Komploları açığa çıkarmak için burada değiller. Komplo teorisyenlerini aptal göstermek ya da sevmedikleri insanları kötü göstermek için buradalar. Amaç bakış açınızı gözden düşürmektir. Ne zaman birisi bu yerin “donald” olduğundan veya buradaki herkesin bir “qtard” olduğundan şikayet ettiğinde, hiçbir şeyi iyileştirmeye veya ifşa etmeye çalışmadıklarını unutmayın. Denizaltının güvenilirliğini ve burada konuşulanları yok etmeye çalışıyorlar.

Author

25 Comments

1. Giresun dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 138

2. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , – 283

3. selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, şukuladım

4. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 493

5. Manisa dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Merhaba herkese web siten inanki güzel, tebrikler , emin – 405

6. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden güzel, face de paylaştım , Aylin – 110

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 455

8. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

9. Bolu merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 24-04-2021 14:48:27

10. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten yeminle çok iyi, saolun 27-04-2021 03:37:25

11. Konya dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 273

12. Merhabalar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Tokat dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , hatice – 19

14. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Selam web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 294

16. Karaman dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Selamlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 211

17. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 129

18. Amasya dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 49

19. Manisa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım 03-07-2021 03:28:12

20. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım , ali – 331

21. Amasya merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-07-2021 14:46:37

22. Trabzon dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 285

23. Aydın dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 496

24. Muş dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler , ali – 14

25. Aksaray dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Slm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 60

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link