ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar.

Bunu olaydan beri yıllardır düşünüyorum, en büyük olay 2015'te. Şimdi aramaya çalıştığımda Wikipedia olayı gösteriyor ve her iki adı da kullanıyor, ancak en iyi Google isabetleri doğrudan bir Rus bombardımanına gidiyor geçen yıl.

Medya yanlılığı var. Sağa değil soldan değil, kurumsal derebeylerimiz için temel insani ahlaka karşı sosyopatik savaşçı. Açıkçası, böyle bir olayın ne kadar korkunç ve eve yakın olması gerektiğine öncülük etmek için ortak İngilizce adı yerine Fransızca adını kullanıyorlar.

Yan not / soru: İngilizler Fransız adına mı yoksa İngilizce mi diyorlar? Bu olayların zirvesinde BBC haberlerinden bildirim alıyordum, bu yüzden gerçek Amerikan haber sonuçlarını alamadığım için olabilir.

“ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar.” üzerine 82 yorum

1. Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-03-2020 12:42:48

2. Ordu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 03-04-2020 04:12:23

3. Ankara merkezden ben Emine. Selam sayfan süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 05-04-2020 08:51:12

4. Zonguldak merkezden ben mehmet. Slm sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2020 07:16:39

5. Niğde merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 11-04-2020 13:07:55

6. Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım 14-04-2020 15:14:11

7. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-04-2020 11:34:35

8. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2020 13:48:19

9. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2020 23:34:22

10. Bilecik merkezden ben doruk. Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-04-2020 10:00:57

11. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2020 21:11:58

12. Tekirdağ merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 15-05-2020 08:17:50

13. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 04-06-2020 09:34:42

14. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 14:51:30

15. Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-06-2020 17:58:55

16. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 26-07-2020 15:23:48

17. Düzce merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 31-08-2020 21:43:45

18. Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım valla hayran edici, tebrikler 29-09-2020 01:35:07

19. Giresun merkezden ben banu. Mrb siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 17:57:42

20. Aksaray merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:05:02

21. Sakarya merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:34:32

22. Bu konu : ” ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , memo – 350

23. Malatya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 16-10-2020 21:31:26

24. Isparta merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 28-10-2020 12:58:21

25. Kahramanmaraş dan kimler var. ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. . selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 178

26. Gümüşhane merkezden ben emin. Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler 08-11-2020 10:35:58

27. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-11-2020 02:30:28

28. Bu konu : ” ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 43

29. Bu konu : ” ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım , Emine – 332

30. Çankırı dan kimler var. ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. . Slm sayfan valla mükemmel, saolun , mehmet – 477

31. Hatay dan kimler var. ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun , ziya – 119

32. Zonguldak merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 03-12-2020 01:41:02

33. Muğla dan kimler var. ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 356

34. Bu konu : ” ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 401

35. Trabzon dan kimler var. ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 391

36. Muş dan kimler var. ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. . Selam paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 438

37. Bu konu : ” ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha güzel, sağolun , Aylin – 381

38. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 20:10:33

39. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 31-12-2020 14:10:12

40. Bu konu : ” ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 54

41. Burdur dan kimler var. ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. . Mrb paylaşım valla mükemmel, tebrikler , ali – 437

42. Bu konu : ” ABD'nin Suriye'deki (ve başka yerlerdeki) müdahalesi sırasında, bir STK hastanesine "kazayla" bombaladığı / hava saldırdığı her seferde, medya örgütü Médecins Sans Frontières ve nadiren de olsa Sınır Tanımayan Doktorlar olarak adlandırıyor. Şimdi Google sonuçlarını bu konuya gömüyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 158

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link