ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır

Çin’in teknik beceriye sahip olmasına karşın ABD’nin teknik yetenek konusunda gerilemesi garip değil mi?

İnsanları yaklaşmakta olan ÇKP kontrolünden uyandırmanın 40 yıl alacağı kehanet edildi, ama eğer düzeni okursanız, bu sadece daha çift yönlü hegel diyalektiğidir.

İşin püf noktası, IMO’nun denetleyici platformlarını bırakmasıdır.
Çakmaktaşlarına 3-5 yıl dönsek bile, daha iyi sistemler ve platformlarla tamamen özgür olun.

Görev bu – kabul etmeyi seçerseniz – İNSANLARveya 40 yıllık ÇKP tarzı komünist diktatör kontrolünden dolayı acı çek.

Rothschild’ler, Mao’nun Çin’deki halk devrimini desteklediklerinden beri bu çağda bizim teslimiyetimize güveniyorlar. Bu çok katmanlı çift yönlü saldırı stratejisi konusunda saf olmayı bırakmalıyız.

“ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 137

2. Bartın dan kimler var. ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır . Selamlar web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , – 127

3. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 06-01-2021 05:07:50

4. Balıkesir dan kimler var. ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır . Slm siten inanılmaz çok iyi, tebrikler , – 43

5. Tokat merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:43:40

6. Bu konu : ” ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , ziya – 202

7. Şanlıurfa dan kimler var. ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 39

8. Ordu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 06:50:27

9. Bu konu : ” ABD’yi ele geçirmek için ÇKP stratejisi konusunda endişelenmeyin. Başarılı olacak, ancak yaklaşık 40 yıl içinde geri tepecek çünkü akılları yıkanmış Çin nüfusunu eğitmişler – bu arada bu eşgüdümlü planı etkinleştirmek için ABD nüfusunu yanlış eğitmiş ve eğitimsiz bırakmışlardır ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 68

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link