Bazen dikkat etmemeni umarlar.

İç Güvenlik Bakanlığı’nın Siber Güvenlik ve Altyapı Güvenliği Ajansı’nın (CISA) en iyi siber güvenlik şefi Christopher Krebs, seçimin “Amerikan tarihindeki en güvenli seçim olduğunu” tweetledi.

Bu aynı şeyi yankıladı 12 Kasım ortak bildirisi Seçim Altyapısı Hükümet Koordinasyon Kurulu ve Seçim Altyapı Sektörü Koordinasyon yürütme komiteleri tarafından.

Ardından 13 Aralık’ta tüm ABD hükümetinin aylardır saldırıya uğradığını öğrendik. Bu tür bir çelişki hepimizi duraklatmalı.

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 342

2. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım

3. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 160

4. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 29-12-2020 00:36:06

5. Giresun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 04-01-2021 07:01:17

6. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Slm sayfan harbiden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 33

7. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, saolun

8. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , memo – 103

9. Selamlar bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 177

11. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hayran edici, saolun , hatice – 134

12. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 448

14. Bayburt dan kimler var. ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, şukuladım , Hasan – 223

15. Siirt merkezden ben ziya. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-01-2021 18:36:04

16. selamun aleyküm siten cidden dikkat çekici, sağolun

17. Ankara dan kimler var. ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi . Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 247

18. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden iyi, teraziye tıkladım , ali – 463

19. Niğde merkezden ben hatice. Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler 07-02-2021 19:37:32

20. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 420

21. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla hayran edici, tebrikler , doruk – 116

22. Selam herkese sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Çanakkale merkezden ben . Slm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-03-2021 20:26:37

24. Bitlis merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten yeminle mükemmel, face de paylaştım 14-03-2021 03:25:49

25. Merhaba web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, sağolun , ali – 104

28. Antalya merkezden ben mehmet. Mrb siteniz yeminle çok güzel, şukuladım 13-04-2021 06:08:16

29. Denizli dan kimler var. ABD’nin üst düzey siber güvenlik şefi, bunun tarihteki en güvenli seçim olduğunu söyledi, sonra tüm hükümetin aylardır hacklendiğini öğrendi . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 244

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link