Kategoriler
Genel

ABD’nin Ortadoğu’daki sivillerin askeri istismarıyla ilgili bilgi mi arıyorsunuz?

Birkaç hafta önce, bu askerdeki ABD askerlerinin Irak’ta ya da İran’da mahkumlar değil, siviller üzerinde yürüttüğü işkence taktikleri hakkında ilgisiz bir iplikte tavşan deliği açmıştım. Muhtemelen her ikisi de. Babayı oğullarını sodomize etmeye, aileleri çıplak bir şekilde bağlamaya ve onlara ateş etmeye vb. Zorlarlardı. Bununla ilgili ve doğrulanabilir olup olmadığı hakkında daha fazla bilgi arıyorum.

“ABD’nin Ortadoğu’daki sivillerin askeri istismarıyla ilgili bilgi mi arıyorsunuz?” için 9 yanıt

Niğde merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-07-2020 18:39:54

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, tebrikler 21-07-2020 18:51:01

Gümüşhane merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-07-2020 04:35:21

Eskişehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım 05-08-2020 03:00:50

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, teşekkürler 05-08-2020 22:57:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir