Demokratlar, son seçimde kendileri için iyi sonuç verdiği için posta yoluyla oylamayı seviyor gibi görünüyor. Posta yoluyla oylamanın tekrar gerçekleşmesi için kısıtlamaları zorlamaya devam edecekler mi, yoksa korkuyu bu kadar uzun süre devam ettiremeyecekleri kadar uzakta mı?

Author

111 Comments

1. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 17:43:54

2. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler

3. Muş dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . selam arkadaşlar sayfa valla iyi, saolun , banu – 432

4. Batman merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, saolun 07-08-2021 17:45:10

5. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 260

6. Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 17:48:44

7. Gümüşhane dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, sağolun , – 498

8. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 428

9. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 428

10. Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

11. Ankara dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 373

12. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 385

13. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 07-08-2021 18:01:14

14. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 420

16. Erzurum merkezden ben Hasan. Slm paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun 07-08-2021 18:03:34

17. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selamlar siten cidden hayran edici, saolun , doruk – 269

18. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selam sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 249

19. Karaman dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 146

20. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , Aylin – 453

21. Bartın dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selam herkese paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 243

22. Şanlıurfa dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selam herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 37

23. Aksaray merkezden ben memo. Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-08-2021 18:11:08

24. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım

25. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 300

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selam sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 17

27. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 246

28. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 1

29. Selam herkese siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 07-08-2021 18:19:03

31. İstanbul merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-08-2021 18:19:22

32. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, sağolun , memo – 313

33. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 342

34. Ordu merkezden ben ali. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 18:21:32

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 214

36. Konya merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 07-08-2021 18:28:00

37. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-08-2021 18:28:23

38. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

39. Erzincan dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selam bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , memo – 482

40. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 494

41. Aydın dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Emine – 177

42. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 18:34:48

43. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 388

44. Nevşehir dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 46

45. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 18:37:58

46. Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

47. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım , memo – 231

49. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

50. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, şukuladım

51. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım , emin – 235

52. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 409

53. Aydın merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 07-08-2021 18:57:50

54. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, tebrikler 07-08-2021 18:58:11

55. Diyarbakır dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 363

56. Aydın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız valla iyi, teşekkürler 07-08-2021 19:03:36

57. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Slm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 181

58. Çankırı dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Slm sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , – 364

59. Merhabalar web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

60. Eskişehir dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 20

61. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 27

62. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 157

63. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Mrb siten cidden çok iyi, face de paylaştım , ali – 451

64. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler

65. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

66. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2021 19:14:46

67. Hakkari dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selam paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 406

68. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 141

69. Ordu merkezden ben hatice. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 19:17:26

70. Şanlıurfa dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Aylin – 236

71. Burdur dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Slm siten cidden güzel, şukuladım , ali – 389

72. Samsun merkezden ben . Selamlar siten valla mükemmel, sağolun 07-08-2021 19:18:28

73. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 78

74. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ahmet – 162

75. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler

76. Adıyaman merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım 07-08-2021 19:27:39

77. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 404

78. Kırşehir dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 426

79. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım

80. Uşak merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-08-2021 19:31:17

81. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , doruk – 62

82. Kilis dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Mrb paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım , emin – 65

83. Çorum dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, tebrikler , Aylin – 107

84. Tunceli dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 122

85. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım

86. Elazığ merkezden ben ziya. Slm web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 19:40:49

87. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 101

88. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

89. Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 06:38:43

90. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler

91. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 145

92. Kastamonu dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 3

93. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi güzel, tebrikler , ali – 39

94. Kayseri dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 64

95. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

96. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 354

97. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler , banu – 135

98. Adana dan kimler var. ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin . Selam web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 385

99. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

100. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, teşekkürler 31-08-2021 18:31:00

101. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 337

102. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-09-2021 02:56:04

103. Bu konu : ” ABD’nin kısıtlamalarla devam edeceğini düşünenler, ara seçimlerin ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 439

104. Sivas merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa yeminle güzel, teşekkürler 11-09-2021 09:25:18

105. Muğla merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-09-2021 16:03:11

Write A Comment