ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Komplo teorisi: ÇKP, yumuşak, şiddet içermeyen bir darbe de tat sahnelemek için ABD hükümeti ve ABD medyası içindeki hainlerle birlikte çalışıyor. Bunun hakkında nasıl hissediyorsun? Çin’in süper güç olmasını isteyen güçler, artık ABD’den çekilecek her şeyi tükettikleri için. Bu parazitler bu konağı öldürdü ve bir sonrakine geçiyor.

ABD, Çin’e ait olacak ve Çin tarafından işletilecek. Biden’ın ÇKP ile açık bağlantıları vardır ve onların mülkiyetindedir.

Çatallarınızı atın ve yemek çubukları alın ve böcekleri yemek için okuyun, bölmelerde yaşayın, hiçbir şeye sahip olun ve sürekli gözetim altında olun

“ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?” üzerine 25 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım 08-12-2020 02:04:52

2. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 472

3. Batman dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 373

4. Eskişehir dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler , hatice – 273

5. Mardin dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 214

6. Edirne merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 29-12-2020 20:22:59

7. Yozgat dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 46

8. Bolu dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 131

9. Tekirdağ dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 42

10. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, sağolun , gaye – 383

11. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 349

12. Aksaray dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . Slm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 213

13. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 289

14. Tekirdağ dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 52

15. Konya dan kimler var. ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? . Selamlar sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 479

16. Batman merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 10-02-2021 16:37:17

17. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 40

18. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 464

19. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , memo – 225

20. Bu konu : ” ABD’nin hükümetimiz ve medyamızdaki hainleri kullanarak ÇKP tarafından birlikte seçilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 199

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link