu : ” ABD’nin en iyi yalan makinesi eleştirmeni Doug Gene Williams ÖLÜ! Cinayet örtbas mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 364

4. Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 24-03-2021 12:33:57

5. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

6. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 23:38:45

7. Karaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, şukuladım 26-03-2021 18:48:52

8. Antalya dan kimler var. ABD’nin en iyi yalan makinesi eleştirmeni Doug Gene Williams ÖLÜ! Cinayet örtbas mı? . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 51

9. Niğde dan kimler var. ABD’nin en iyi yalan makinesi eleştirmeni Doug Gene Williams ÖLÜ! Cinayet örtbas mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 216

10. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” ABD’nin en iyi yalan makinesi eleştirmeni Doug Gene Williams ÖLÜ! Cinayet örtbas mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 204

12. Bu konu : ” ABD’nin en iyi yalan makinesi eleştirmeni Doug Gene Williams ÖLÜ! Cinayet örtbas mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 14

13. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba web siten yeminle güzel, saolun 17-04-2021 10:17:22

14. Bu konu : ” ABD’nin en iyi yalan makinesi eleştirmeni Doug Gene Williams ÖLÜ! Cinayet örtbas mı? ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 221

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link