Bu yüzden, aslında hastalıkları araştıran insanlar dikkatsiz değilse, büyük olasılıkla otoriter Çin hükümeti tarafından bir sebepten dolayı serbest bırakıldı. Kendi başına ortaya çıkması her zaman mümkündür. Ama eğer insan yapımı bir hastalıksa, gerçek bilim adamlarının dışındaki bir kaynağın onu serbest bırakması daha olasıdır.

Author

131 Comments

1. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 15-03-2020 10:12:31

2. Erzincan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-03-2020 11:14:19

3. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-03-2020 03:15:41

4. Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

6. Mersin merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2020 22:33:47

7. Mrb sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Hatay merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 26-03-2020 13:55:36

9. Tokat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım 27-03-2020 08:02:06

10. Muğla merkezden ben ahmet. Merhaba siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-03-2020 16:52:33

11. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

12. Bolu merkezden ben doruk. Slm web siten ciddiyim güzel, tebrikler 08-04-2020 20:56:53

13. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 09-04-2020 22:19:07

14. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler 18-04-2020 05:32:16

15. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 18-04-2020 15:59:47

16. Manisa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, tebrikler 19-04-2020 11:26:04

17. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-04-2020 15:39:56

18. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 23-04-2020 05:02:34

19. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Çanakkale merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-04-2020 20:51:56

21. Bayburt merkezden ben ziya. Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 30-04-2020 05:26:26

22. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

23. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler

24. Aydın merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 06-05-2020 00:09:16

25. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

26. Batman merkezden ben ahmet. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-05-2020 19:27:57

27. Tokat merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-05-2020 09:01:52

28. Uşak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 12-05-2020 07:39:26

29. Merhaba herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

30. Düzce merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inan ki güzel, tebrikler 21-05-2020 09:53:00

31. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

32. Slm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

33. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım 08-06-2020 09:40:05

34. Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 20-06-2020 12:54:17

36. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

37. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

38. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-07-2020 05:35:07

39. İzmir merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi iyi, teşekkürler 06-07-2020 10:14:21

40. Bursa merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 21:06:50

41. Hatay merkezden ben Aylin. Selam web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 14:21:22

42. selamun aleyküm sayfa cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

43. Muş merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 12:57:42

44. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten valla hayran edici, facebookta paylaştım

45. Selam herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

46. Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, teraziye tıkladım

47. Ağrı merkezden ben Aylin. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 09:28:49

48. Adıyaman merkezden ben Aylin. Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2020 15:53:27

49. Selam web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

50. Bartın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 20-08-2020 07:41:40

51. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

52. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

53. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler

54. Bitlis merkezden ben Aylin. Mrb siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 09-09-2020 14:07:31

55. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Bayburt merkezden ben doruk. Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-09-2020 10:56:42

57. Eskişehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, sağolun 29-09-2020 05:19:53

58. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

59. Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 04-10-2020 02:38:39

60. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 400

61. Aydın dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 322

62. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

63. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler , doruk – 408

64. Malatya merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 04-11-2020 18:57:45

65. Manisa merkezden ben hatice. Selam sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım 04-11-2020 18:58:31

66. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 232

67. Rize dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Merhaba herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 326

68. Burdur dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım , banu – 325

69. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 22-11-2020 03:47:15

70. Çanakkale dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 404

71. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

72. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

73. Merhabalar web siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım

74. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım

75. Nevşehir dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 28

76. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , – 380

77. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 107

78. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 341

79. Çankırı merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım 13-01-2021 18:53:56

80. Muş merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, saolun 15-01-2021 08:32:14

81. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 176

82. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 294

83. Muğla merkezden ben doruk. Mrb sayfan ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 22-01-2021 02:54:11

84. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 121

85. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 257

86. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun

87. Selamın aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

88. Artvin merkezden ben banu. Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 03:08:57

89. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

90. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Slm sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 40

91. Muş dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , memo – 365

92. Aksaray merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-02-2021 14:37:11

93. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

94. Karabük merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım 20-02-2021 21:24:45

95. Trabzon dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 67

96. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

97. Düzce merkezden ben banu. Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-02-2021 03:23:44

98. Mersin merkezden ben emin. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 28-02-2021 12:33:02

99. Muğla dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 161

100. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler

101. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-03-2021 19:45:31

102. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, face de paylaştım , doruk – 350

103. Bursa dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 53

104. Ağrı merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 10:45:25

105. Eskişehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, şukuladım 30-03-2021 11:30:45

106. Hatay dan kimler var. ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. . Merhaba herkese siten inanki çok iyi, şukuladım , ali – 446

107. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 276

108. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , – 385

109. Batman merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-05-2021 20:39:02

110. Bitlis merkezden ben memo. Merhaba siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-05-2021 06:42:44

111. Çorum merkezden ben Emine. Selam sayfan gerçekten hoşuma gitti, sağolun 08-05-2021 08:38:33

112. Erzurum merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-05-2021 01:30:34

113. Batman merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-06-2021 07:23:19

114. Bu konu : ” ABD'nin Galveston'da çok daha gelişmiş bir süper böcek laboratuarı olduğunu ve Atlanta'da bir tane olduğunu hatırlatmak isteriz. Merkez üssü olan 0 ciddi virüs veya hastalık var. Bu, covid-19'un bir kaza olmadığına dair daha fazla kanıt. Araştırmacılar işlerini ciddiye alma ve önlem alma eğilimindedir. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha güzel, sağolun , mehmet – 76

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link