Komploları açığa çıkarmak için burada değiller. Komplo teorisyenlerini aptal göstermek ya da sevmedikleri insanları kötü göstermek için buradalar. Amaç bakış açınızı gözden düşürmektir. Ne zaman birisi bu yerin “donald” olduğundan veya buradaki herkesin bir “qtard” olduğundan şikayet ettiğinde, hiçbir şeyi iyileştirmeye veya ifşa etmeye çalışmadıklarını unutmayın. Denizaltının güvenilirliğini ve burada konuşulanları yok etmeye çalışıyorlar.

Author

5 Comments

1. Giresun dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 138

2. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , – 283

3. Bu konu : ” Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil ” çok güzel. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 493

4. Manisa dan kimler var. Abonelikten şikayet eden kişiler arkadaşınız değil . Merhaba herkese web siten inanki güzel, tebrikler , emin – 405

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link